Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אי אפשר להקליט את כל הנסיעה בקובץ אחד. יש כמה אפשרויות, כאשר הארוכה ביותר היא 5 דקות בד"כ.

לגבי מה שאולג אמר.... G1W-CB עדיף. הוא חדש יותר וגם כולו שחור כך שהוא לא בולט לעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

אפשר לבטל את הלופ של 1/3/5 דקות ולתת למצלמה להסריט ברצף, אבל אחרי 3.99 GB [שזה בערך 38-42 דקות ב-FULL HD] זה עוצר את ההסרטה ולא מתחיל חדשה (אלא בלחיצה מיוחדת).

בהסרטה של 1/3/5 דקות בלופ זה לא מתחיל בדיוק מאיפה שנפסקה ההסרטה הקודמת, ויש הפסקה של 3-4 שניות (שזה קריטי לפעמים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

אפשר לבטל את הלופ של 1/3/5 דקות ולתת למצלמה להסריט ברצף, אבל אחרי 3.99 GB [שזה בערך 38-42 דקות ב-FULL HD] זה עוצר את ההסרטה ולא מתחיל חדשה (אלא בלחיצה מיוחדת).

בהסרטה של 1/3/5 דקות בלופ זה לא מתחיל בדיוק מאיפה שנפסקה ההסרטה הקודמת, ויש הפסקה של 3-4 שניות (שזה קריטי לפעמים).

אני לא יודע מה איתך, אבל לי אין את ההפסקות שאתה מתאר (יש לי G1W-H ו G1W-C) אצלי יש חפיפה של שנייה בין שניה הסרטים, כלומר הקובץ החדש מתחיל שנייה אחת אחורה וזהה לשנייה האחרונה של הקובץ הקודם.

מה שאתה מתאר נשמע כמו בעיה עם תאימות כרטיס הזכרון למצלמה. תנסה כרטיס אחר ותראה אם זה עדיין עושה לך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שמצלמה מהסוג הזול נפטרה אצלי בעקבות עומס חום(לאחר 3+ שנים של שימוש!!!) ולאחר שהתופסן של המצלמה ששכבה אצלי לגיבוי נשבר בגלל החום, אני מחפש מצלמה שתיהיה עמידה בחום הפנימי ששורר ברכב.

האם ה118C שבמבצע ב57$ עמידה בחום?

האם הG1W-C עמידה בחום? (39$)

האם יש מצלמה אחרת שעמידה בחום מנסיונכם?

או ששוב לחפש מצלמה מהסוג שהיה לי, עם ה"כאילו" 6 לדים בגרוש וחצי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A118C לשמשה אחורית, איך מסתדרים עם הכבל הקצר? הבנתי שאורך הכבל הוא 3 מטר, אני לא חושב שזה יספיק כי אעביר את הכבל דרך הקורות בצורה מוסתרת ומסודרת (מקדימה לאחור). מוביוס יש בצורה פשוטה כבל מאריך, אבל שם מדובר בחיבור USB פשוט. מה הפתרון במקרה הזה?

*למי שיודע אם עושים הזמנה כפולה של A118C סה"כ 113.98$, אצטרך לשלם מע"מ או מכס כלשהו? חשבתי על הדרך להחליף את ה-G1W-H שיש לי.

lesles, לפי תגובות בפורום שתיהן עמידות לחום יחסית, היות ומדובר בדגמים בלי סוללה פנימית (יש דגמים זהם להן עם סוללה וזולות יותר במעט).

הG1W-C היא כבר בגרוש וחצי, 39$ סה"כ ואיכות סבירה ומספיקה...אין טעם ללכת על דגמים עלומי שם ולא מוכרים כדי לחסוך עוד 50 שקל.

עריכה אחרונה על ידי 666pluto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קיבלתי היום את ה A118-c שהזמנתי מאיביי מהמוכר הזה. ההזמנה בוצעה ב 7/08/15 ואת הפתק מהדואר קיבלתי שלשום. רק היום בבוקר כאמור אספתי את החבילה, שאגב נשלחה דרך הולנד(רואים לפי מספר למעקב משלוחים)

עוד לא ממש הספקתי לצלם, אעלה סרטון אח"כ.

כפי שהבטחתי, לפני שלושה ימים קיבלתי את המצלמה,

להלן הסרטון. אני מרוצה ביותר. עוד לא החלטתי אם זה יהיה המיקום הקבוע אע"פ שנראה שזה בסדר.

שמתי לב שבמהלך היום בגלל השמש היוקדת היא חמה כאשר נוגעים בה.

מקריאה בפורום DashCam התופעה ידועה ומישהו ענה לי שאין לי מה לדאוג... נקווה.

הגדרתי על לופים של 3 דקות, אין חיתוך כלל בין סרטון לסרטון, חסר לי אולי קצת צבע אבל אני אנסה לשחק עם זה וגם את התאריך אני צריך להפוך את הפורמט של day/month .

מבחינתי - כאשר אני מניע את הרכב היא נדלקת, כבית ואז נדלקת שוב. זה לפעמים גורם לה לשגיאה. מה אפשר לעשות ?

אשמח לקבל הערותיכם

https://www.youtube.com/watch?v=IJc_HEkam9c

עריכה אחרונה על ידי rafi_vk
התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת גורם לשגיאה?

אני מסובב חצי סוויץ', מחכה שניה ומניע. לא נתקלתי אצלי בשגיאה או במשהו דומה. מה שכן - אם מחכים יותר מידי ואז מניעים, המצלמה נכבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן הסרטון. אני מרוצה ביותר. עוד לא החלטתי אם זה יהיה המיקום הקבוע אע"פ שנראה שזה בסדר.

הגדרתי על לופים של 3 דקות, אין חיתוך כלל בין סרטון לסרטון, חסר לי אולי קצת צבע אבל אני אנסה לשחק עם זה וגם את התאריך אני צריך להפוך את הפורמט של day/month .

מבחינתי - כאשר אני מניע את הרכב היא נדלקת, כבית ואז נדלקת שוב. זה לפעמים גורם לה לשגיאה. מה אפשר לעשות ?

אשמח לקבל הערותיכם

תגיד, מה זה הקטע שהכיתוב זז לך כל הזמן? הזוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה הפעיל את אפשרות ייצוב התמונה של יוטיוב.

צודק, אכן הפעלתי אפשרות ייצוב. לא ידעתי שזה יגרום לכיתוב לרצד.בפועל זה לא כך.

לגבי השגיאה שאני רואה בהנעה של הרכב: זה גורם למצלמה לזרוק הודעה error card או משהו בסגנון. כיבוי מחדש פותר זאת.

הבנתי שזה קורה כי המתח על השנאי של המצלמה נופל בזמן הנעה.

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל הערותיכם

מאכזב משהו, במיוחד חוסר חדות והפרדת הצבעים הגרועה.

באיזו רזולוציה צילמת?

אכפת לך לעלות ליוטיוב as is בלי הגדרות ייצוב וכו'?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה מזהה כאן חוסר חדות? האם שינית את הרזולוציה בהגדרות יוטיוב בעת הצפיה בסרטון?

מסכים שהצבעים לא מאוד "חיים", אך לדעתי זה לא ממש חשוב במצלמת רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...