Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה Model 3 performance או הונדה סיוויק Type R

udihamudi65
שימו לב! השרשור הזה בן 1154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, היינו רוכבים בין הדרום לצפון כולל שינה בחור נידח באמצע הטבע שאין שום דרך להטעין כלום.

לא נראה לי שאפשר להנות מרכב חשמלי במסלול, אחרי שתגיע לשם בטח תהיה כבר על חצי סוללה, ועם נסיעה מאומצת אני בספק שלא תתקע שם.
אז יעשו עמדות טעינה של supercharger ונפתרה הבעיה במסלול. אני הייתי מטייל הרבה ופה ושם עוצרים לקפה אז בדרך מטעינים לכמה דקות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

למי יש בכלל סבלנות וסיבולת התעסקות לטעינה בכל עצירה, אפילו את הסמארטפון אני מטעין רק בלילה, אולי שיהיה לי אחד עם טעינה אלחוטית אז הוא ייטען אוטומטית, אך זה לא המצב ברכבים חשמליים,

הופתעתי, יש לא מעט אנשים ממש מזוכיסטים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי לסבר את האוזן ה-Type R עולה בארה"ב 38 אלף דולר והמודל 3 performance עולה 54 אלף דולר, כלומר עוד 42% עבור הטסלה, אבל בארץ המחירים של שני הרכבים כמעט זהים. מה שנותן תחושה שאתה מקבל הרבה יותר "רכב" בשביל הטסלה. ברור שזה עניין של העדפות ואתה לא תקנה משהו שאתה לא רוצה רק בגלל שהוא יותר משתלם. אבל כואב הלב להיות הפראייר של רשות המיסים והיבואנים...

לפני 12 דקות, wildlands2019 כתב:

^

למי יש בכלל סבלנות וסיבולת התעסקות לטעינה בכל עצירה, אפילו את הסמארטפון אני מטעין רק בלילה, אולי שיהיה לי אחד עם טעינה אלחוטית אז הוא ייטען אוטומטית, אך זה לא המצב ברכבים חשמליים,

הופתעתי, יש לא מעט אנשים ממש מזוכיסטים.

בלי טעינה ביתית אין טעם. אבל אפשר לסדר את זה, זה רק עניין טכני.

עריכה אחרונה על ידי udihamudi65
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני נשוי כמעט 10 שנים, ועברתי כבר 5 דירות, אני בשכירות, וברגע שלא נוח לי פשוט קם והולך,

בכל הדירות לא היתה לי אפשרות להתקין עמדה חשמלית, כי לא מדובר בדירה פרטית, ובוא נגיד ובעל הדירה מסכים,

מה יעשה בעל רכב חשמלי?! , יתקין עמדת טעינה בכל שנתיים בערך?!

כך שזה יתאים רק לטענה ביתיצ אפשרית, אם זה בית פרטי או בניין שיתופי שאשר זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, wildlands2019 כתב:

^

אני נשוי כמעט 10 שנים, ועברתי כבר 5 דירות, אני בשכירות, וברגע שלא נוח לי פשוט קם והולך,

בכל הדירות לא היתה לי אפשרות להתקין עמדה חשמלית, כי לא מדובר בדירה פרטית, ובוא נגיד ובעל הדירה מסכים,

מה יעשה בעל רכב חשמלי?! , יתקין עמדת טעינה בכל שנתיים בערך?!

כך שזה יתאים רק לטענה ביתיצ אפשרית, אם זה בית פרטי או בניין שיתופי שאשר זאת.

לי יש חניה בבניין משותף אבל עם מחסן צמוד לחניה שיש לו תקע חשמל. מה שכן, זה חשמל משותף של הבניין אז יהיה צורך ליצור שעון חשמל נפרד, וכנראה לשדרג את החשמל לתלת פאזי, אבל טכנית זה אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, markb205 כתב:

חלק מההנאה ברכב ספורט זה הרעש. 

צליל מנוע/אגזוז זה חלק מהכיף. וגורם ללא מעט נהגים לחייך! 

קשה לי לדמיין רכב ספורטיבי ללא הצליל הנלווה, מהיר ככל שיהיה. 

שלום

מי שמחפש רעש אגזוזים לא ימצא אותו בfk8 מקורית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^
אני נשוי כמעט 10 שנים, ועברתי כבר 5 דירות.

אז קודם כל כל הכבוד לאשתך אלא אם כן גם לה לא אכפת לארוז בית כל שנתיים ולעבור, אבל תאמין לי שזה בעיני הרבה יותר מזוכיסטי מאדם שרוכש טסלה היום.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, robertf כתב:

אז קודם כל כל הכבוד לאשתך אלא אם כן גם לה לא אכפת לארוז בית כל שנתיים ולעבור, אבל תאמין לי שזה בעיני הרבה יותר מזוכיסטי מאדם שרוכש טסלה היום.

חחח, נוטה מסכים,

אך בשכירות זה לא תמיד בשליטתך,

תגיד לי אם יש מה לעשות במקרים האלה:

התחתנתי ועברתי לדירה משפחתית.

דירה ראשונה הבעלים בקש ממני להתפנות אחרי שנה כי רצה את הדירה, כנראה לבן שלו אך לא בטוח, זה לא משנה.

דירה שניה גם, הבעלים רצה את הדירה, ממה שהבנתי מכר אותה לקונה שרצה לגור בה,

דירה שלישית כמעט 4 שנים עד שהתחילה לה מצוקת חניה די רצינית באזור, בעיות עם השכינים על כך, פשוט ברחתי. (וזה כאשר לשכנים היה לכל בית 2/3 רכבים, ולי כולה רכב מסכן אחד)

דירה רביעית אחרי שנתיים העלו את שכר הדירה ב10% שהדירה גם כך היתה יקרה לשכירות באותו אזור, ועוד לא הזכרתי את בעיות העובש, רעש וכו...

וכעת מקווה להישאר עד שאוכל לקנות דירה משלי.

כל המקרים האלה היו מעברים לא ממש בשליטתי, ואם היתה לי עמדת טעינה פרטית, זה היה מסתכם בהתקנת עמדה חדשה או העברה אם בכלל אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, wildlands2019 כתב:

יש לא מעט אנשים ממש מזוכיסטים.

נראה לי שגם אתה כזה, 🤪
לאור התלונות  לך מעל דפי הפורום
על הרכב שרכשת ועדיין ממשיך להחזיק בו.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, udihamudi65 כתב:

רק כדי לסבר את האוזן ה-Type R עולה בארה"ב 38 אלף דולר והמודל 3 performance עולה 54 אלף דולר, כלומר עוד 42% עבור הטסלה, אבל בארץ המחירים של שני הרכבים כמעט זהים. מה שנותן תחושה שאתה מקבל הרבה יותר "רכב" בשביל הטסלה. ברור שזה עניין של העדפות ואתה לא תקנה משהו שאתה לא רוצה רק בגלל שהוא יותר משתלם. אבל כואב הלב להיות הפראייר של רשות המיסים והיבואנים...

התמחור השונה בארה"ב לא בהכרח מעיד על כך שהטסלה טובה יותר. זה ענייני מיסוי ותמחור של היצרנים.

תקנה מה שאתה רוצה ואוהב, זה לא שאתה מרפד את המושב עם הכסף שחסכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, GTאי כתב:

התמחור השונה בארה"ב לא בהכרח מעיד על כך שהטסלה טובה יותר. זה ענייני מיסוי ותמחור של היצרנים.

תקנה מה שאתה רוצה ואוהב, זה לא שאתה מרפד את המושב עם הכסף שחסכת

מסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עיוותים במחיר בגלל המיסוי על חשמליות.
באנגליה מודל 3 פרפורמנס עולה £15,000 (כ-70 אלף ש״ח) יותר מב-מ-וו 330e M-Sport.
בארץ הב-מ-וו יקרה מהטסלה בכ-100 אלף ש״ח...

בכל אופן יש משהו יותר מנחמד בלרכוש רכב פה ולשלם בדיוק אותו הדבר כמו שהוא היה עולה לך באירופה ,במקום לשלם פי שתיים ויותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, wildlands2019 כתב:

חחח, נוטה מסכים,

אך בשכירות זה לא תמיד בשליטתך,

תגיד לי אם יש מה לעשות במקרים האלה:

התחתנתי ועברתי לדירה משפחתית.

דירה ראשונה הבעלים בקש ממני להתפנות אחרי שנה כי רצה את הדירה, כנראה לבן שלו אך לא בטוח, זה לא משנה.

דירה שניה גם, הבעלים רצה את הדירה, ממה שהבנתי מכר אותה לקונה שרצה לגור בה,

דירה שלישית כמעט 4 שנים עד שהתחילה לה מצוקת חניה די רצינית באזור, בעיות עם השכינים על כך, פשוט ברחתי. (וזה כאשר לשכנים היה לכל בית 2/3 רכבים, ולי כולה רכב מסכן אחד)

דירה רביעית אחרי שנתיים העלו את שכר הדירה ב10% שהדירה גם כך היתה יקרה לשכירות באותו אזור, ועוד לא הזכרתי את בעיות העובש, רעש וכו...

וכעת מקווה להישאר עד שאוכל לקנות דירה משלי.

כל המקרים האלה היו מעברים לא ממש בשליטתי, ואם היתה לי עמדת טעינה פרטית, זה היה מסתכם בהתקנת עמדה חדשה או העברה אם בכלל אפשרי.

טיפ, לא חותמים על חוזה אם אין לך אופציה לשלוש שנים לפחות...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, robertf כתב:

יש עיוותים במחיר בגלל המיסוי על חשמליות.
באנגליה מודל 3 פרפורמנס עולה £15,000 (כ-70 אלף ש״ח) יותר מב-מ-וו 330e M-Sport.
בארץ הב-מ-וו יקרה מהטסלה בכ-100 אלף ש״ח...

בכל אופן יש משהו יותר מנחמד בלרכוש רכב פה ולשלם בדיוק אותו הדבר כמו שהוא היה עולה לך באירופה ,במקום לשלם פי שתיים ויותר.

באמת כיף גדול למי שחלם על טסלה, חלום אם זה היה אפשרי אשכרה לשלם את העלות האמיתית ברכבי ספורט כמו שחלקנו פה אוהבים אבל לצערי זה לא המצב ונמשיך לשלם את תוספת המס הגבוהה + בעיטה לביצים של המדינה ושל היבואנים המקומיים. מן הסתם לא נקנה טסלה כתחליף כי זה לא באמת עונה על הצרכים של רובנו של מה שאנחנו מחפשים ברכב ספורט כמו הטייפ R ואחרות ועדיין, מקנא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...