Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כאן 11: "מיליונים שנעלמו וצעירים שאיבדו את כספם: הצד האפל של דניס ומישל" והתגובה של כוכבי הרשת.

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, falou כתב:

דבר שני, אם מוכרים את אותו המוצר פעמיים, ומשתמשים בכסף של המכירה השנייה לשלם ללקוח תמורה עבור המכירה הראשונה, בלי בכלל לעשות שימוש בכסף של הלקוחות כדי לרכוש את מה שהיה אמור לרכוש עבורם, זה פונזי

זה פחות או יותר מה שקרה שם.

השתמשו בכסף של המשקיעים כדי לממן קמפיינים לגיוס משקיעים, לעיתים בצורה מוסוות.

הנה דוגמא מהאתר שלהם, שכביכול אמור לקבל עמלות מאתרי קניות, אבל בפועל כנראה לא קיבל מהם שקל:

1281225872_Screenshot_20210704-133750_SamsungInternet.thumb.jpg.be71513d0c9a228ca4839d8cdb52bae0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הבנתי נכון, הוא גם אומר שה"לקוח" שקיבל 80000 בחודש הוא בעצם אחד מהעובדים, ושהוא הרוויח את הסכום בגלל שהוא קנה כשהמחיר היה עוד נמוך ומאז מחיר המשפכים עלה, זו לא עוד אינדיקציה של פירמידה והפללה עצמית?

הראשונים שקרובים לצלחת הם היחידים שהרוויחו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה לחשוב על גיא לרר.

ע"י כך שהוא לקח חסות על הבריונים האלו ('הבולדוגים'), הוא קיבל אייטם שמתאים לקהל התכנית שלו כמו כפפה ליד, בטוח שלא עשה רע לרייטינג... ואולי באמת מנע כמעט-לינצ'ים פוטנציאלים באנשים שמתעללים בבע"ח, כמו האירוע הראשון בבת-ים שכמעט יצא משליטה.

מצד שני, למה הוא ציפה?  גם ככה כל מה שהם עשו בבת-ים היה בגבול האפור של החוק.  אז נתת לצמד חמד פירסום כלל-ארצי, ועכשיו אתה מאוכזב מכך שהם ניצלו את הפירסום שנתת להם לטובת פעילות עסקית בתחום האפור של החוק?

מי שהולך לישון עם כלבים, שלא יבכה שיתעורר עם פרעושים...

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין איך החוצפן הזה לא היה עצור אחרי הפריצה לבית פרטי במקרה שקרה עם הכלב בבת-ים?

• רעיון טוב! 1

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SniR89 כתב:

אני עדיין לא מבין איך החוצפן הזה לא היה עצור אחרי הפריצה לבית פרטי במקרה שקרה עם הכלב בבת-ים?

את הבחור מבת ים היה צריך לשחוט! 

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי. חבל שיש אנשים שלא מבינים.

אוי אוי הם היו צריכים לפעול בדרכים החוקיות ולפתוח תלונה במשטרה ולחכות כמה ימים שאולי תואיל בטןבה ניידת כדי שהשוטר יגד שאין לו מה לעשות עם זה ובינתיים הבחור אולי ירצח את הכלב סופית.

תספרו לי את הסיפורים הללו פעם הבאה כשהיה סיפור של גבר מתעלל ומכה שהרג את אישתו ואז יצא תחקיר שהיא התלוננה שוב ושוב וצעקה לעזרה אבל רשויות העכיפה ישנו בעמידה, מה תגידו אז?

ברגע שהרשויות נכשלות בביצוע תפקידן בשמירה על החלשים במיוחד במקרים כאלו של התעללות ופגיעה פיזית יש לכל אזרח את הזכות לעצור את זה גם אם צריך לפרוץ למישהו הביתה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ירד לי האסימון איזה דמות מזכירה לי דניס.

430190704_.png

לפני 42 דקות, Giant_TA כתב:

את הבחור מבת ים היה צריך לשחוט! 

הקריאה שלך לשחוט בן אדם היא מתחת לכל ביקורת

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Gavrik כתב:

מסכים לגמרי. חבל שיש אנשים שלא מבינים.

אוי אוי הם היו צריכים לפעול בדרכים החוקיות ולפתוח תלונה במשטרה ולחכות כמה ימים שאולי תואיל בטןבה ניידת כדי שהשוטר יגד שאין לו מה לעשות עם זה ובינתיים הבחור אולי ירצח את הכלב סופית.

תספרו לי את הסיפורים הללו פעם הבאה כשהיה סיפור של גבר מתעלל ומכה שהרג את אישתו ואז יצא תחקיר שהיא התלוננה שוב ושוב וצעקה לעזרה אבל רשויות העכיפה ישנו בעמידה, מה תגידו אז?

ברגע שהרשויות נכשלות בביצוע תפקידן בשמירה על החלשים במיוחד במקרים כאלו של התעללות ופגיעה פיזית יש לכל אזרח את הזכות לעצור את זה גם אם צריך לפרוץ למישהו הביתה.

בגדול, למה שאתה מתאר קוראים "אנרכיה".

בכל צורת שלטון סבירה, הסמכות להפעיל כח ולהחליט מה תקין ומה לא נמצאת אצל השלטון. זה לא תמיד נעים, ולא תמיד מסתדר עם מה שאתה מחשיב כתקין, אבל זה עדיף על אנרכיה.

ברור לך שזה מדרון חלקלק, כן? מחר ישחטו את הבחור מבת ים, מחרתיים מישהו שצעק על הילד שלו, אח"כ נהג שנדחף בפקק או איזה סמולני בוגד שהפגין נגד משהו וכו' וכו'.

שלא לדבר על הצביעות הכל כך בסיסית של קריאה לאלימות נגד מי שהרביץ לכלב, תוך כדי ירידה על איזה סטייק עסיסי.

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי נו דיי כבר עם הפופוליזם הזה. אולי אתה גם חושב שנחזור לימי הביניים ונתחיל מלחמת אזרחים בכלל שדרשנו צדק? 

רובנו בני אדם נורמטיביים לחלוטין והקהילה לא הייתה נותנן לדברים להתגלגל לכך, אבל היה צריך להבהיר לרשויות החוק שכדאי להן להתעורר כי הן גורמות להסלמה של המצב בחוסר האכיפה שלה מול מתעללים.

בכל מקרה אנשים חיו בעולם ובמקומות מסויימים עדיין חיים בקהילות ללא שלטון וחוק וזה לא מוביל למצב אפוקליפטי שאתה מנסה לצייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שמע, להתעלל בכלב זו התנהגות מסריחה במיוחד אבל כמו שלא שוחטים את מי שמתעלל באנשים אז בטח שעל כלב לא צריך לשחוט אף אחד. ככה הסתומים האלה צברו פופולריות, בגלל התגובה האוטומטית חסרת הפרופורציות הזו של אנשים להתעללות בחיות. 

• אהבתי 4

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Gavrik כתב:

אוי נו דיי כבר עם הפופוליזם הזה. אולי אתה גם חושב שנחזור לימי הביניים ונתחיל מלחמת אזרחים בכלל שדרשנו צדק? 

צדק? צדק?!? צדק זה כוכב. אתה דורש צדק כי X, מישהו אחר דורש צדק כי Y. בגלל זה יש חוק, כי אין דבר כזה צדק, בטח לא אבסולוטי כמו שאתה מתאר אותו.

לא חייבים להדרדר לאנרכיה מוחלטת, תמיד יהיו אנשים עם כח, אגו ותאוות שלטון שישמחו לקחת את העניינים לידיים. לך תשאל נשים בדואיות או הומואים פלסטיניים כמה טוב להם. עד כמה שמשטרת ישראל גרועה (והיא גרועה), היא עדיפה ע"פ מישל כעו"ד, שופט ותליין, ללא זכות ערעור.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין אם הם היו מעלים סרטון כזה לרשת 🤣

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Gavrik כתב:

בכל מקרה אנשים חיו בעולם ובמקומות מסויימים עדיין חיים בקהילות ללא שלטון וחוק וזה לא מוביל למצב אפוקליפטי שאתה מנסה לצייר.

יש לך דוגמאות?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...