Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

יש לי שאלה על A118c :

אם במשך דקה אין תנועה המצלמה מפסיקה את ההקלטה. רק כאשר היא תזהה תנועה או תזוזה היא מתחילה להקליט.

הבעיה היא שאם אני עומד ברמזור או בפקק ואפילו אם אני זוחל בפקק, כידוע פקקים בכבישי הארץ הם נפוצים, היא משהה את עצמה.

איך משנים את ההגדרה לצילום קבוע?

חוץ מזה המצלמה מצוינת.

ההגדרות אצלי:

Loop של 3 דקות

Gsensor במצב הכי רגיש

Motion Detection במצב מופעל

תודה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה. אנסה ואדווח.

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם תבטל את ה Motion Detection ייפסק העניין והיא תצלם ברצף, כל פעם

קטע של 3 דקות.

צדקת. כנראה כדאי להפעיל את הפיצ'ר הזה רק אם מתכננים להשאיר את המצלמה כשהאוטו בחניה.

תודה בכל אופן. עכשיו היא מצלמת קבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לטובת כולם אני מעלה לכאן כמה פרטים טכנים לגבי מצלמת A118C לטובת מי שעוד לא הזמין כזאת אף פעם:

בגדול פרט לכרטיס זכרון הכל כלול במצלמה: שנאי שמתחבר לשקע סיגריות עם כבל ארוך כדי שיהיה אורך מספיק לחווט מסביב, פלסטיק שאותו מדביקים על השמשה הקדמית ועליה מרכיבים ומוציאים את המצלמה, הסבר קליל באנגלית.

אני רכשתי את המצלמה לפני חודש ב מהמוכר הזה (הוא מאוד מומלץ כאן בשרשור) ועכשיו הוא הוריד את המחיר ל 62.78$, יש אתר gearBest שם אפשר לרכוש יותר זול ב 56.99$ עם הזנת קוד קופון gba118c.

את הכרטיס אפשר לקנות עד 32GB. אני רכשתי כאן בארץ ב KSP ב 85 שקל כרטיס אולטרא עם קצב העברת נתונים של 48mbps, קלאס 10, UHS

ניתן כמובן גם להזמין מאותה חנות באיביי - לשיקולכם.

בהצלחה

אני אעלה את ההודעה הזאת לשרשור כדי שגם אחרים ייהנו מהמידע.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן.

עריכה אחרונה על ידי rafi_vk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כלכך מבין בתחום אז יש לי שאלה:

אני רואה שהמצלמות המומלצות כאן כגון ה A118C והG1W-C למעלה עולות בערך 60$~ אבל מחיפושים קצרים באתרים כמו Ebay אני מוצא מצלמות עם מפרט בערך דומה שעולות שליש ואף פחות.

מצלמות לדוגמא:

http://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Car-DVR-Camera-DashCam-Video-Recorder-Black-Night-Vision-G-sensor-B-MT-/311437128765?hash=item488319743d

http://www.ebay.com/itm/2-4-LCD-Auto-Car-DVR-Dash-Camera-Crash-Cam-G-sensor-Night-Vision-Video-Recorder-/291553403891?hash=item43e1efe3f3

אשמח מאוד אם מישהו יוכל להסביר לי מה הם ההבדלים בין המצלמות המומלצות כאן לבין המצלמות הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהמצלמות המומלצות כאן כגון ה A118C והG1W-C למעלה עולות בערך 60$~ אבל מחיפושים קצרים באתרים כמו Ebay אני מוצא מצלמות עם מפרט בערך דומה שעולות שליש ואף פחות.

מצלמות לדוגמא:

http://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Car-DVR-Camera-DashCam-Video-Recorder-Black-Night-Vision-G-sensor-B-MT-/311437128765?hash=item488319743d

http://www.ebay.com/itm/2-4-LCD-Auto-Car-DVR-Dash-Camera-Crash-Cam-G-sensor-Night-Vision-Video-Recorder-/291553403891?hash=item43e1efe3f3

אשמח מאוד אם מישהו יוכל להסביר לי מה הם ההבדלים בין המצלמות המומלצות כאן לבין המצלמות הנ"ל.

המצלמה ב-$14 מצלמת ברזולוצית VGA, דהינו 640x480. אל תחשוב על זה אפילו.

המצלמות עליהן מדברים בפורום הן מצלמות סיניות שהן סוג של "מותג", כלומר יצאו גרסאות שונות, בדקו אותם ויודעים מה אתה מקבל.

עם כל זה, עדיין האיכות שלהן לא 100% וקורה לא מעט שהמצלמה מתה אחרי כמה חודשים, במיוחד גרסאות הבטריה ולא קבל.

במוצרים no name כמו אלה שציינת, ממש לא בטוח וידוע מה איכות המוצר.

איך התוכנה? איך התמיכה בכרטיסי זכרון שונים? הוא עושה בעיות בשמירת קובץ? איך איכות הצילום (לא רק רזולוציה אלא ממש איך רואים)? איך העדשה? הקיצר... זה הימור. אולי יצא לך טוב. אולי לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמות לדוגמא:

המצלמה הראשונה שנתת בלינק עלותה 20 דולר, המצלמה G1wc עלותה 40 דולר. תלוי איך מסתכלים, מצד אחד אפשר להגיד זה פי שתיים יותר יקר אבל מנגד, 20 דולר זה כ 80 שקל-אפילו מעט פחות, שווה להתאמץ בעוד 80 ש"ח ולקבל איכות ואמינות לאורך זמן עם קבל.(Capacitor)

אני ממליץ על מצלמה איכותית שהרבה ממליצים מנסיון ולא משמועות מאשר מצלמה זולה ללא המלצות שלבסוף גם כך אני אצטרך לקנות כי היא בטח תקלקל מהר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לקנות את המוצר האיכותי המעט יקר יותר מאשר להחליף את הזול כמה פעמים. תודה רבה על ההסבר.

יש לכם עוד המלצות למצלמות בטווח המחירים של ה g1wc? אני מחפש מצלמה קטנה שלא תפריע לי בשמשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם רוצים לשמור על המצלמות שלכם עובדות ופועלות למשך תקופה ארוכה, פשוט תורידו אותם מהשמשה בימים חמים ותניחו אותם בתא כפפות.

היום לכל המצלמות יש שחרור מהיר, הפעולה של להוריד ולשים את המצלמה לא לוקחת אפילו 5 שניות.

יש לי A118 שיושבת בשמשה האחורית כבר יותר משנה ועדיין פועלת מצוין, זה פשוט עניין של מזל ברוב המצלמות הסיניות.

יש לי DOD F500LHD שכבר שורדת כמעט 3 שנים, וDOD LS460W שיש לי כמעט שנה ועובדת מצוין.

ברכב השני שלי הייתה GT680W שהייתה על השמשה באופן קבוע קרוב לשנה ואז מתה לה הסוללה.

אבל חוץ מהסוללה היא המשיכה לעבוד מצוין, הבעיה היחידה הייתה שהיא לא שמרה את הסרטונים האחרונים.

וDanielD2701 המפרט של המצלמות בקישורים שהבאת לא דומה, אולי כתוב בתיאור אבל זה שקר.

המוכרים האלה לא אמינים, וגם אף אחד לא קונה את המצלמות האלו.

אני ממליץ לך על הA118 או הA118C אלו מצלמות מצוינות שקל להסתיר ולא מפריעות בשמשה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, איך מתקינים את הדבר הזה ? אתה צריך לחבר את המצלמה לאן ? ומה יעשה מישהו בלי ידע טכני בחשמל ?

ואיך זה מסתדר עם מגן שמש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה (פשוטה וקלילה, אין שום צורך בידע בחשמל):

[video=youtube;xwD8Ilk-MHU]

לגבי המצלמות שהועלו בקישורים בהודעות האחרונות - אני ממליץ להימנע מרכישת המצלמות

הזולות מאוד באיביי. לגבי מצלמת המראה בוואלהשופס - טרם יצא לי להיתקל במצלמת מראה

שמצלמת בצורה איכותית.

המצלמה הזולה והיעילה ביותר שנותנת את התמורה הגבוהה

ביותר ביחס למחיר (לדעתי) זו ה g1w-c (קישור, עולה כעת 40$).

מי שמוכן להשקיע קצת יותר בתמורה למצלמה פחות בולטת ובעלת זווית צילום גדולה יותר,

כדאי לו לבחון את ה a118c (קישור, עולה כרגע 57$ בעזרת קוד הקופון GBA118C).

אם צורת המצלמה אינה קריטית, הייתי חוסך את ההפרש ביניהן (17$).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...