Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי,

קיבלתי היום את ה A118-c שהזמנתי מאיביי מהמוכר הזה. ההזמנה בוצעה ב 7/08/15 ואת הפתק מהדואר קיבלתי שלשום. רק היום בבוקר כאמור אספתי את החבילה, שאגב נשלחה דרך הולנד(רואים לפי מספר למעקב משלוחים)

עוד לא ממש הספקתי לצלם, אעלה סרטון אח"כ.

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

התקנתי את ה-G1WC שקיבלתי, ויש לי 2 שאלות:

1. אם אני שם את זה במצב שיסריט רק כשהוא בתנועה, הוא נעצר כל פעם שהוא לא מרגיש תנועה (גם לאחר שכבר פעל ובהוא באמצע נסיעה), ומתחדש רק אם יש איזה בור בכביש וכדו'.

אם אני שם את זה שיסריט ללא קשר לתנועה, הוא מסריט כל הזמן, אבל חותך את הסרט כל 3 דקות ומתחיל טייק חדש. זה מאבד את המטרה, שהרי אם אצטרך להוכיח משהו שקרה בדיוק בתפר שבין 2 הסרטות, זו כבר תהיה הדבקה ולא אותנטי ובר הוכחה.

איך מסדרים את זה?

2. האם הסרטה באיכות שמתחת ל-FULL HD גם טובה, או שעדיף את ה-HD? אין לי בעיה עם מקום, רק השאלה אם צריך את זה...

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

1. אני גם בחרתי את הלופ של 3 דקות זה יותר נח מכמה סיבות:

סרטון לא ארוך / כבד מידי, ניתן בקלות יותר לגשת לאירוע המבוקש בסרטון מסוים.

לגבי התפר שבין שניהם, אין לך ממה לחשוש כי זה לא שאתה מאבד זמן כאשר הוא מסיים ומתחיל לופ חדש - זאת הקלטה רציפה. אתה לא צריך לערוך, פשוט אתה מציג את הסוף של הסרטון הראשון ואת ההתחלה של השני כך שזה נאמן למקור ואותנטי ביותר.

2. גם טוב, אבל HD זה עוד יותר טוב. אם יש לך אז תממש , שהרי יכולת לרכוש מצלמה פחות איכותית ללא HD.

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שרוב היום עומד בשמש,

לא יכול להיגרם נזק למצלמה, לדוגמא G1WC?

בסוף זה מצלמה של 40 דולר מפלסטיק..

או שמומלץ להוציא אותה מהרכב?

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בקשר למצלמה שלי:

1. מדוע לפעמים הוא לא מנגן לי את הסרטון האחרון? (ביצעתי פורמט לכרטיס) את הראשונים זה כן מנגן.

2. מה זה החוט הלבן והבורג שהיה מצורף?

20150903_173705.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או.קיי.

איך מתגברים על התופעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו הבעיה היחידה אז כנראה שהכבל לא טוב, או שהחיבורים שלו רופפים או שהכבל עצמו פגום.

בכל מקרה תנסה לעדכן את הFW לגרסה הכי חדשה.

עריכה אחרונה על ידי Car141
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הסתדר . לא עשיתי כלום למעשה. אולי נותקתי מהר מידי.

תודה בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו250$ נראה לך סביר?

אגב קראתי קצת על המצלמה ברשת היא לא חפה מבעיות.

לא אני המלצתי עליה. מסכים איתך, יקרה מידי ובעייתית.

עדיין מחפש מצלמה, אשמח אם מישהו ימליץ על מצלמה דו צדדית שתוכל לצלם גם כשהרכב מכובה ויש תנועה( מכה בחניה לדוגמא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה הרבה דפים וקשה לעקוב.

אפשר המלצה למצלמה זולה כמה שניתן,אך באיכות סבירה? שאפשר להסתכל בסרטון ולהבין משהו אך גם לא משהו מפואר

באיכות HD.

אני צריך אותה לרכב עבודה ולא פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בקשר למצלמה שלי:

2. מה זה החוט הלבן והבורג שהיה מצורף?

[ATTACH=CONFIG]436093[/ATTACH]

הבורג שייך לתושבת שמסתירה את הכבל (במידה ותחבר גם אותה), והחוט בשביל לנתק את התושבת המודבקת מהשמשה, לא יודע עד כמה באמת שימושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה הרבה דפים וקשה לעקוב.

אפשר המלצה למצלמה זולה כמה שניתן,אך באיכות סבירה? שאפשר להסתכל בסרטון ולהבין משהו אך גם לא משהו מפואר

באיכות HD.

אני צריך אותה לרכב עבודה ולא פרטי.

G1W-C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בקשר למצלמה שלי:

1. מדוע לפעמים הוא לא מנגן לי את הסרטון האחרון? (ביצעתי פורמט לכרטיס) את הראשונים זה כן מנגן.

גם אני נתקלתי בזה (G1WC), ואני חושב שזה מכיבוי מהיר מדי של הרכב.

בכל מקרה, זה 'פאק', בפרט אם כל הנסיעה הוקלטה בקובץ אחד, שאז הכל נמחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...