Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כאן 11: "מיליונים שנעלמו וצעירים שאיבדו את כספם: הצד האפל של דניס ומישל" והתגובה של כוכבי הרשת.

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוטה להצטרף לדעתו של פאלאו, האלבום הראשון של מגהדת' נשמע כאילו אני הקלטתי אותו, אבל יש משהו ב"לכלוך" הסאונד הזה שגורם לי לחזור לאלבום כל הזמן

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yoni2sh כתב:

אודיופיל זה לא פדופיל

זה פידו של אודיו:lol:

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yairw כתב:

נוטה להצטרף לדעתו של פאלאו, האלבום הראשון של מגהדת' נשמע כאילו אני הקלטתי אותו, אבל יש משהו ב"לכלוך" הסאונד הזה שגורם לי לחזור לאלבום כל הזמן

"כאילו אתה הקלטת אותו" זה אנדרסטייטמנט. יותר נשמע כאילו אתה הקלטת אותו עם שיאומי ב-500 שקל ובשירותים. 

האלבום השני כבר עם סאונד הקלטה "מיושן" , אבל לפחות הייתה היתכנות לאיכות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להפגש עם אריאל אהרוני הזה לפני כמה שנים, אני ואשתי חיפשנו הזדמנויות השקעה בתחילת דרכינו כזוג נשוי ואיכשהו הגענו לפגישה אצלו.

הבחור הציע להשקיע בפיתוח מוצר שימכר באמאזון ע"פ ניתוח שוק שהוא עשה, הציג את הכל יפה, מוכר, כריזמטי, בתוך משרד מפואר בתל אביב - הכל טוב ויפה.

ברגע שהתחלנו לשאול שאלות יותר מעמיקות ממה שכתוב על הדפים שקיבלנו, הבנו שהבן אדם מוכר לוקשים ואין לו מושג מעבר למצגת השטחית וה"מבוססת סטטיסטיקות" שהוא הציג.

משאיר לכם להסיק את המסקנות לבד לגבי כל אופי פעילות שהוא מעורב בה, למרות שמקריאת השרשור נראה שהכל מובן.

לגבי הפרצופים של ה"מפורסמים" - לא יודע אם הם התחילו שם כתמימים ונבלעו לתרמית, או שלחילופין ידעו מראש מה קורה שם, מה שכן... אם היו חכמים היו בורחים משם מהר מאוד כשהבינו שמשהו שם לא LEGIT.

• רעיון טוב! 1

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, sjerby כתב:

לגבי הפרצופים של ה"מפורסמים" - לא יודע אם הם התחילו שם כתמימים ונבלעו לתרמית, או שלחילופין ידעו מראש מה קורה שם, מה שכן... אם היו חכמים היו בורחים משם מהר מאוד כשהבינו שמשהו שם לא LEGIT.

האמת היא שזה בכלל לא משנה. גם אם תאמין לכל מילה שלהם, אם קבלן הביצוע הראשי של המערכת שלכם לקח את הכסף ולא ביצע, זה עליכם, כמנהלי החברה. זה אומר שאתם לא מבינים כלום במה שאתם עוסקים בו, ואתם צריכים להודיע למשקיעים שלא תעמדו בהתחייבויות שלכם, ולהתפטר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי פייסבוק ואני לא משוטט בקבוצות כאלה ואחרות, כך שאת צמד החמרים האלה הכרתי רק מפירסומות כפויות ביוטיוב או כותרות חולפות, מהפירסומת הראשונה שהם עשו לאמוזה היה ברור שמשהו מצחין ברמות, לא ברור לי איזה עסק שמכבד את עצמו עושה פירסומת עם הרמה הנמוכה ביותר של שפה בלי להציג את המוצר, זה נראה יותר כמו סירטון - כיצד לא לעשות פירסומת. אבל כתבו זאת לפני, הם כיוונו לפלח אוכלוסיה, איך לומר, שלא מייצג את הכי מחודדים בקלמר

את הפירסומות לאמוזה החליפו לי כעת בפירסומות השקעה בקנבוטק 🙄 סמנכ"ל פיתוח עיסקי שצריך לקרוא מטלפרומפטר בכדי להסביר לך על החברה וראיונות עם משקיעים שנראה כמו קבוצת זקנות רנדומלית מאיזה קיבוץ, אני רץ להשקיע

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sjerby כתב:

יש שתי אופציות:

1. הם חכמים וידעו מראש על כל התרמית ולקחו בה חלק פעיל

2. הם טפשים גמורים שלא ידעו/הבינו למה הם נכנסים ופשוט זרמו עם ההבטחות של הארכי-נוכל הראשי

תסתכל עליהם, ותגיד בעצמך איזו אופציה יותר הגיונית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומר שהם טפשים גמורים שלא ידעו ולא הבינו,זה קצת לתת להם יותר מידי קרדיט.

בואו,החיים יותר פשוטים ממה שזה נראה.

סביר ביותר שהם ידעו ברמה מסויימת,הם כנראה לא חשבו שזה יגיע למצב נפיץ כזה.

נ.ב.

ברור שאנשים ששומעים לד זפלין לא עושים שטויות כאלו,אלמנטרי ווטסון 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, yoni2sh כתב:

ברור שאנשים ששומעים לד זפלין לא עושים שטויות כאלו,אלמנטרי ווטסון 

אני טוען אלו ששומעים מטאליקה מהווים אחוז גדול של הבעיה.

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, DareDevil כתב:

אני טוען אלו ששומעים מטאליקה מהווים אחוז גדול של הבעיה

ואני טוען,שאלה שנוסעים ב BMW ושומעים עומר אדם,הם הקודקוד של הפרמידה,במובן הפאסיבי כמובן.

מדהים כמה מבני הנוער ועד גיל 25 לערך ,לא יודעים מי אלו לד זפלין,ואפילו מטאליקה.

גדל פה דור של דגנרטים,ואני לא יודע איך ננצח את המלחמה הבאה

עריכה אחרונה על ידי yoni2sh
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, yoni2sh כתב:

גודל פה 

מהרסי השפה העברית

• רעיון גרוע 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Blaz00r כתב:

1. הם חכמים וידעו מראש על כל התרמית ולקחו בה חלק פעיל

הם שני אנשים מבוגרים בלי מוגבלות נפשית - גם אם הם לא מצויידים ב IQ של אלברט אינשטיין הם צריכים היו להבין ש"תשקיע 2000 ש"ח ותעשה 80,000 בחודש - פאסיבי!!!" זו רמאות.

הם שיתפו פעולה עם זה, הם ניהלו את זה, הם אלו שאליהם צריכה להיות מופנית האצבע.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, sperial כתב:

מהרסי השפה העברית

נתתי לך דיסלייק על ההתנשאות, אבל במחשבה שניה לא מגיע לך. כשראיתי שהגבת לפוסט, המחשבה הראשונה שעברה לי בראש היתה שתכף נקבל אקזמפלום נוסף מהסרטים איך הבנים לא נפלו בפח אינטרנטי, השקיעו כמו שצריך והרוויחו. אבל זה רק תיקון שפה קטן. יפה.

• רעיון גרוע 2
  • מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...