Jump to content

DanielD2701

 • הודעות

  272
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של DanielD2701

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. שלום חברה, רציתי לברר היכן כדאי לבצע בדיקה לפני רכישה, מקום שמבין באלפות. הגולייטה מאיזור אשדוד, מרכז שירות דניאל שמתמחה באלפות לא מבצע בדיקות לפני רכישה, מכון נוסף לא נותן אחריות לבדיקה על אלפא וקומפיוטסט עושים בדיקה שגרתית ולא מעבר לכך. מה שבעיקר מטריד אותי זה מערכת המולטי אייר שאותה קומפיוטסט לא בודקים. מה אתם מציעים לעשות במצב כזה? לקחת לקומפיוטסט לבדיקה רגילה ואז למוסך מורשה אלפא לבדיקת מערכת המולטיאייר? האם יש עוד מחלות ידועות שכדאי להתמקד עליהן? (דשבורד הוחלף באחריות לפני כשנה) תודה רבה לעוזרים!
 2. מה הכוונה כל פעם רכב אחד? השכרתם אחד והחלפתם אותו לאחר כמה ימים לאחר?
 3. תתחדש וסע בדרכים טובות לגבי פנסי ערפל, משום מה בדגמי "הקצה" מחליטים לבטל את האופציה הזאת (גולף R, קופרה...) שנה שעברה השכרתי גולף אר בגרמניה, אומנם מערכת הפליטה לא בדיוק אותו דבר אבל בלחיצה טובה והעברת הילוך בסביבות ה4-5 אלף סלד אני מאמין שתשמע את הפלוץ המתבקש - וזה עוד לפני שהעברנו למצב race... נסה אחרי ההרצה. עריכה: לגבי המראות אתה צודק לגמרי, קיימת גולף רגילה בבית ואכן המראות פיציות. אפשרי להוסיף את העיגולים המגדילים האלו בפינות אבל זה לא נראה מאוד אסתטי... פיצ'ר נחמד שיש ברכב הוא הנמכת המראה הימנית בשילוב לרוורס
 4. מצבר נמצא תחת אחריות? זה לא מוצר מתבלה? ובכמובן שהמצבר התרוקן לגמרי היום אחהצ. הבנתי שיש 2 סוגים של מצברים, אחד רגיל ואחד אשר תומך במערכת הstart&stop. אם איני מעוניין בפונקציה הזאת ברכב, האם מצבר רגיל יזיק למערכת החשמל?
 5. בוקר טוב, בשבוע האחרון קפצה אזהרה שהמצבר חלש, מה שניתן לראות גם בהתנעת הרכב שלוקחת יותר זמן מהרגיל. הנסיעות היומיות הן כ15-20 דקות לכיוון. יכול להיות שזה לא מספיק זמן כדי שהמצבר יטען במלואו בזמן הנסיעה? חשוב לציין שתמיד מכבים את מערכת הstart&stop ולא היה מקרה בו האורות נשארו דלוקים. האם תקין שמצבר יגמר אחרי שנתיים? מה הפתרונות? האם מצבר חדש או שיש חלופה כגון מטען למצבר?
 6. השרשור פה רק מדרבן עוד תאונות בכביש 90...
 7. באוויס יש לך גולף R מגיל 21 במחיר שפוי
 8. חזרתי השבוע מטיול של 4 ימים באיזור היער השחור, בסוף לקחו גולף R. פשוט תענוג. מזג אוויר מושלם, נופים מדהימים ותחושת הזמן נעלמת. שנה הבאה נדרים לאלפים.
 9. DanielD2701

  צפי להגעת הסטינגר?

  נצפו לפחות 2 סטינגר במגרש של קיה על כביש 4 ליד אשקלון. לצערי לא הספקתי לצלם
 10. הייתי בטוח עוד שרשור של edan82
 11. בחיפוש שאני הרצתי באמצע פברואר במינכן מצאתי x5 במקסימום
 12. "רציניים" אולי יש אבל מהנה לא
 13. נראה טיול מאוד מהנה ניסיתי לחפש גם כן בכמה חברות השכרה רכבים ״מעניינים״ שאפשר להשכיר בגיל 21 אבל חוץ מגולף R באוויס ואאודי a5 בסיקסט לא מצאתי כלום... מחפש משהו באזור הפורשה בוקסטר ואגב האם כדאי לתכנן טיול כזה בפברואר או שהמזג אוויר עדיין לא מתאים וכדאי לחכות למרץ-אפריל?
 14. ההורים שלי רכשו גולף טרנדליין ורק צבע לבן היה זמין במלאי. לפי דעתי הצבע ממש נחמד אבל בדגם הזול יותר אין מספיק קונטראסט (אצלך בקומפורטליין יש סאן רוף אז משתלב יותר טוב). בנוסף, הצבע האפור הבהיר והכהה שלהם ממש יפה אז באמת התלבטות קשה
×
×
 • תוכן חדש...