Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 6 הבאה עם הנעה אחורית

amosbmw
שימו לב! השרשור הזה בן 995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

העניין הוא שהז'אנר הזה היה שייך לבמוו והם כבר לא עובדים בכיוון הזה, אז מאזדה תיקח את כל המאוכזבים ותמכור להם משפחתית גדולה איכותית ופרקטית עם הנעה אחורית ושבנויה גם בשביל מי שאוהב לנהוג. ככה הם ממלאים את החסר ובונים למותג הילה של יוקרה. 

כשאומרים לך היום מכונית גדולה עם הנעה אחורית, על מה אתה חושב? קאדילק, מרצדס, במוו ואולי גם לקסוס. מרצדס ובמוו לאט לאט יוצרים מהמשחק אז זו הזדמנות למאזדה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש סיבה שהם יוצאים מהמשחק הזה, ולא נראה לי שזה בגלל שהם לא עומדים בביקוש

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא נראה לי שהם החליטו לפתח מכונית כזו כי סתם בא להם להיות מגניבים. כנראה בדקו ומצאו שיש ביקוש לכזה רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מה שחשבו בקיה. נתוני המכירות מראים אחרת.

בארה"ב נמכרו ביוני השנה:

אלפא רומיאו ג'וליה - 2,218

הונדה אקורד - 68,116
מאזדה 6 - 5,741
קיה סטינגר - 1,404

שיהיה למאזדה בהצלחה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא נראה לי שהם החליטו לפתח מכונית כזו כי סתם בא להם להיות מגניבים. כנראה בדקו ומצאו שיש ביקוש לכזה רכב.

גם אני חושב שאנשים במאזדה חשבו לפני שהם החליטו, אבל אולי בעצם הם שכחו את שוק הרכב הישראלי המשמעותי שעליו תקום ותיפול מאזדה 6 הבאה. 

אני אגב מסכים שהמכונית הזו לא תהיה הצלחה מסחררת, אני רק לא חושב שהיא גם תהיה פחות מוצלחת מה-6 הנוכחית. מניח שפלוס מינוס מספרים דומים. אולי קצת פחות מכירות, כבח תג מחיר גבוה יותר. 

מאזדה מנסים לאט לאט להיכנס לפרימיום, לדעתי. זו מגמה שקשה לפספס בשנים האחרונות. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, vadim6385 כתב:

ועוד לחבר אותו לתיבה פלנטרית לא יעילה.

אני מבין את אכזבתך שיצרן אסייתי העז לזנוח את תיבות ה-4 הילוכים, הנעה קדמית, מנוע 1.6 ולייצר משהו מעניין יותר ממקרר על גלגלים.

בכל מקרה, אני יכול להעיד על תיבת הZF 8HP שהיא מאוד חסכונית.

הגעתי איתה עם 4 נוסעים ברכב בנסיעה בכביש מהיר לצריכה של 4.1 ליטר ל100 ק"מ. 🤷‍♂️

לפי הזכרון בנסיעות עירוניות בלבד ממוצע של 7 ליטר ל100 ק"מ.

ולגבי המאזדה נשמע כמו שינוי מרענן, בנוסף לפי השמועות מנועי הבנזין הגדולים אמורים להיות חסכוניים כמו דיזל. 🧐

בנוסף יהיה מנוע דיזל חדש -  בי-טורבו 6 צילינדר!

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, vadim6385 כתב:

אם זה אמיתי, אז זה יותר כמו קיה סטינגר מאשר סדרה 3.

בדיוק. או לפחות, משם זה הגיע.

אלמלא הסטינגר לא היה עולה רעיון מקביל מבית מאזדה, אפילו לא כבדיחה של 1 באפריל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, hans כתב:

אלמלא הסטינגר לא היה עולה רעיון מקביל מבית מאזדה, אפילו לא כבדיחה של 1 באפריל.

ו... עכשיו זה כן בדיחה של 1 באפריל?

כי באמת,

לפני 16 שעות, SlowRide כתב:

הז'אנר הזה היה שייך לבמוו והם כבר לא עובדים בכיוון הזה, אז מאזדה תיקח את כל המאוכזבים ותמכור להם

לא יודע מה קורה בעולם, אבל פה בארץ רוב האנשים שקונים ב.מ.וו. מחפשים את הסמל. לא את המנוע האטמוספרי.

לדעתי נשמע יותר בכיוון של

לפני 15 שעות, ניקו פ. כתב:

מאזדה מנסים לאט לאט להיכנס לפרימיום, לדעתי

מה שאומר שהקהל ה'מסורתי' ל-6 עדיין יקנה את הגרסה ה'רגילה', בעוד הגרסה הקיצונית נמכרת בכמויות קטנות ובעיקר מוסיפה יוקרה למותג.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדיוק, שיעשו מאזדה 6 רגילה עם מנוע 2 ליטר רוחבי והנעה קדמית שתתחרה באקורד ובקאמרי, ומאזדה 666, עם מנוע 6 צילינדר טורי אורכי והנעה אחורית. 👹

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוצר הנוכחי עם ההנעה קדמית לא מצליח מבחינה מסחרית.

לכן יש הגיון לחפש נישה אחרת.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוצר הנוכחי לא מאוד מצליח כי נתח שוק המנהלים הפך משוק לנישה.

אם הם יציעו רק את המתכון החדש בלי הישן, הם נכנסים (לכאורה) לנישה צרה עוד יותר.

• מעניין 1

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, amosbmw כתב:

המוצר הנוכחי עם ההנעה קדמית לא מצליח מבחינה מסחרית.

לכן יש הגיון לחפש נישה אחרת.

לא מצליח כי הקטגוריה של סדאן מנהלים גוססת כבר כמה שנים טובות.

אבל לך תדע, אולי מזדה בונים על לדחוף את הדגם לקטגוריית פרימיום, ואז לייצר בזול ולמכור ביוקר, אבל הם לא עושים את זה נכון.

היו צריכים ללמוד אצל אמריקאים בשנות ה70 - קח דגם סטנדרטי, שים מנוע 4 ליטר עם 80 כ"ס, גיר אוטומטי 3 הילוכים, מזגן שיקפיא את הצורה, גג ויניל, מושבים דמויי עור, פלסטיק דמוי עץ, הרבה כרום, תקרא לזה personal luxury, ויאללה לעשות כסף.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר איש בן 68,  שנים שהוא נוסע על מאזדה, והבן אדם טחון בצורה מטורפת. 

אני מדבר על כך שהוא יכול לקנות S CLASS חדשה בלי שזה יזיז לו. 

אבל מה, הוא כל שנתיים שלוש קונה מאזדה 6 חדשה, הוא אומר "אני לא קמצן, אני באמת אוהב את האוטו הזה, הוא אומר יש יותר נוחים אבל הוא הכי כיפי בשבילי"

אני לא האמנתי, עד שישבתי באוטו, איכות החומרים במאזדה בכללי היא טובה מאוד, כמעט על גבול היוקרה. 

קהל היעד של הרכב, יהיה לרוב מי שרוצה אוטו איכותי, מאובזר וחזק מבלי לנקר עיניים עם סמלים נוצצים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.7.2021 בשעה 10:24, ניקו פ. כתב:

טסלה היא מכונית מדהימה וטוב שהיא קיימת. היא לא עבור כל מי שנסע בב.מ.וו, לקסוס או מרצדס.

סלח לי כן, אבל מאיפה הבאת את השטות הזו? 

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?

כל מי שנוסע בב.מ.וו, לקסוס או מרצדס יהיה מרוצה מהטסלה? 

או שחלקם יעדיפו ב.מ.וו/לקסוס/מרצדס? 

מה השטות פה בדיוק? 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...