Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוסטר התנעה לרכב- האם שווה לשקול רכישה?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים :)

אם כבר בענייני בוסטר אנו דנים אנש קצת סימני "אזהרה" ממה להתרחק.

בתחום סוללות הליתיום שרוב הבוסטרים משתמשים בהם כמעט רוב המכשירים מתבסס על תאים מסוג 18650.

לצערנו יש המון תאים כאלה מזוייפים והדרך הקלה ביותר לעלות על זיופים היא לפי נפח הסוללה.

תאים אלה מגיעים בקיבולת הגבוהה ביותר ל 4000mah (ארבעת אלפים מילי אפמר שעה)

התאים המזויפים עם ערכים של 6000 ומעלה ולכן פתאום רואים מטען בוסטר שרושמים קיבולת של 56000. (יש תמונות)

ברוב המכשירים יש 4/5 סוללות מסוג זה.

דוגמה למכשיר עם תאים מזוייפים

https://www.ebay.com/itm/69800mAh-12V-Car-Jump-Starter-Portable-USB-Power-Bank-Battery-Booster-Clamp-600A/163642250051?hash=item2619d69343:g:tmUAAOSwI2Jf~O6R

הקיבולת המקסימלית שאתם צריכים לחפש הינה 16000 mah, וכל קיבולת גבוהה מזה להתייחס לתאים בפנים כמזויפים וכמוצר נחות שיכול גם להדלק בתא המטען.

רוב הטובים שיש בקיבולות עד מה שכתבתי.

הרבה מהחברות הטובות נותנות גם שנתיים אחריות - עוד סימןטוב.

בנוסף כדאי להשקיע בתיק חסין אש עבור המטען ברכב (רכשתי מוצר דומה לעצמי בעבר)

מצורפים תמונות של סוללה אמיתית וסוללה מזויפת עם קיבולת לא אפשרית

lipo.jpg

18650-fake2.jpg

18650-p.jpg

לפני כשעה, ramik33 כתב:

יש את הקומפרסור של xiaomi, שהוא פצפון באופן מטריד ,נטען, ובמחיר לא רע בכלל. לפי ביקורות וסרטונים נראה שהוא עושה את העבודה מצויין ומספיק לניפוח מלא של 5 צמיגים בטעינה אחת.

לי כרגע יש קומפרסור בוכנה אחת, זול של אוטו דיפו. טרם יצא לי להשתמש בו.

קומפרסור טוב שמצאתי ושאני חושב לרכוש - כמובן עם שתי בוכנות

https://www.amazon.com/gp/product/B0874G965F/ref=ox_sc_saved_title_8?smid=A1IQM0NUOLH25S&psc=1

יוצא כ 250 שקל כולל המשלוח

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שאני צריך יותר ממה שיש לי עכשיו. על אף שהוא די מסכן, אנלוגי ופשוט.

הקומפרסור עלה 79 שקל במבצע.

אם וכאשר נצטרך אני משוכנע שיעשה את העבודה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את זה באוטו דיפו, 2 בוכנות

עדיף או שהפשוטים עושים את העבודה?

https://www.autodepot.co.il/8253307.html?gclid=CjwKCAiAsOmABhAwEiwAEBR0Zp_DSVh0I9JXTe_We8mEGY4kjszSUaqqxeu2BJr3mk0YiD9QBmvD7RoCvRcQAvD_BwE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שעדיף.

הסיבה שלא קניתי אותו כי הוא בא עם תנינים שמתחברים למצבר (רואים את זה גם בתמונה שצירפת). קצת פרטיזני מידי בשבילי.

העדפתי את הפשוט יותר כי הוא בא עם חיבור לשקע מצית.

אגב בסניפים, המחיר גבוה מזה שבאתר. אני ביקשתי מהמוכרת שתשווה את המחיר והיא עשתה זאת.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה תוכל לקנות בארץ. אני קניתי לפני כמה שנים ב-BF מכשיר במותג MIRACASE (אני מנחש שזה מוצר גנרי, אבל לא התעמקתי) שנמכר על ידי פז/ילו תמורת 150 ש"ח, עד כה חילץ אותי פעם אחת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shachar187 כתב:

@kobi_g

איך הבוסטר הזה?

https://www.aliexpress.com/item/4000190510712.html?spm=a2g0o.cart.0.0.72293c00KNWO9L&mp=1

לא רואה פה מספרים הזויים אבל אשמח אם תעיף מבט.

לחבר טוב שלי יש כזה הוא מצויין ולכן וגם אני הזמנתי לעצמי לפני כשבוע. בארץ כזה עולה בערך 270  ש"ח (עם אחריות).

עריכה אחרונה על ידי beastmode
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

אני כנראה לא הייתי שם את המכשיר בתא המטען בקיץ הישראלי. חשבתי על זה לפני ששאלתי פה🤔 אני מכיר את הסוללות הללו- הן מאד עצמתיות, ושמעתי (וראיתי) די והותר סרטונים על קורקינטים חשמליים\הוברבורדים\סיגריות אלקטרוניות שמתפוצצות. מצד אחד. 

מצד שני, כ-ל הטכנאים שמסתובבים עם מברגות וכלים נטענים אחרים בתא המטען... (הסוללות בנויות מאותם התאים בדיוק) ולא קורה כלום. 

לכלים החשמליים הנטענים יש הגנות למיניהן. לא יודע אם לבוסטר יש למרות שמצויין שיש כמה בעמוד המכירה.

מצא חן בעיני הנוקו GB20. תודה על ההמלצות.

ואגב, ה"טכנולוגייה למניעת ניצוצות"? התנינים עשויים מחומר שלא מוציא ניצוצות, זה הכל. לפי הצבע, קופר-בריליום.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להסס לשנייה , ממליץ להצטייד בבוסטר על פי ההמלצות למעלה. ברגע שצריך סיוע בהתנעה ויש בוסטר בהישג יד זו תחושה ממש טובה מניסיון, שווה כל דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.2.2021 בשעה 11:50, kobi_g כתב:

בנוסף כדאי להשקיע בתיק חסין אש עבור המטען ברכב (רכשתי מוצר דומה לעצמי בעבר)

מצורפים תמונות של סוללה אמיתית וסוללה מזויפת עם קיבולת לא אפשרית

lipo.jpg

תודה , 
הוזמנו 2 תיקים במחיר שערורייתי של 20 ש"ח , שיהיה .
בוסטר של BASEUS הוזמן גם כן.

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לממליצים פה על נוקו. סרטון אנבוקסינג ושימוש ראשון שהמצבר שלי התרוקן (לא במכוון, לאחר 3 שבועות סגר שלא היה שימוש לרכב המצבר מת חח )

• אהבתי 2

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי כמה בעבר, האחרון היה של באסוס והועף לפח בעקבות מצבר ריק שהוא לא הצליח להניע.

אשמח להמלצה על מוצר טוב במחיר עד 200 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...