Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כאן 11: "מיליונים שנעלמו וצעירים שאיבדו את כספם: הצד האפל של דניס ומישל" והתגובה של כוכבי הרשת.

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Giant_TA כתב:

את הבחור מבת ים היה צריך לשחוט! 

הבחור מבת ים - אלן מוריסון שמו - התעלל בכלב אחד למספר שעות.  מעשה מכוער, אני לא טוען אחרת.

לעומת זו, צמד ה-'מצילים' - מישל ודניס - הונו מאות ואולי אלפי אנשים במשך חודשים ארוכים. בהתחשב בקהל היעד שלהם - חיילים משוחררים שעכשיו כל דמי מענק השחרור שלהם ירדו לטמיון - האם זו לא התעללות נפשית בבני אדם?

אז את מי צריך לשחוט?  את המתעלל בכלב או המתעללים בבני אדם?  או שאולי עדיף פשוט לא לשחוט אף אחד, ולתת למערכת המשפט לעשות את שלה?

עריכה אחרונה על ידי tzahico
  • רעיון טוב! 2

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם יש פה מישהו בפורום,שיכול להסביר,בצורה הגיונית,למה הם עדין לא באזיקים,מובלים לחקירה ביחידה לפשיעה כלכלית בלהב 433 ?

אני לא מדבר כבר על האלימות של מישל ואהרוני כלפי כתב כאן 11.

בנתיים אנחנו נהנים מהמופע הגרוטסקי בצינור,פייסבוק,אינסטה,טוויטר,מלאים בדיונים.

אבל איפה התכל"ס ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

@Gavrikוואלה מה אני אגיד לך, לקנא בהם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Gavrik כתב:

שבטי ילידים שחיים במקומות נדיחים בעולם. (דרום אמריקה/ אפריקה/ אנטרקטיקה)

מה?

אתה מתכוון שלא ישווקו לך משפך דיגיטלי אלא פשוט יאכלו אותך לארוחת ערב?

קאניבליזם עדיין חי בועט.

מקור: http://www.nzherald.co.nz/world/news/article.cfm?c_id=2&objectid=10817610

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, yoni2sh כתב:

הם יש פה מישהו בפורום,שיכול להסביר,בצורה הגיונית,למה הם עדין לא באזיקים,מובלים לחקירה ביחידה לפשיעה כלכלית בלהב 433 ?

אני לא מדבר כבר על האלימות של מישל ואהרוני כלפי כתב כאן 11.

בנתיים אנחנו נהנים מהמופע הגרוטסקי בצינור,פייסבוק,אינסטה,טוויטר,מלאים בדיונים.

אבל איפה התכל"ס ? 

כדי שזה יקרה ה"משקיעים" (לקוחות) צריכים להתעשט ולפנות לרשויות החוק מה שלא קורה כרגע.

@Gosser1860 מה הקשר? אתה מביא פו דוגמא לא קשורה לדיון שמוציאה דברים מהקשרם. 

יש מקומות בעולם בהם יש רשויות וחוק ועל פי החוק והרשויות הללו סוקלים נשים בכיכר העיר וחותכים לבנות 12 את הפ*ט ולא חסר מקרים של זוועת שהתרחשו עם רשויות או ללא שויות (להלן השואה)

אל תנסה לקחת מקרי קיצון ולהשליך על הכלל.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש את רשויות המיסים,והם לא מחוייבים לפתוח בחקירה עקב תלונה של משקיע.

אם אני לא טועה,רשות המיסים יכולה לפתוח בחקירה גם על בסיס חשד על אי סדרים.

טוב,אני לא מומחה בנושא,פשוט זה חורה לי שהמערכת עוד לא התניעה את המנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yoni2sh כדי שרשות המס תתערב באי-סדירים צריך שיהיה חשד כלשהו לאי סדירים.

ולפי מה ששמענו ממישל בראיון הם שילמו מיסים ויש להם רואה חשבון, לכן זה לא קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Gavrik כתב:

בכל מקרה אנשים חיו בעולם ובמקומות מסויימים עדיין חיים בקהילות ללא שלטון וחוק וזה לא מוביל למצב אפוקליפטי שאתה מנסה לצייר.

כן, כמו בכל מיני אזורי מצוקה ששוטרים מפחדים להיכנס אליהם.

לפני שעה, pooh-bear כתב:

בכל צורת שלטון סבירה, הסמכות להפעיל כח ולהחליט מה תקין ומה לא נמצאת אצל השלטון. זה לא תמיד נעים, ולא תמיד מסתדר עם מה שאתה מחשיב כתקין, אבל זה עדיף על אנרכיה.

ברור לך שזה מדרון חלקלק, כן? מחר ישחטו את הבחור מבת ים, מחרתיים מישהו שצעק על הילד שלו, אח"כ נהג שנדחף בפקק או איזה סמולני בוגד שהפגין נגד משהו וכו' וכו'.

if you listen to fools, the mob rules

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז למה לעצור בזה? בוא נחתוך ידיים לגנבים, נאנוס אנסים, נתעלל בפדופילים, נהרוג רוצחים, עין תחת עין. ככה עושים בכל המדינות הכי מתקדמות בעולם, לא?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, tzahico כתב:

בהתחשב בקהל היעד שלהם - חיילים משוחררים שעכשיו כל דמי מענק השחרור שלהם ירדו לטמיון - האם זו לא התעללות נפשית בבני אדם?

להתעללות נפשית בבני אדם יש הגדרות ברורות בחוק, ולפשעים מהסוג הכלכלי יש גם כן... הגדרות ברורות בחוק.

השרבוב של "חיילים משוחררים" בכל פינה הוא קשקוש רגשני. מדובר בחבורת מטומטמים ורמות האמפטיה שצריך להעניק למטומטמים היא מסוימת בלבד ולא צריכה להיות מושפעת ממילת הקודש "חיילים".

אם כבר חיילים, אז לא מדובר בבני 9 עם פיגור שכלי שזקוקים להגנה של מערכת...

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריאיון מטורף. נהניתי מכל רגע אחרי הדקה ה12. מישל טיפש ברמות שצריך לשים קסדה על הראש. אריאל אידיוט גמור והוא טיפש גם כן. מי שחושב שלמישהו יש שם כריזמה אני מאוד מקווה שהוא מתכוון למיצובישי. כי הם חבורה של מוקיונים. 

דניס היה נראה לי בכלל שיכור / מסטול בריאיון הזה. שמתם לב? שזה הגיוני כי אתה בתאילנד, מצד שני די מבייש לעלות ככה לשידור באופן כללי, קל וחומר בסיטואציה הזו. 

משעשע אותי שכל פעם יש להם תשובות מעולות, אבל אח״כ. אני אענה אבל אני לא רוצה לחשוף נתונים אז הנה הסיפור המרגש על הנדרים שלי. 

לגבי כלבים - כן. צריך לפשוט את העור מכל מו שמתעלל בחיות ויצורים חסרי ישע. 

מי שעקץ אחרים זבל אכן, אבל טיפשות לא הופכת אותך לחסר יישע. אבל לקחת תינוק ולהשליכו על הרצפה בכוונה זו התעללות שדינה לטעמי מוות בעינויים. ובעלי חיים מבחינתי יותר מתינוקות אז במקרה שלהם זה לשתק אדם לחלוטין, שלא יוכל לעשות כלום חוץ מלמצמץ. שיחייה ככה 12 שנים עם שעון שצמוד שסופר כל שנייה, לאחור. כשכל כל שנייה האדם הזה יחווה עיוניים בלתי נסבלים תוך הזרמה קבועה של חומרים שמונעים אבדן הכרה. לגבי העינויים נחסוך מכם. 

עריכה אחרונה על ידי Smiro
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 דקות, Smiro כתב:

דניס היה נראה לי בכלל שיכור / מסטול בריאיון הזה. שמתם לב? שזה הגיוני כי אתה בתאילנד, מצד שני די מבייש לעלות ככה לשידור באופן כללי, קל וחומר בסיטואציה הזו. 

לגמרי, הוא נראה פצוץ לחלוטין (עיניים אדומות וגם קצת משיכת מילים).

טוב, השעה הייתה כמעט 4 בבוקר בתאילנד... יש אפשרות למצב צבירה אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ... כן? אתה הולך לתכנית טלוויזיה, תתארגן בהתאם תתעורר שעה לפני צחצח שיניים לך תתאוורר בחוץ. תראה בן אדם ולא בצל שצריך לקטוף תכף. בטח ובטח שאתה בערך הנושא החם כרגע (ובטח בריבוע שזה בצורה שלילית). אבל מי יודע, אולי הלכה לו אמוזה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא יודע מה קרה בבת ים,

כמו ששון פול הואיל בטובו לפתוח כל שיר שלו בשם שלו, שאדע להעביר בזמן,

כך כל סרטון עם צמד הטמבלים האלה, דחיתי בנימוס כשתקעו לי אותו בפנים.

אבל אני יכול להסיק מהדיון כבר מה קרה

• מצחיק 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...