Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצה בהחלפת רכב ישנים מתוחזקים

לירון .ה.
שימו לב! השרשור הזה בן 1182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי 2 רכבים ישנים ומתוחזקים להפליא

מיציבושי כריזמה אייר 2002 עם 160000קמ, ו טויוטא יאריס 2005, עם 60000 קמ.

2 הרכבים מתוחזקים קבוע במוסך יבואן וכל דבר שצריך מוחלף , וכל דבר שקשור לבטיחות מוחלף ישירות. אנחנו זוג עם ילד, ובתהליך של עוד אחד, חשבתי אולי להחליף את הכריזמה ב סובארו b4 שנת 2011, או טויטא אווניס 2010... אוהב את היפניות של אמצע ה 2000.

או להשאר עם הכריזמה עוד כמה שנים, כבר 10 שנים איתה

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה תלויה מעט גם ביכולות הכלכליות שלך.

כרגע יש לך 2 רכבים אומנם משנתון נמוך אך מתוחזקים היטב וככל הנראה ללא בעיות אמינות משמעותיות (תתקן אותי אם אני טועה).
אני כן רואה את האטרקטיביות ברכב חדש יותר, גם בטיחותי יותר לאור העובדה שיש לך ילד + עוד אחד בדרך.
אבל רכב משנת 2010-2011 לא חדש ואתה עלול למצוא את עצמך עם תקלות או בעיות אמינות כאלה ואחרות כי אתה לא יודע בוודאות (גם אחרי בדיקה במכון בדיקה) מה מצב הרכב.
אישית, אם השאלה הייתה להחליף עם רכב משנתון מתקדם הרבה יותר, הייתי אומר להחליף בלי להסס (במידה והיכולת הכלכלית מאפשרת).

אבל במקרה שלך, אם אתה מרוצה משאר הבחינות, אולי עדיף להישאר עם הרכבים הקיימים.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהכיוון שלך נכון. 

אני במקומך הייתי פועל בסבלנות. 

הייתי עוקב אחרי הדגמים שציינת בלוחות עד למציאת רכב עם נתונים טובים ושטופל לפי הסטנדרטים שאתה מטפל. 

רק לאחר רכישת הרכב, תפרסם את הכריזמה. 

כמובן שעדיף לחפש רכבים צעירים ככל שניתן, אמינים ועם שוק חלש יחסית. 

לכן, הכיוון של b4 די מתאים (רק רע ח בחשבון צריכת דלק גרועה). 

הייתי מוסיף לחיפוש גם לאנסר 1600 שתהיה מעט צעירה יותר. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MarcNL כתב:

השאלה תלויה מעט גם ביכולות הכלכליות שלך.

כרגע יש לך 2 רכבים אומנם משנתון נמוך אך מתוחזקים היטב וככל הנראה ללא בעיות אמינות משמעותיות (תתקן אותי אם אני טועה).
אני כן רואה את האטרקטיביות ברכב חדש יותר, גם בטיחותי יותר לאור העובדה שיש לך ילד + עוד אחד בדרך.
אבל רכב משנת 2010-2011 לא חדש ואתה עלול למצוא את עצמך עם תקלות או בעיות אמינות כאלה ואחרות כי אתה לא יודע בוודאות (גם אחרי בדיקה במכון בדיקה) מה מצב הרכב.
אישית, אם השאלה הייתה להחליף עם רכב משנתון מתקדם הרבה יותר, הייתי אומר להחליף בלי להסס (במידה והיכולת הכלכלית מאפשרת).

אבל במקרה שלך, אם אתה מרוצה משאר הבחינות, אולי עדיף להישאר עם הרכבים הקיימים.

כרגע אין בעיות אמינות עם הרכבים, מטופלים סדיר, חלקים מקוריים, מוסך יבואן, צמיגים הכי טובים שאפשר, לא סיני,

אשתי משתמשת כרגע בכריזמה, או לנסיעות משפחתיות ארוכות, במיוחד בקיץ, לא נתקלתי בהרבה רכבים עם מזגן שכזה.

מסכים לגבי הבטיחות, למרות שהכרזימה אייר, חולקת את המרכב של וולו, בעלת 4 מעצורי דיסק, abs,2 כריות אוויר וצמיגים רק מהדרג העליון. 

מהשנה נעבור ל 2 טסטים בשנה, בינתיים כל שנה עוברת טסט בלי בעיה או קומבינות.

השאלה איזה רכב באמת יהיה עדיף?

התקציב יכול להיות עד 35000, 

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי תישאר עם הרכבים לעת עתה, לפחות עד שהכריזמה תיהיה בת 20 ותזדקק לשני טסטים בשנה.

הם שמורים ומתוחזקים ולמצוא רכב בסכומים שציינת שהוא מתוחזק ברמה גבוהה כמו הרכבים שלך, זה יהיה לא קל.

נכון שהבטיחות מהווה בעיה אבל תחסוך יותר כסף זו דעתי. 

חוץ מזה, רכב 2010-11 הוא אומנם "חדש" מהרכבים שלך אבל עדיין זה רכב בן 10.

לפני 11 שעות, MarcNL כתב:

בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדווקא משתךפ יותר למכור את היאריס, היא שווה יותר מהכריזמה, מדובר בדגם סופר מבוקש, ועם נתונים כמו של הרכב שלך אולי תוכל לקבל אפילו יותר מהמחירון.

את הכריזמה הייתי משאיר למי מכם שעושה נסיעות קצרות יותר ופחות מסיע את הילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Mike808 כתב:

עם נתונים כמו של הרכב שלך אולי תוכל לקבל אפילו יותר מהמחירון.

הוא יקבל יותר מהמחירון. רכב מבוקש כמו היאריס + היסטוריית טיפולים במוסכי ייבואן, תימכר מעל המחירון שהוא גם ככה גבוה ליאריס.

אותה דווקא הייתי משאיר כי הכריזמה עוברת לסטטוס של שני טסטים בשנה אוטוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dotan123 כתב:

הוא יקבל יותר מהמחירון. רכב מבוקש כמו היאריס + היסטוריית טיפולים במוסכי ייבואן, תימכר מעל המחירון שהוא גם ככה גבוה ליאריס.

אותה דווקא הייתי משאיר כי הכריזמה עוברת לסטטוס של שני טסטים בשנה אוטוטו.

דווקא את היאריס אני רוצה לשמור, אוטו נוח לנסיעות בעיר, ובכלל עד גבול הסביר, אוטו מעולה, ונראה ומרגיש,חדש,

דווקא שצריך נסיעות ארוכות, ומזגן מצויין בקיץ, הכריזמה מצויינת ונוחה, ולא עושה בעיות...

ההתלבטות באמת כשהיה עוד ילד, לא שאני נהג שודים, אבל 103 כוח סוס, במנוע, בגלגל...בטח איזה 80...לפעמים קצת קטן על הרכב,

יש את הלנסר החדשה. 1.8, אבל גיר רציף שפחות מחבב, בקיצר החלטה לא קלה, מה גם שהכריזמה איתי כבר10 שנים, ואין כאלו להשיג כבר, במיוחד לא בכחול מטאלי 😊

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה חבר:

תאסוף עוד כסף בכדי שתוכל לרכוש שנתון חדש יותר ואז תחליף.

כרגע תישאר עם שני הנסיכות.

שני הרכבים האלו מאוד אמינים אם טופלו כראוי ואצלך זה המקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...