Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוסטר התנעה לרכב- האם שווה לשקול רכישה?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

גם שלי מהם. קניתי מהם גם את הנרתיק הקשיח בשבילו. 

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוקו אחלה בוסטר, לי יש אותו כבר כמה שנים( הזמנתי מאיביי בזמנו מארה״ב) את הדגם 70, התנעתי איתו בדיוק היום לפני כשעה ״ מפלצת״ אמריקאית עם מנוע 5000 סמ״ק עם מצבר פרוק לגמרי בלי בעיה בכלל וזה עוד שהטענתי אותו בבית בפעם האחרונה לפניי כשלושה חודשים.

• מעניין 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני כמה שנים אחד פשוט מאוטו דיפו, עזר מאוד כמה פעמים, גם לשכנים. פשוט מחברים ומניע בשניה, לא חייבים להשקיע בנוקו. שורד יפה בתא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לוותר על בוסטרים בשקל תשעים ברשתות. הם לא מחזיקים לאורך זמן, וקשה לסמוך עליהם. 

אחרי כמה וכמה בוסטרים כאלה עברתי לנוקו 70, וזהו. 

פעם אחת קונים מוצר איכותי וזהו. 

אפשר לקנות את ה 40 והוא יספק לכל מטרה שפויה. 

ה 150 נראה שמתאים יותר לאוניות של צים, אם נגמר המצבר באמצע הים, והן לא מניעות. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ANUTKK כתב:

אני מעוניין לקנות NOCO GB20 

החנות AUTO365 אמינה? יש עוד המלצות מהיכן לרכוש בזול את הדגם שרשמתי?

ועוד שאלה הבוסטר מגיע עם "הצוותות" שמחברים למצבר? מגיע עם נרתיק?

יש ב KSP ב 490 ש"ח, אם אתה סומך עליהם יותר.

שאלה: אנשים קונים מצלמות לרכב עם קבלי על כי סוללות ליתיום יכולות להתפוצץ בחום.

זה בטיחותי להשאיר בוסטר עם סוללת ליתיום ענקית כזאת קבוע ברכב?

עריכה אחרונה על ידי RedLabel
  • מעניין 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר עסקנו, למישהו יש חווד על של mai70 ושל baseus?

אני מתלבט אם עדיף להזמין או כבר לקנות משהו בארץ.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מהפריטים שחובה להחזיק בתא המטען.

לי אישית יש איזה בוסטר שקיבלנו מתנה בעבודה מזמן, אין לי מושג של איזה פירמה הוא או מה עוצמתו, אבל התנעתי איתו עשרות רכבים שנתקעו והוא עדיין עובד.

הכי מצחיק זה שאת הרכב שלי אף פעם לא התנעתי איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים היותר מועילים שאפשר להחזיק בתא המטען.

זה הפך לאחד התחביבים שלי להניע רכבים תקועים.

התגובה הקבועה, כשאתה מחבר ומתניע באמצעות המכשיר הצנום עם התנינים המזעריים שווה זהב :) 

את שלי קניתי באוטו דיפו באחד המבצעים שלהם, כזה שמתאים גם לרכבי דיזל עם מנועים גדולים.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתם חשק לקנות מכשיר כזה, אבל מצד שני אם רובכם מחזיקים אחד,  אולי אני אפול על אחד קרוב אלי. :) 

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הקומפרסור של xiaomi, שהוא פצפון באופן מטריד ,נטען, ובמחיר לא רע בכלל. לפי ביקורות וסרטונים נראה שהוא עושה את העבודה מצויין ומספיק לניפוח מלא של 5 צמיגים בטעינה אחת.

לי כרגע יש קומפרסור בוכנה אחת, זול של אוטו דיפו. טרם יצא לי להשתמש בו.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...