Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כאן 11: "מיליונים שנעלמו וצעירים שאיבדו את כספם: הצד האפל של דניס ומישל" והתגובה של כוכבי הרשת.

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 52 דקות, SlowRide כתב:

בתכלס הוא טיפש אבל נוכל לא.

כל החיים השקיע בתדמית של הדמות שלו, עכשיו הכל נהרס ויש סיכוי שישב בכלא. ברור שיבכה. 

למה הוא לא נוכל?

הוא הבעלים של עסק שהוציא במצגות שווא ובשקרים כסף מלקוחות.

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מההתרשמות שלי הוא נראה תמים/טיפש בדומה לאנשים שהוא הפיל בפח, לא איזה נוכל מקצועי שידע שהוא משקר. נראה שהוא לא הבין על מה הוא מדבר, אבל האמין בזה. 

מצד שני הבן אדם אמור להיות שחקן אז לך תדע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר, זה ארכי-נוכל, כל מה שהוא עושה הוא עושה בידיעה גמורה (כולל בכי מזוייף), לא סתם קראו לו "המוח" שמאחורי כל האמוזה הזה, הוא זה שהרים את כל הדבר הזה

*הכל לכאורה כמובן, שחס וחלילה לא יתבע אותי 😂😂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפט המפתח - 'וכל מה שנותר לכם הוא להביא את הלקוחות...'

1.  לפי מה שהבנתי, אמוזהשופ לא עלה לאוויר - או שעלה לאוויר בצורה מוגבלת שרחוקה מהאיפיון, מכיוון שפאפא דיגיטל 'דפקו אותם'.

2. גם אם הכל היה מתקתק מבחינה טכנית - היה קשה מאוד עד בלתי אפשרי להגיע ל ROI חיובי באמצעות פרסום.  כלומר, מרבית האתרים היו נותרים שוממים.
עריכה אחרונה על ידי tzahico

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבכי של אריאל אהרוני.

לפני כמה שנים כבודו היה בכיר בפורשופ שזאת חברת השקעות בנכסים דיגיטליים (ששם ככל הנראה הוא הכיר את שרוך וברוך) והיה כמעט הפנים של החברה כאשר הוא הופיע בפרונט בהרבה סרטונים שיווקיים שלהם ולייבים....

ברגע שהסיפור של פורשופ התחיל להתפוצץ ועלו תלונות מצד לקוחות וטענות על תרמית פונזי, אריאל פרש מפורשופ כביכול האשים את הבעלים בטענות שעלו נגד החברה והתאשפז בגלל "שהסיפור הזה פגע לו בבריאות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

מההתרשמות שלי הוא נראה תמים/טיפש בדומה לאנשים שהוא הפיל בפח, לא איזה נוכל מקצועי שידע שהוא משקר. נראה שהוא לא הבין על מה הוא מדבר, אבל האמין בזה. 

מצד שני הבן אדם אמור להיות שחקן אז לך תדע.

זה כמו שתגיד לי שמישהו פותח אתר אונליין, מוכר מוצר ולא מספק. ואז אומר: שמע, אולי הוא לא הבין שאתה המוצרים באתר צריך גם שהיה לו במחסן וצריך להכניס בחבילה ולשים בול ולשלוח בדואר... הוא לא נוכל, הוא טיפש.

דחילק.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הוא באמת לא ידע שאשכרה צריך לספק מוצר, הוא לא טיפש?!

הוא טיפש כמו ההוא בסיפור על השריפה והפעמון.

פה המוצר זה לא משהו פיזי ששולחים בדואר אלא כל מיני חירטוטים בסגנון "משפכי שיווק" ומילים שלא אומרות כלום. לי נדמה שכמו שהאנשים ההם שהשקיעו והאמינו שזה אמיתי ועובד, ככה גם הוא. כי הוא טיפש.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, SlowRide כתב:

אם הוא באמת לא ידע שאשכרה צריך לספק מוצר, הוא לא טיפש?!

טיפש כמו מי שרואה ארנק ולוקח, כי אף אחד לא אמר שאם הארנק לא בכיס של המכנס שלו, אלא במכנסיים של אדם אחר, אז זה כנראה לא הארנק שלו?!

קו הגנה מעניין.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תבוא לאיזה רפה שכל, תראה לו איך אתה מכייס לאנשים את הארנקים והנה אף אחד מהם לא מתלונן, מה הוא יבין מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yairw כתב:

כמו בפרסומות, דיבורים כלליים בלי הסבר אחד, אם באמת הכל ההיפך מהמוצג, למה שלא תציג ללקוחות את האמת שלך, במקום מושגים כלליים ש"יש לי את כל ההוכחות", בוא תתחיל בהסבר, חמור וחמור מי ששם אמונו באדם כזה

כל פעם שהוא פותח את הפה רק נגרם לו יותר נזק,וזה עוד בקווים כלליים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...