Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כאן 11: "מיליונים שנעלמו וצעירים שאיבדו את כספם: הצד האפל של דניס ומישל" והתגובה של כוכבי הרשת.

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Smiro כתב:

מישל טיפש ברמות שצריך לשים קסדה על הראש. אריאל אידיוט גמור והוא טיפש גם כן.

אני באמת חושב שלמישל פשוט אין מושג מהחיים שלו. הוא לא מבין מה המודל העסקי, הוא לא מבין מה המוצר שהוא מוכר, הוא אשכרה לא יודע כלום. אני מניאק אם הוא יודע בכלל איך פותחים חברה בישראל. 

אריאל הזה עשה עליו סיבוב כמו חבורה של בני 3 על בימבה חדשה. 

הם כמובן כולם ישלמו על זה שכר לימוד, כמו גם הטיפשים שנתנו להם כסף מלכתחילה. 

• מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת גם אני לא הבנתי עד כמה מישל מבין בסיפור והאם היה שותף או קורבן הוא בעצמו חחחח.

ניראה שלאנשים כאלה אפשר לימכור רעיון עסקי מטורף של חיזוי מספרי לוטו על פי המספרים הכי שכיחים בהגרלות הקודמות 😅
הכנסה פסיבית.... מי המטומטם שבונה על זה? איך הכנסה תיהיה פסיבית? המילה עצמה אקטיבית 🤣..

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, hwgeek כתב:

איך הכנסה תיהיה פסיבית?

שים סכום כסף גדול באיזו קרן, תמשוך כול שנה את מה שהרווחת בשנה ההיא, הנה לך הכנסה, ולא עשית כלום - משמע פסיבית.

מה הבעיה?

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאסיבית כמו החירטוט שהציעו כאן עם הבטחה לסכומים מטורפים, לא מניות/בנקים.

ראיתי יש עוד דוגמאות לפונזי ביוטוב משהו על משחק שאנשים קונים קרקעות לפי מפת GOOGLE EARTH או משהו, ניראה שעדיין הרבה נופלים בהונאות האלה.

• רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, hans כתב:

השרבוב של "חיילים משוחררים" בכל פינה הוא קשקוש רגשני. מדובר בחבורת מטומטמים ורמות האמפטיה שצריך להעניק למטומטמים היא מסוימת בלבד ולא צריכה להיות מושפעת ממילת הקודש "חיילים".

אם כבר חיילים, אז לא מדובר בבני 9 עם פיגור שכלי שזקוקים להגנה של מערכת...

מקבל את הערתך.   בוא נקרא לקהל היעד 'משקיעים בתחילת דרכם'.

משהו מצחיק שעלה לי בטוויטר -

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים.

אזרח לא יכול לקחת את החוק ליידים נגד אזרח אחר לא משנה כמה גרוע המעשה שעשה, בשביל זה יש משטרה ולה יש את הסמכות לטפל.

אם הבחור היה מתקשר למשטרה ומחכה בכניסה לבניין בשטח ציבורי אז לא היו לי שום טענות נגדו, אבל ברגע שהוא פרץ לשטח פרטי והשפיל את בעל הדירה בבית שלו זה כבר חצייה של הגבול החוקי.

יש לו מזל שהוא נפל על בחור כנוע שיישר פתח את הדלת והתקפל בפינה לחטוף צעקות בביית שלו, במקרה אחר היה פותח לו את הדלת משוגע עם סכין שהיה דוקר אותו ואת הצלם ואז מה הוא היה עושה?? מתלונן במשטרה שמישהו דקר אותו כשהתפרץ לשטח פרטי?

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מפעיל כח, אתה אף פעם לא יודע כמה כח יש לצד השני.

הנה סרטון מהימים האחרונים, של ישראלי שמנסה לעכב רוסי מבוגר, עד שתגיע המשטרה (אם הבנתי נכון).

מוזמנים לראות איך זה נגמר:

• מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, פינדר כתב:

כשאתה מפעיל כח, אתה אף פעם לא יודע כמה כח יש לצד השני.

הנה סרטון מהימים האחרונים, של ישראלי שמנסה לעכב רוסי מבוגר, עד שתגיע המשטרה (אם הבנתי נכון).

מוזמנים לראות איך זה נגמר:

קודם כל נשמע שהבחור ה״ישראלי״ גם רוסי, אם כבר אתה מתחיל לעשות הבדלות.

לא רואים מה בדיוק קרה שם, למרות שכנראה האלכוהוליסט דרש טיפול.

צריך להיות לא חכם במיוחד כדי לעשות את מה שהוא עשה בלי להיות בכוננות ספיגה. במיוחד הצ׳פחה בראש שאין לה שום מטרה… 

הוא מחזיק ביד אחת את הכלב שלו וביד השניה הוא מנסה לעצור אותו 🤦🏼‍♂️

אגב, האלכוהוליסט אומר לו במפורש: מה אתה עושה? למה אתה מרים עלי יד? אני אכבה אותך!

סה״כ תפעל נוהל פתיחה באש כמו שצריך. 

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Giant_TA כתב:

מה אתה עושה? למה אתה מרים עלי יד? אני אכבה אותך!

תדייק... "מה אתה עושה נאח**? יא דביל בלאט. אני אתן לך מכה אחת ואתה תרדם לתמיד."

נשמע שדי קרוב למה שקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחק אותה גיבור אבל יצא מטומטם וסיכן את חייו סתם.
ליקרוא למשטרה ולנסות לעכב זה משהו אחד אבל ככה לחנוק מישהו שלא תוקף אותך באותו רגע(וכמו שרואים יכל לכבות לו את האורות בכל רגע אם היה רוצה) ובסוף עוד לתת לא צפח'ה משפילה ללא סיבה? הרי עבריינים על פחות מזה מוציאים סכין- אז כמה דביל צריך ליהיות במיוחד שביד השניה הוא חונק ומכאיב לכלב שלו .
בקיצר אולי המבוגר עבריין אבל השני פשוט דביל שסיכן את חייו והכלב מסכן. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קטע חדש שכלב שנמצא באי נוחות (גם אם הכי לא משמעותית) זמנית נהיה מסכן?

• רעיון טוב! 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, yotams4 כתב:

יש כאן פוטנציאל לקרב ענקים - מישל טרוני מול השיכור עם יד הברזל שגרם בעקיפין לאי נוחות לכלב. 

• מצחיק 4
  • רעיון טוב! 1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, yotams4 כתב:

כי זה כלב צעצוע קטן :-).
הביקורת זה על הסיכון המיותר שהבחור הכניס עצמו ואנחנו לא יודעים מה מצבו.
סתם הרסו את הטיול לכלב 🙃.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...