Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

למה שזה לא יהיה מקורי?

המצלמה מצלמת בסדר גמור.

א. כי לא חסר זיופים

ב. כי הקופסא שבה הגיעה המצלמה זהה לקופסא שמופיע בסרטון שמסביר על זיוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תרשום להם שוב, לפעמים צריך קצת לנדנד להם.

אם אתה מתעקש לא לפתוח אותה - מכיוון שהיא חדשה, אם יש לה

סוללה לא תהיה לה בעיה לעבוד יותר מדקה כשהיא לא מחוברת

לחשמל. אם יש לה קבל, אין סיכוי שתעבוד כל כך הרבה זמן (מקסימום

כמה עשרות שניות).

----

MichaelCohen - אין לי מושג לגבי המראה.

אחרי שעה שהייתה בUSB של המחשב ניתקתי והיא נכבתה מיד. הדלקתי אותה בלי חיבור למחשב והיא נכבתה שוב אחרי 2 שניות ולא נדלקה שוב.

אני רוצה להכנס לתפריט בקרה כדי לברר מה הגרסה של התוכנה אבל לא מצליח (הופיע תפריט בחירה בין mass storage וPC camera, בחרתי בשני וזה נתקע על "CP camera" ומסך כחול, כשאני בוחר בשני המחשב מזהה את המצלמה בתור כונן חיצוני בשם "j1445").

יכול להיות שזה בגלל שאין כרטיס זיכרון במצלמה? (שכחתי אותו באוטו, קצת רחוק לי להביא עכשו).

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כי לא חסר זיופים

ב. כי הקופסא שבה הגיעה המצלמה זהה לקופסא שמופיע בסרטון שמסביר על זיוף

ניראה מקורי.

הקופסא לא זהה לזיוף, הזיוף מעתיק את המקור ולכן שתי הקופסאות ניראות זהות.

אחרי שעה שהייתה בUSB של המחשב ניתקתי והיא נכבתה מיד. הדלקתי אותה בלי חיבור למחשב והיא נכבתה שוב אחרי 2 שניות ולא נדלקה שוב.

אני רוצה להכנס לתפריט בקרה כדי לברר מה הגרסה של התוכנה אבל לא מצליח (הופיע תפריט בחירה בין mass storage וPC camera, בחרתי בשני וזה נתקע על "CP camera" ומסך כחול, כשאני בוחר בשני המחשב מזהה את המצלמה בתור כונן חיצוני בשם "j1445").

יכול להיות שזה בגלל שאין כרטיס זיכרון במצלמה? (שכחתי אותו באוטו, קצת רחוק לי להביא עכשו).

ניראה כקבל. אני מציע לחבר אותה ברכב ולאחר נסיעה של כמה עשרות דקות, אחרי שאתה מכבה את הרכב

(והמצלמה נכבית), להדליק אותה ידנית, לדפדף בתפריטים ולראות כמה זמן היא מצליחה להיות דלוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להמליץ על תוכנת עריכה זה אפשר לבודד את הפריים של הווידאו לתמונות ברורות?

אם אני פותח את הסרטונים דרך המדיה פלייר, אז האיכות מעולה, אבל עצירת הסרטון תמיד תמרח את התמונה....

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הנגן MPC, אפשר לעבור בו פריים פריים.

אם אתה מנסה לתפוס תמונות ברורות בתנאי תאורה גרועים או בשעות הלילה אז התמונות לרוב יצאו מטושטשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למתקדמים ולכאלה שרוצים להיכנס לכל נושא העריכה קצת יותר לעומק,

ממליץ על Sony Vegas [יש עד גרסא 13].

Youtube מפוצץ במדריכים למשתמש המתחיל,

הגרסה המלאה של התוכנה עולה כסף, אך חיפוש מהיר בגוגל יתן לך הרבה אופציות הורדה של פרוצות.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיני 0805 מצוינת. אבל היות והחלטתי בשבילי שאני מעדיף עם קבל ויתרתי עליה לטובת a118c

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני מחפש כבר מספר ימים בפורום ובכלל באינטרנט מקום אמין ולא יקר להזמין ממנו את המוביוס (אני רוצה עם העדשה הסטנדרטית הפחות רחבה) ולהזמין גם קבל במקום הסוללה (לא משנה לי להזמין את הקבל ממקום אחר בנפרד), מישהו יכול להמליץ?

ראיתי המלצות על זה-

http://www.ebay.com/itm/Mobius-ActionCam-Full-HD-Sports-Camera-1080P-30FPS-720P-60FPS-Pocket-Camcorder-/151071891306?pt=Camcorders_Professional_Video

אבל כתוב שהוא לא שולח לישראל.

למישהו יש ניסיון עם אתרים אחרים? BANGGOOD או אחרים?

אשמח מאוד לעזרה

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר eletoponline (הוא המוכר הרשמי DIRECT SELLER \ היצרן) שולח לישראל אם אתה תדבר איתו באופן אישי, העברת הכסף ישירות דרך PAYPAL.

כבר ביצעתי 2 הזמנות ממנו לגבי חלקים מסוימים והוא אמין והכל מעולה איתו (המחירים אפילו לפעמים זולים יותר ממקומות רשמיים אחרים).

מאתר BANGGOOD (הם RESELLER באישור היצרן) הזמנתי את שתי מצלמות המוביוס שלי, הם בסדר רק שצריך להמתין מספר ימים עד שהם מטפלים בבעיות. אתן דוגמה:

הזמנתי את המוביוס בגירסתה החדשה C2, העדשה שהגיעה הייתה לא בפוקוס ולא ביצעו כנראה בדיקת איכות לפני ששלחו לי אותה.

למרות שניתן לכוון פוקוס בקלות, אני מעדיף שהכל יהיה מושלם.

שלחתי להם תמונות מתוך הסרטונים והם (לאחר 2-4 ימים) ענו לי שהם מציעים לי, כפיצוי, משלוח חדש של מודול העדשה בלבד (החלפה של 2 דקות בדיוק).

החסרון של BANGGOOD הוא שלא תמיד המוצרים שהם מוכרים לך (ונמצאים בסטטוס מלאי כ"קיים - נשלח תוך יום עסקים אחד") באמת נמצאים במלאי.

לסיכום: שניהם טובים.

עריכה אחרונה על ידי Nissan Skyline GTR
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...