Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוסטר התנעה לרכב- האם שווה לשקול רכישה?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה לא? הכל עניין של תיאום ציפיות.
כמה אמפר ציפית לקבל מקופסה כזו ?
הבוסטר של שיומי (או mai70) יתן לך 200A רגעי ב ₪200 במבצע עונתי.
דרך אגב מצחיק שכתוב על ה noco מדבקה עם 500A . הוא ממש לא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, save כתב:

למה לא? הכל עניין של תיאום ציפיות.
הבוסטר של שיומי (או mai70) יתן לך 200A רגעי ב ₪200 במבצע עונתי.

נכון אבל הוא פחות אמין

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם בוסטר אין לי (אבל יש כבלים זרוקים לכל מקרה),

אבל משהו שלדעתי הוא חובה והציל את הידיים שלי מלהשחיר לא פעם ולא פעמיים(וגם על הדרך עזרתי לאחרים להשאר נקיים), זה קומפרסור לניפוח אוויר בגלגלים.

כשיש בורג בגלגל(לרוב זה מה שקורה לי) אני מנפח וזה מספיק לי להגיע לפנצ'רייה, במקום להסתרבל עם החלפת גלגל.

קניתי את הפשוט של אוטודיפו באיזור 80 ש"ח.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש בוסטר גנרי שניקנה במבצע באייס. לפניו היה בסטר גנרי אחר שנקנה בבאג גם כן במבצע והחזיק מעמד שלוש וחצי שנים עד שהתעייף.

הבוסטר הנוכחי הניע את הרכב של זוגתי, את האופנוע שלי ועוד כמה רכבים כבר ועדיין עובד כמו גדול. בהחלט שווה את הכסף. לא נתקעים הרבה אבל כשכן נתקעים- מבינים כמה היה שווה להשקיע בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, lesles כתב:

אומנם בוסטר אין לי (אבל יש כבלים זרוקים לכל מקרה),

אבל משהו שלדעתי הוא חובה והציל את הידיים שלי מלהשחיר לא פעם ולא פעמיים(וגם על הדרך עזרתי לאחרים להשאר נקיים), זה קומפרסור לניפוח אוויר בגלגלים.

כשיש בורג בגלגל(לרוב זה מה שקורה לי) אני מנפח וזה מספיק לי להגיע לפנצ'רייה, במקום להסתרבל עם החלפת גלגל.

קניתי את הפשוט של אוטודיפו באיזור 80 ש"ח.

יש לי קומפרסור על כל צרה שלא תבוא, יחד עם ספריי "תיקון" תקרים. נמכר באוטודיפו והציל אותי (וגם כמה מכרים ואפילו זרים שנתקלתי בהם והיו צריכים עזרה) לא פעם. נותן לך להגיע עד לפנצ'רייה בלי להצטרך להחליף גלגל.

• רעיון טוב! 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...