Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הדרך הכי טובה לשתות מים בבית?

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני בקרוב נכנס לדירה חדשה, ואני שובר את הראש, מה לעשות בנוגע למי השתיה.

תמי 4 המחירים שלהם מטורפים ולפי מה שאני רואה כל ביקורת אומרת להתרחק מהם כמו מאש.

יש בר מים שלא בא עם התחייבות משכנתא לכל החיים??

בנוסף שמעתי שיש פתרון שאפשר לחבר לברז על מנת שיוציא מים לשתיה?

מישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה יכול להיות אינדיאני ים תיכוני ולשתות מהברז, או אירופי מנומס עם כוס מפונפנת 😉

בבית אני שותה ישר מהברז, אלא אם אני במטבח, ואז מעדיף מים מצוננים עם קרח מהבר של המקרר. לא רואה צורך במכשיר נוסף שתופס מקום על השיש ועולה כסף שלא לצורך.

• אהבתי 3
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלם 90 ש"ח (שכולל סננים ונורה) בחודש על תמי4 נקרא משכנא לכל החיים?

אם כבד עלייך, מוזמן להתחדש כל שבוע בשישייה ולסחוב אותה הביתה במדרגות, או מים מהברז (לא שזה רע כן?)

• אהבתי 1

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמי 4 לא עושים עסקה פתוחה על 90₪ בחודש.

הם גובים את כל הסכום מהאשראי, וזה סתם תופס לי מסגרת.

חוץ מזה אני לא ממש אוהב להתחייב לחברה מסוימת ולהיות ״בידיים שלה״

לפני 19 דקות, sperial כתב:

מהבר של המקרר.

בבר של מקרר יש מים רותחים?

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אתה יכול לשלם את יתרת הסכום וזהו המכשיר שלך.

היו לי כמה ברי מים בחיים (500-1200 ש"ח), בסופו של דבר כולם אחרי שנתיים התפגרו והמים לא תמיד קרים\חמים. האמת? תמי 4 מבחינתי הוא הבר האיכותי ביותר.

• אהבתי 1

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו משתמשים בבריטה כאלטרנטיבה לבר מים.. מרוצים מאוד (ולא תופס מקום על השיש, גם ככה שותים משקאות חמים מקומקום).

ואני באופן אישי שותה מהברז (הבריטה בשביל אשתי ואורחים)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקחתי תמי4 שחמותי סיימה לשלם עליו.

משלם 71 בחודש מקבל פילטרים ומנורה.

לפני זה היה לנו תמי4 אחר שלה (היא כל 3 שנים מחליפה, נסיתי להסביר שלא כדאי) 

לא עשיתי ביטוח ואת הסננים הייתי קונה ביד 2 (חדשים שאנשים החליטו למכור ולא להשתמש) 

היה עולה לי כ500₪ בשנה ל2 סננים ומנורה אחת.

היתה לי תקלה אחת שפתחתי את הבר ותיקנתי לבד. 

במכשיר הזה החלטתי שיותר נוח לי שמגיע לי עד הבית סננים + יש שירות תיקונים, וזה עולה לי 71 לחודש 

עד לפני 3 שנים הייתי סוחב שישיות מים הביתה.

סיוט!

יוצא יותר יקר ותופס אכסון בבית

כבד לסחוב (גם אם זה רק מהאוטו ועד המעלית)

צריך לזכור להכניס מים למקרר כל הזמן (ולמשפחה ממוצעת זה כבר תופס חלק נכבד מהמקרר )

והיינו מייצרים כמות זבל של שזה מצד אחד קאדר כל פעם ללכת למחזורית, מצד שני אם לא תלך כל כמה ימים כבר יצטבר לך כמות בקבוקים שיכולה למלא מחזורית (ואין לנו מחזורית קרובה)

נסינו לטעום מברי מים אחרים, אישתי לא אוהבת את הטעם.

בסופו של דבר אני גם רואה שהתמי4 מגביר את צריכת המים שלנו בבית, שזה דבר מבורך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, roy007 כתב:

בנוסף שמעתי שיש פתרון שאפשר לחבר לברז על מנת שיוציא מים לשתיה?

מישהו מכיר?

הכל תלוי בדרישה ובמקום שיש לך. אני עם דירה בעלת מטבח סטנדרטי= אין לי מקום מיותר לבר מים. אבל יותר מכך, אין לי שימוש במה שהוא מציע. מים חמים? לא שותים הרבה אצלנו ואם כן, יש קומקומט. מים קרים? לי מספיק קר מה שיוצא מהברז עצמו, ובפעמים הבודדות שצריך, מוסיפים קוביות קרח או בכלל שמים קראף במקרר. אני לא נכנס לדיון האינסופי על הבארים האלה כתרביות חיידקים כן-או-לא, ממילא הם נפסלים אצלי לפני כן.

אז הפתרון שלנו בא מהם, עם ברז קטן נוסף בפינת הכיור ומסנן בארון מתחתיו. אני מדבר על הברז הכי פשוט והמסנן שמחליפים פעם בשנה, בלי כל מיני בארים\ חם\ קר או מוצרים אחרים שהם מציעים. אני גר לא רחוק ממשמר השבעה אז אפילו מגיע אליהם וקונה את המסנן במקום, בלי משלוח.

שוב- הפיתרון תלוי שימוש ומקום, על זה כל אחד צריך לענות בעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש אוסמוזה הפוכה לקומקום ובישולים (אשתי לא סובלת אבנית) ומי ברז לשתייה.
אצלנו בישוב מקבלים רוב הזמן מי באר והטעם בסדר.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה נכנס לדירה חדשה? כל הצנרת פלסטיק ואין לך מה לדאוג מכל מיני חומרים במים. אם היית עובר לבית ישן עם צנרת מתכת שלא ברור מה מצבה זה סיפור אחר, אבל עקרונית המים בישראל טובים לשתיה. אבנית יש גם במים מינרלים. בשביל מים חמים קנה קומקום חשמלי באיזה עיצוב שבא לך ותן לו פעם בשבועיים הרתחה עם מלח לימון כדי לנקות את האבנית שמצטברת על הדפנות. בשביל מים קרים, קנה כמה בקבוקי זכוכית יפים, מלא מהברז ושים במקרר. 

• אהבתי 4
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, SlowRide כתב:

אתה נכנס לדירה חדשה? כל הצנרת פלסטיק ואין לך מה לדאוג מכל מיני חומרים במים.

קצר וקולע. כל הקטע של קניית מים או מכשירים למיניהם הוא ערבוב של טקטיקות הפחדה למיניהן שלא עוברות מבחן עיוור.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Shaike.Zam כתב:

לשלם 90 ש"ח (שכולל סננים ונורה) בחודש על תמי4 נקרא משכנא לכל החיים?

90 בחודש זה בערך 1000 בשנה, לא כולל טכנאים או מה שמסביב לאחריות.

בדרך כלל אנשים שיש להם תמי4 לא "חוזרים אחורה", תכפיל 1000 בשנה בכמות השנים שיש לך ויהיה לך תמי4.

דווקא בתשלומים שמשלמים כל החיים (חשמל,סלולאר,אינטרנט,טלוויזיה) החסכון הוא הכי משמעותי, כי אמנם מדובר בסכום קטן כל חודש, אבל מצטבר.

לדוגמא ההבדל בין חבילה ב30 שקל ו50 שקל בחודש, היא 20 בחודש, 240 בשנה, 12K ב50 שנה.

תוסיף עוד 20 שקל בחשמל,עוד 20 שקל באינטרנט, עוד 90 שקל בתמי 4.. 

בכל מקרה, יש לי בן דוד שכנראה קורץ מהחומר של סלואורייד והנס, שותה מי ברז מאקוויפר החוף, זה לא מפריע לו להיות בסגל האולימפי של המדינה ודף הפייסבוק של הוועד האולימפי מציג את החיוך היפה שלו.

גם אחותו הקטנה שמתחרה באותו ענף מחייכת יפה בדף , גם היא שותה מי ברז באופן קבוע.

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא מה שכתבתי למעלה (לשתות מים מהברז זה לא רע) אז אפשר לשמור את ההתנשאות לעצמך.

90 שקל בחודש זה עלות בערך של קניית מים מנרליים, שכל אחד יעשה את השיקולים לעצמו.

לשים בקבוקים במקרר בתקופת הקיץ? בשביל 90 שח בחודש אני מעדיף תמי

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ממש לא התנשאות, פשוט נראה שחבל על הכסף הזה.

90 שקל לבקבוקי מים מינרלים זה 9 שישיות מים של אקווה נובה, 108 ליטר. אם שותים כ"כ הרבה אולי עדיף לעבור למי ברז. אם אתה מוכן לשלם על הנוחות של מים קרים בלחיצת כפתור 90 שקל בחודש עם כל מה שזה כולל בכיף, אף אחד לא מתנשא עליך.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם מי ברז, למעשה כאשר אני לא בקומה של המטבח אני שותה בשיטה הפרימיטיבית.

מה שכן, בעשורים האחרונים התפנקתי במקררים עם בר קרח - מים. במקררים בגודל שבו אני משתמש זה אבזור סטנדרטי. אני מוסיף עוד 2 פילטרים בשנה, שעלותם כ-250-300 ש"ח לזוג, משמש להכנת לימונדה וקפה קר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...