Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאסתי בבנקים למישהו יש ניסיון עם פפר

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 1070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם כך החוצפנים לאחר הקורונה סגרו את שעריהם ללא קביעת תור, כל שני וחמישי יש להם סיבה לחופשות , כל פעם יש להם קורונה מצב בטחוני סיבות לא לתת שירות אז אם הכל בדיגיטל למה בעצם לא פפר ? האם מישהו ניסה מרוצה או לא מרוצה ?

עריכה אחרונה על ידי dani12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין *שום* הבדל בין פפר לבין שימוש באתר/אפליקציה של בנק לאומי. כף רגלי לא דרכה בבנק פיזי כבר שנים.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לקוח של פפר וגם לקוח של לאומי.

החוויה בפפר הרבה יותר טובה מהאפלקציה של לאומי בכמה רמות החל מהעמלות, מענה על שאלות על ידי נציג, נוחות ועוד.

למה יש לי גם וגם? כי לצערי, חשבון פפר לא יכול להיות חשבון משותף ולא תומך במט״ח :( 
אם היו תומכים, הייתי נוטש את לאומי ועובר רק לפפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לעבור לבנק נורמלי ? אני במזרחי טפחות וממונה לי בנקאי אישי ויש לי 3 דרכים ליצור איתו קשר והוא תמיד עונה לי באותו היום או הדקה אפילו - מייל, צ'אט באפליקציה או טלפון ישיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנק לאומי מעוניינים בעסקים. פחות בפרטיים.

בנק מזרחי מעוניינים בפרטיים "טובים".

בסופו של יום, בנק כמו בכל בנק, אם יש לך כסף, שהבנק יכול להרוויח עליו כסף, יאהבו אותך וירצו אותך.

ביום, שתיקלה לקשיים מאיזשהו סוג, היחס ישתנה 180 מעלות ביום ברגע אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה המרכזית בפפר שיש להם שירות לקוחות גרוע. יכול לקחת כמה ימים עד שהם יענו לך בצ'אט.

בעיה נוספת היא שניתן לגלוש רק דרך האפליקציה וזה לא נוח לכולם. אין אתר שאתה יכול להיכנס אליו מהמחשב.

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מזרחי כל הזמן מפרסמים שהם טובים לעסקים מוזר שאתה אומר ההפך.

כנראה אנחנו כרגיל שבויים של הבנקים שבמקום לתת שירות לנו אנחנו נותנים להם ומשלמים להם על זה .

עריכה אחרונה על ידי dani12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם פפר משנת 2017, מאוד מרוצה.

זה בנקאות בשירות עצמאי למי שלא צריך\רוצה להגיע לבנק.

משכנתאות השיקו ממש עכשיו לפני כמה ימים, חשבונות משותפים בדרך (היה סקר לפני חודש בערך לגבי פיצ'רים שנרצה לראות בחשבונות משותפים)

• אהבתי 1

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, e_r כתב:

כי זה מאוד תלוי בסניף. לי היה חשבון במזרחי טפחות ולא ספרו אותי.

בפפר כולם מקבלים אותו יחס.

למזרחי יש סניף וירטואלי שבנוימלעבוד באינטרנט, טלפון, מייל ופקס. אני נמצא בו כמה שנים ומאוד מרוצה הן מהמענה המהיר והן משעןת הפעילות.

כעסק ברחתי ממזרחי כי לפחות הסניף המקומי לא בנוי לעבוד עם עסקים בינוניים ומעלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Mr.Hybrid כתב:

חוץ מהחשבון בנק אני מחזיק חשבון פפר רק בגלל שבעבר העניקו לי 1200 ש"ח מתנה על פתיחתו.

אין בו שימוש.

זה גם אחלה שימוש בחשבון 😃

חשוב לציין שזה אפשרי כי הם לא גובים דמי שימוש חודשיים בניגוד לשאר הבנקים.

לכן ניתן לפתוח חשבון, לקבל מאות שקלים ופשוט להשאיר אותו, אפילו בלי לסגור.

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.5.2021 בשעה 19:33, ALÞћÃ כתב:

לפני שאתה מתרגש, קח בחשבון שפפר = בנק לאומי. כן, יש להם אפליקציה עם UI מרגש שהיא פשוט dummies oriented והם אפילו יציעו לך משכנתא.

לא מדויק, פפר זאת מערכת נפרדת לחלוטין מבנק לאומי ברמת התשתית וברמת העובדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה נמצא בבנק אופק? מישהו מתכנן לקנות מנייה בקואופרטיב? 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...