Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השליטה מהמסך -חיסרון גדול

efibau
שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדבר על המכוניות החדשות שכל השליטה על המזגן,רדיו ועוד מתבצעת מהמסך. אני שומע יותר ויותר אי שביעות רצון מבעלי מכוניות כאלה שהשימוש בשליטה מהמסך מסבה את מבטם ליותר מרגע מהכביש.  קודם יכולת לשלוח יד מבלי להסתכל לכפתור הידני להגביר מיזוג למשל או להחליף תחנת רדיו. היום, צריך לעבור דרך כמה מסכים של תפריטים, לקרוא ולזהות את מה שרוצים לעשות , וכך בעצם פוגעים בבטיחות כי מורידים עיניים מהכביש. מצד אחד אני מברך על החידושים הטכנולוגיים שמוסיפים לבטיחות(בלימה אוטונומית , שמירה על נתיב ועוד), ומצד שני הצורך להסיט את המבט מהכביש בכל מקרה של צורך לשנות כיוון כלשהו.  השלב הבא(אם טרם קיים כבר) הוא מערכות בקרה שיופעלו באמצעות פקודות קוליות. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שפות"ש רוצה לשחרר קיטור.

המגמה הזו החלה לפני למעלה מעשור, ובשנים האחרונות יש בפורום הזה לא מעט תלונות דומות לשלך. מצד שני - ראה בפורום רכישת רכב, כולם רוצים מסכים גדולים. והיצרנים נענים לדרישות הקונים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביממינו יש הרבה יותר מידע שהרכב מעביר לך ואתה כנהג מעוניין לראות, הרכב כבר לא מגיע עם רדיו פשוט עם 8/6 תחנות. צריך לדעת להסתגל למה שמקובל בשוק ולהתאים לקו אחיד של התנהגות שלא קשורה בכלל לטכנולוגיה, הכוונה היא לנהג וצורת נהיגה אחראית ובטחותית.

תבחר מוזיקה לפני היציאה לדרך, קבע טמפ' רצוייה,WAZE או כל מה שבא לך שכדי שהנסיעה תעבור בכייף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל קקטוס מבין את זה, אך זה לא נורא.

מזגן- לא מתעסקים איתו כול הזמן, מכוונים וזהו, ואולי פעם אחת מגבירים או מורידים עוצמה.

מוסיקה- יש שליטה מההגה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יולי אם לא שמת לב כבר, כסה טוב טוב את המסך בקקטוס ואת השמשה הקידמית בכלל כי המסך הזה בקקטוס אם הוא מתחמם הוא משתגע. לפעמים יכולות לעבור דקות עד שהוא חוזר לחיים, ואם במקרה המזגן כבוי... אאוצ'.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים לא קרה לי, אני תמיד שם כיסוי לשמשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yulianx כתב:

כבעל קקטוס מבין את זה, אך זה לא נורא.

מזגן- לא מתעסקים איתו כול הזמן, מכוונים וזהו, ואולי פעם אחת מגבירים או מורידים עוצמה.

מוסיקה- יש שליטה מההגה.

אישית הניסיון שלי היה בדיוק עם הקקטוס. קיבלתי קקטוס כרכב שכור בדנמרק, ביום הראשון התלהבתי, אחר כך ההתלהבות נעלמה, בדיוק בגלל השליטה מהמסך. כשחזרתי מהטיול נפתח כאן שרשור התלבות מהקקטוס ואני הייתי האפיקורס היחיד שלא סגד לו - רק בגלל השליטה בכל דבר מהמהסך.

מאז שכרתי עוד מספר רכבים עם מסכי שליטה מרכזיים, תמיד התפעול נעשה על ידי ה-second driver. גם כיום, המערכת של הארונה של אשתי - שהממשק שלה יחסית נוח - די משגעת אותי, היתרון היחיד שאני מוצא הוא הוייז על מסך גדול והאפשרות לבחור את מספרי הטלפון ישירות מהספריה של הטלפון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקקטוס הטענה היחידה שמערכת איטית מעט, הממשק בvag מהיר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים גדולים לא צריכים לבוא על חשבון כפתורים פיזיים, בטח שלא על חשבון פתיחת דלתות וחלונות ותיפעול של מזגן, זה פשוט טירוף.

קחו דוגמא מה-outlander שהושק שבוע שעבר, 2 מסכים גדולים + 1 שמוקרן על השמשה, ובכל זאת לא ויתרו על שום כפתור פיזי.

יסלחו לי כל מורעלי הטסלה אבל לא הייתי נוגע בה עם מקל.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, viper83 כתב:

ביממינו יש הרבה יותר מידע שהרכב מעביר לך ואתה כנהג מעוניין לראות

איזה מידע אתה צריך לקבל מהרכב?

יש שעון טורים, מהירות ונורות התראה, בשביל לתפעל את הרכב לא צריך לקבל יותר מידע ממה שהיית מקבל בסופר לנסר בשנת 94.

ניווט - nice to have, אבל אתה גם ככה תתקע תושבת לסמארטפון.

לשמוע מוזיקה/פודקאסטים - מספיק BT במערכת, ושוב פעם, סמארטפון שכבר יש לך.

סורק תקלות וניטור צריכת דלק? 99% מהמשתמשים לא יידעו שזה קיים, ובשביל מי שכן, יש שקע OBDII, מתאם מעליאקספרס בגרושים, וסמארטפון.

והתעסקות במולטימדיה מסיחה את הדעת בדיוק כמו התעסקות עם טלפון.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, sperial כתב:

נראה שפות"ש רוצה לשחרר קיטור.

המגמה הזו החלה לפני למעלה מעשור, ובשנים האחרונות יש בפורום הזה לא מעט תלונות דומות לשלך. מצד שני - ראה בפורום רכישת רכב, כולם רוצים מסכים גדולים. והיצרנים נענים לדרישות הקונים.

מה שהפותח רוצה אינו העניין, העניין הוא שהוא צודק. גם העובדה שהיצרנים מחקים האחד את משנהו עם הדבר הזה, אינה משנה את המסקנה שמדובר בטרנד מסוכן. די לשמוע את אנחת הרווחה של כל מי שבוחן היום את ה C4  החדשה כשהוא מגלה בקרים פיזיים למערכת בקרת האקלים, בניגוד למגמה שמאפיינת את היצרן משך השנים האחרונות, בכדי להבין שהפותח לא ממש לבד.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל קקטוס לשעבר, לא הרגשתי בעיה בניהול המיזוג דרך המסך. היה זמן התרגלות קצר ולאחר מכן אתה עושה את זה על עיוור בדיוק כמו עם חוגות וכפתורים פיזיים.

זה דורש הסתכלות בדיוק כמו שאתה צריך להסתכל על הכפתורים והחוגות - ודווקא כיוון שהמסך נמצא בקו ראיה גבוה יותר, אתה לא צריך להסיט מבט יותר מדי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מסוכן, אתה לא מוריד את העיניים כשאתה נוגע במערכת מולטמדיה לשנות שיר מסיפריה אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, yulianx כתב:

אלא אם יש איתך אישה באוטו.

בקרות מזגן דרך מסך מגע זה דיל ברייקר מבחינתי. עם תחנות רדיו וכו' אין בעיה להסתדר עם השליטה מההגה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...