Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

ביום שישי הקרוב, בידיעות אחרונות, במוסף ממון, אמור להתפרסם מכרז למצלמה לרכב.

"מחיר המדף" היה 399 ש"ח. מעניין באיזה מחיר יציעו אותה במכרז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

LS400W

האיכות במחשב קצת יותר טובה, אבל המצלמה הזאת רמה אחת מעל שאר המצלמות הרגילות זה בטוח.

יום:

youtube. com/watch?v=Pg5KXtsfzuM

לילה:

תתעלמו מהשיר זה עורך הסרטים של יוטוב אין לי מושג מה עשיתי.

youtube. com/watch?v=77PQfYYkJco

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל המחיר שלה הוא פי 3 מהמצלמות המדוברות בשרשור זה.

ב-1200 שקל, אני מעדיף לשלם קנס.

1200?

עלתה לי 550 שקל כולל משלוח DHL.

עריכה:

עכשיו שמתי לב, הקישור זה לא אני שמתי זה האתר לבד לא קניתי את זה ב300$ חס וחלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן קישור חי לצילום

UdniH19rq38 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ולהשכלה כללית, מה הקשר לסוג הכרטיס MicroSDHC, אני תמיד חשבתי שהדבר משפיע על קצב השמירה של הקובץ לזכרון ולא משפיע גם על האיכות, חשוב לי לדעת בגלל שגם אני עובד עם כרטיס מסוג זה.

נ.ב

תפסת שני נהגים "מנייקים", זה שחתך אותך כדי לפנות ימינה וזה שבדיוק לפני הרמזור עובר מנתיב ימיני לנתיב אמצעי.

תודה! :)

ההבדל בין MicroSDHC רגיל ל-Ultra (שנקרא גם ה-Class של הכרטיס) הוא אכן בקצב השמירה של הקובץ לזיכרון. אממה, אם אתה מנסה להסריט ב-FULL HD כרטיס MicroSDHC רגיל (כמדומני שזה Class 4) לא מספיק מהיר בשביל לשמור את האיכות הזאת, משמע אתה חייב לצלם באיכות פחותה. תחשוב על זה נגיד שסרטון של שנייה אחת באיכות הכי גבוהה שוקל 3 מגה, והקצב כתיבה של הכרטיס הוא 2 מגה אז אי אפשר להשתמש בו לאיכות הזאת.

כשאני מנסה לבחור את האיכות הכי גבוהה במצלמה זה אומר לי שבגלל שהכרטיס לא Class 10 אני לא יכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מצלמת MINI שתצלם כמובן מקדימה, את פנים הרכב (במידה ושוטר טוען שדיברתי במכשיר הסולולארי ולא דיברתי).

כמובן קטן, חיפשתי הרבה וראיתי דברים יותר מידי גדולים.

אם יש מצלמה שלישית שתצלם את האחורה של הרכב שאפשר להדביק על השמשה האחורית יהיה מושלם

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה חדשה שמתאימה גם לשימוש כמצלמת DVR

היתרון שלה שהיא קטנה מאוד ויכולה לשמש לשימושים נוספים .

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1904559

כל הכבוד על הקישור!!!

למעשה יש בקישור מדריך שימוש במצלמת סטיק פשוטה!

הוסיפו לה מארז כיאה למצלמה, סוללת גיבוי, והכי חשוב... הפעלה אוטומטית ברגע שהיא מחוברת לחשמל.

אני תמיד השתמשתי במצלמה MD80 הקטנה, והייתי מאוד מרוצה, הבעיה היא שלא הייתה לה הפעלה אוטומטית ברגע שמחברים לחשמל.

אך כאן מצאו את קובץ ההגדרות שניתן לעריכה. ולכן המצלמה תשמש כמצלמת וידאו לכל דבר.

עלות? פחות מ10$, משקל קל וגודל קטן מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כ"כ, זה מעין מוד לשינוי ה"מצלמת מרגלים"?

יש לי את המצלמה השמאלית http://static.rcgroups.net/forums/attachments/2/5/5/1/8/a5889742-248-P6280042.jpg

זרוקה איפשהו במגירה.

אפשר לקנות את הערכה ולהפוך אותה למצלמת dvr?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כ"כ, זה מעין מוד לשינוי ה"מצלמת מרגלים"?

יש לי את המצלמה השמאלית http://static.rcgroups.net/forums/attachments/2/5/5/1/8/a5889742-248-P6280042.jpg

זרוקה איפשהו במגירה.

אפשר לקנות את הערכה ולהפוך אותה למצלמת dvr?

תלוי בדגם שלה.

הם מדברים על 808 #16 שזה אומר צילום HD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצלמות המרגלים יש דגמים רבים.

המצלמה הזו מתאימה לשימוש DVR לרכב בגלל שהיא מצלמת HD בזווית רחבה , רוב מצלמות המרגלים הזולות לא מצלמות HD ויש להן עדשה צרה , בנוסף על פי הנתונים למצלמה הזו יש אופציה של צילום בחיבור מתח , שזה חשוב לשימוש כ DVR ברכב

כמובן שהמידות שלה מאפשרות התקנה נסתרת ברכב ומגון האביזרים מאפשרים שימוש ברכב , אופניים וגם טיסנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...