Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני עד 50 אלף SWIFT ?

justanormalguy
שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתבלט בקניית רכב מיני ומהביקורות שבדקתי על רכבים רק התבלבלתי

נוסע בערך 10 אלף בשנה בעיקר עירוני אבל מדי פעם טיולים

חשוב לי רכב אמין, מאובזר ואם אפשר "כיפי" (עם כמה שאפשר בקטגוריה)

חברים המליצו לי על SWIFT אבל ראיתי שנוטים לא להציע את הרכב הזה בפורום, יש סיבה?

עריכה אחרונה על ידי justanormalguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סויפט באיזה גרסה?

מה זה "כיפי"

הסויפט, בגרסה שאני מכיר (2011-2016) הוא רכב אמין, קטן יחסיל לקטגוריה, מה שטוב בחניה ופחות טוב בתא המטען, לא חזק במיוחד, נוטה לקופצניות. 

לגבי הפורום - כללית אין בו חיבה יתרה לסוזוקי, מבין רכבי סוזוקי דווקא הסויפט הוא האהוד בקבוצה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא ספורטיבי. רכב סולידי מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט אמינה אבל היא לא האמיחנה היחידה בקטגוריה, היא נראית שובבה אבל רק נראית, תאכלס היא קופצנית מאוד לפעמים עד רמת החוסר נוחות שגורמת לך לרצות להוריד את הרגל מהגז והבגאז שלה הוא מהקטנים בקטגוריה אם לא הקטן בינהם, היא כן נכנסת יפה לחניות בגלל האין בגאז הזה. פלסטיקה זולה בשילוב של מתלים קשיחים מביאים למצב שהרבה אקזמפלרים כבר מקרקשים וחורקים מכיוון הדש בורד ובתוך התא נוסעים ולכן כחדשה אהבו אותה אבל כיד שניה הרבה פחות, לא מדובר על רכב רע פשוט בטווח חירים הזה ובסגמנט הזה יש טובים ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yulianx כתב:

ידני אופציה?

אני מחפש אוטומטי

לפני 6 שעות, Roycohen1979 כתב:

הסוויפט אמינה אבל היא לא האמיחנה היחידה בקטגוריה, היא נראית שובבה אבל רק נראית, תאכלס היא קופצנית מאוד לפעמים עד רמת החוסר נוחות שגורמת לך לרצות להוריד את הרגל מהגז והבגאז שלה הוא מהקטנים בקטגוריה אם לא הקטן בינהם, היא כן נכנסת יפה לחניות בגלל האין בגאז הזה. פלסטיקה זולה בשילוב של מתלים קשיחים מביאים למצב שהרבה אקזמפלרים כבר מקרקשים וחורקים מכיוון הדש בורד ובתוך התא נוסעים ולכן כחדשה אהבו אותה אבל כיד שניה הרבה פחות, לא מדובר על רכב רע פשוט בטווח חירים הזה ובסגמנט הזה יש טובים ממנו.

איזה רכב הייתם ממליצים בטווח מחירים הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פיגו 208 תהיה מהנה יותר בזכות מנוע חזק יותר.

הרכב נוח, מעוצב, זריז, כדי לחפש ברמת אבזור אקטיב המאובזרת.

לרכב מחלה בדמות רצועת טיימינג שיכולה להתפורר, לכן כדי לבדוק האם הוחלפה, אם לא להחליף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויפט בניגוד לדעה הרווחת על סוזוקי מתנהגת לא רע והיא לא נופלת באף אחת מהדרישות שלך.

מה שכן אני מסכים עם יוליאן והייתי ממליץ להעיף מבט על ה208 היא תתן הרבה יותר מהספוויט ותהיה משמעותית יותר זריזה מהנה מרווחת שקטה ונוחה וכו... ומניסיון וחוות דעת של רבים בפורום (כולל אנוכי שהחזיק 208 במשך 3 שנים) מדובר ברכב אמין אם מטפלים בבעיית רצועת התזמון.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי אינה מיני אלא סופר מיני.

המתחרות הבולטות שלה שלה הן יונדאי I20  (המחליפה של הגטס עם נוחות של קרש גיהוץ)/מאזדה 2  צורה ישנה / מעט חדשה יותר (לא הכי חדשה כי היא לא נכנסת בתקציב).

פיג'ו 208 היא מתחרה מעניינת אבל,צריך לשים לב היטב כמו שכתבו קודם לעניין חגורת הטיימינג ואם רכב לא עבר החלפה כזו ומצד שני נסע מעל 80,000 ק"מ הייתי חושש  מקנייה כזו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...