Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנה לרכב [במוו 118]

שימו לב! השרשור הזה בן 1178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים יש לי ב.מ.וו 118 2012 

הייתי עכשיו אצל מוסך בירושלים בשביל לעשות לרכב שלי סטייג 1, עכשיו אני מכיר את כל התוכנות שיש  

APR, PCP, Manic וכו.. והוא אמר לי שאין שם לתוכנה ושהוא שולח את ״המחשב״ והפרטים של האוטו לאיזה מקום בגרמניה והם שולחים בחזרה את התוכנה והוא צורב אותה. מישהו מכיר? מישהו יודע על מה מדובר? והאם זה טוב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה מקום הוא שולח את זה? תשאל אותו ותעשה בדיקה בגוגל.

אולי מדובר באיזו תוכנת custom.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.1.2021 בשעה 17:15, ch2856 כתב:

דור קודם E87 עם מנוע אטמוספרי או דור לפני אחרון F20 עם מנוע N13?

F20

ה1600 טורבו 170 כח 

בתאריך 21.1.2021 בשעה 16:57, motek כתב:

לאיזה מקום הוא שולח את זה? תשאל אותו ותעשה בדיקה בגוגל.

אולי מדובר באיזו תוכנת custom.

הפכתי את כל גוגל לא מצאתי כלום

הוא אומר שזה ניראה לו הmanic כי זה תוכנה רק לבמוו ומיני קופר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתקין Bootmod3. אתה צורב בעצמך, היום לא חובה מחשב אלא אפשר גם עם אפליקציה, אתה תמיד יכול לשנות כל מיני דברים קטנים או לחזור לתוכנה המקורית. אם תרצה עזרה דבר איתי בפרטי. העלות של זה היא בערך 1,400 שקל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך את כל הבלאגן הזה ? יש מקומו בארץ שיודעים לעשות סטייג' לבימרית בלי לשלוח כלום לשום מקום...

כנס לדני ממקס טיונינג, הוא יבנה לך את התוכנה על המקום כשהרכב על הדיינו ותראה את השינויים מתקחשים מול העיניים שלך, הוא יתאים לך את תגובות המצערת לפי הצרכים שלך, יעמיד לך את הבוסט בזמן שתראה בין אם אתה מחפש גדישה חזקה שתכנס רק גבוה בסל"ד או כניסה חלשה יותר אבל עם רצועת כוח ארוכה יותר, הכול לפי העדפות שלך...

לדעתי עדיף מאשר לקנות חתול בשק ממישהו שבכלל לא יודע איך קוראים לתוכנה שהוא שם לך או מי האבא ואמא שלה...

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לך מקודם לעשות לבד. יש bootmod3 ויש גם mhd. כל זה אתה עושה לבד דרך אפליקציה או מחשב. תוכנה עצמה פותחה על ידי טיונרים מצויינים. אז למה לשבור ראש? אני אישית עם mhd ומאד מרוצה. יש גם כל מיני פיצ'רים קטנים שאתה בוחר לבד.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כבר אין צורך לפתוח את המחשב ולצרוב אותו, כמו שהזכירו למעלה, יש כבר אפשרויות לעשות את זה ישירות דרך השקע.

אישית אני התאכזבתי מהטיונרים בארץ, לפני מספר שנים פניתי אל כמה כדי לברר אופציות לרכב שהיה לי (f20 116i N13), כל המקומות (והאנשים) סירבו לעשות לי תוכנה בטענות שונות ומשונות, כשהצעתי לשלוח להם מידע - נעניתי בסירוב מכולם.
יכול להיות שהיום הם צברו יותר ידע וביטחון - בשורה התחתונה אני מתחבר למה שcivic המליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@otaltjאם תעבור על ה2-3 עמודים האחרונים בפורום אתה אתה תבין שהתשובה היא כן, ושאין יותר מדי הבדל, תתחיל לקרוא.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...