Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השליטה מהמסך -חיסרון גדול

efibau
שימו לב! השרשור הזה בן 990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור בעלים של 308 אני חושב שזה עניין של הרגל ,

קל מאוד להתרגל וזה לא צריך להיות דיל ברייקר לאף אחד.

המזגן שלי מכוון על אוטומט תמיד ויוצא לי לשנות טמפרטורה מידי נסיעה או שתיים.

יש אפשרויות כיוון של מהירות מפוח גם במצב בקרת האקלים (באיזו מהירות תרצה שהרכב יגיע לטמפרטורה המבוקשת - במצב מהיר רוב הזמן הFan די גבוה ככה שמי שאוהב שקט יבחר במדיום או נמוך),

הבקרת אקלים עובדת נפלא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף, למשל, הפקדים הפיסיים בגובה ברך, מה שמכריח להסתכל למטה. 

ברגע שהמסך ממוקם נכון, ואפשר לקלוט אותו בזווית של העין, במקום בעינית של הזין (כמו בגולף), אין בעיה. 

הכי טוב זה פקדים פיסיים גבוהים, כמו בלאון הקודמת, קודמת. 

• מצחיק 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, falou כתב:

לקלוט אותו בזווית של העין, במקום בעינית של הזין

שוקל ברצינות אם להחליף את הציטוט בחתימה שלי

• מצחיק 3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

הגולף, למשל, הפקדים הפיסיים בגובה ברך, מה שמכריח להסתכל למטה. 

ברגע שהמסך ממוקם נכון, ואפשר לקלוט אותו בזווית של העין, במקום בעינית של הזין (כמו בגולף), אין בעיה. 

ספר לי עוד על הנדסת אנוש גרמנית עילאית ומתנשאת

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לעניין הנוחות, יש גם את הקטע הזה שמעכשיו אתה בעצם כבול למסך, תחשוב שיש לך טסלה והמסך שלך נתקע\לא נדלק\נשבר. הרכב בעצם מושבת במצב כזה לא?

בכל אופן העניין הוא שחברות מייצרות מה שאנשים רוצים לקנות (והכוונה פה היא לאנשים שמוציאים את הרכב מהחברה ולא תפרנים כמוני שקונים רכב יד 10), ואנשים כאלה לרוב מחפשים חדשנות טכנולוגית ופיצ'רים מתקדמים יותר מאשר אמינות ומה פרקטית יותר "טוב".

מעניין לראות איך יראה שוק היד שנייה של רכבים כמו טסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני לא יודע כיצד המקרה ברכבים אחרים, אך ב 3008 החדש פקדי הפסנתר מקלים מאוד ואף הופכים את העניין לחוויתי. 

לוקח כמה דקות להתרגל ואח"כ אתה מתפעל תוך כדי נהיגה כאשר המסך נמצא בטווח הראייה שלך ואינו מחייב "החטפת מבט" ואינו גורם לסכנה בטיחותית. 

החסרונות

יש השהיה קלה במעבר בין תצוגות ופעולות

לא ניתן לפצל מסך. אילו היה, זו הייתה מערכת מושלמת בעיניי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Night Driver כתב:

פקדים פיזיים אתה לא צריך לראות. היד מגיעה בערך לאיזור ואתה מוצא מיד את הכפתור.

מאיפה אני יודע איזה פקד עושה מה? איך אני רואה אם הפעלתי את הסירקולציה או כיביתי? 

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

ספר לי עוד על הנדסת אנוש גרמנית עילאית ומתנשאת

תשמע, צריך לבחור את הפשרות. יש היום הרבה יותר פונקציות לתפעל ברכב. בגולף הקודמת המסך באמת היה ממוקם פחות מוצלח. מצד שני, הרספונסיביות שלו הייתה מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, falou כתב:

מאיפה אני יודע איזה פקד עושה מה? איך אני רואה אם הפעלתי את הסירקולציה או כיביתי? 

אתה מכיר את המיקום היחסי.

אישית אף פעם לא נגעתי בכפתור הסירקולציה אבל אני יודע שהפשרת אדים נמצאת על הגלגלת השמאלית (חצי עליון חלון ימני וחצי תחתון לאחורי) ושהאוטומט נמצא על האמצעי. זה והטמפ' זה כל מה שצריך.

לעומת זאת מאוד חסרה לי האפשרות לבחור מקור השמכה מההגה וחייבים את כפתורי המגע מצידי המסך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Night Driver כתב:

אתה מכיר את המיקום היחסי.

אישית אף פעם לא נגעתי בכפתור הסירקולציה אבל אני יודע שהפשרת אדים נמצאת על הגלגלת השמאלית (חצי עליון חלון ימני וחצי תחתון לאחורי) ושהאוטומט נמצא על האמצעי. זה והטמפ' זה כל מה שצריך.

לעומת זאת מאוד חסרה לי האפשרות לבחור מקור השמכה מההגה וחייבים את כפתורי המגע מצידי המסך.

אתה מכיר הכל אוטומטית אחרי שהתרגלת. זה נכון גם לשליטה ממסך... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Night Driver כתב:

פקדים פיזיים אתה לא צריך לראות. היד מגיעה בערך לאיזור ואתה מוצא מיד את הכפתור.

ניסיתי לבדוק את העניין אין ספור פעמים בגולף. זה פשוט לא עובד לי. החישה של הכפתורים לא מייתרת אצלי את הצורך להסתכל על הקונסולה בגולף. במיוחד המזגן, שנמצא נמוך מאוד. חוץ מזה שאי אפשר לדעת לכמה מכוון המזגן בלי להסתכל על הכפתור, כך שאני בכל מקרה חייב להסתכל על המצב שלו.

לפני 3 שעות, Roy142 כתב:

מעבר לעניין הנוחות, יש גם את הקטע הזה שמעכשיו אתה בעצם כבול למסך, תחשוב שיש לך טסלה והמסך שלך נתקע\לא נדלק\נשבר. הרכב בעצם מושבת במצב כזה לא?

א. לא. לא מזמן היה מישהו שריסק את המסך במודל 3 תוך כדי נסיעה. הרכב המשיך לנסוע. עלות התקנת מסך חדש הייתה כ2000 דולר למיטב זכרוני. 

ב. תחליף את המילה "מסך" במילה "כפתור". תחשוב שיש לך יונדאי והכפתור שלך נתקע או נשבר. מה אתה עושה? בסופו של דבר, מסכי מגע הם אמינים יותר מכפתורים. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מסך יותר אמין מכפתור ? 

הכפתור לא יתחמם לך ויפסיק לפעול, כפי שציינו פה עם הקקטוס. 

אם כפתור לא עובד ניתן לאלתר משהו זמני.

תקלה במסך מחייבת אותך לגשת במיידית למוסך שמתמחה ברכב הנ"ל ולהתחיל לספור מזומנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, חולה רכב#1 כתב:

איך מסך יותר אמין מכפתור ? 

הכפתור לא יתחמם לך ויפסיק לפעול, כפי שציינו פה עם הקקטוס. 

אם כפתור לא עובד ניתן לאלתר משהו זמני.

תקלה במסך מחייבת אותך לגשת במיידית למוסך שמתמחה ברכב הנ"ל ולהתחיל לספור מזומנים. 

כפתור יכול להירטב, להיתקע בגלל לכלוך ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם תשפריץ בכוונה, הסיכוי שכפתור יפסיק לפעול נמוך, ראה את פקדי חלונות חשמל אשר נרטבים בגשם.

כנל לגבי לכלוך.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...