Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי התמונה העקומה, באשמתי. ניתן לסובב את עין המצלמה לאיפוס עם האופק.

http://www.youtube.com/watch?v=hXU_LJKqBvc&feature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

לגבי הקול, אינני מתכוון לפנות למוכר בגלל שלמרות ההפרעות ניתן לשמוע מה קורה ברכב. מעצבן, כן בהחלט.

לגבי האינפרה אדום - כל צילומי החוץ הם ללא אינפרה, רק למצלמת הפנים יש אפשרות שליטה עם/ללא אינפרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התמונה העקומה, באשמתי. ניתן לסובב את עין המצלמה לאיפוס עם האופק.

http://www.youtube.com/watch?v=hXU_LJKqBvc&feature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

לגבי הקול, אינני מתכוון לפנות למוכר בגלל שלמרות ההפרעות ניתן לשמוע מה קורה ברכב. מעצבן, כן בהחלט.

לגבי האינפרה אדום - כל צילומי החוץ הם ללא אינפרה, רק למצלמת הפנים יש אפשרות שליטה עם/ללא אינפרה

השאלה אם שוטר יעצור אותך ישמעו את השיחה, אבל לפי הסרטון האחרון אני מניח שכן... שוב תודה רבה על הסקירה, אני חושב שאני גם יזמין את המצלמה הזאת

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי האינפרה למצלמה הפנימית:

כתבת שצריך ללחוץ על כפתור שמדליק את האינפרא למצלמת פנים הרכב.

האם זה אומר שכל פעם שנכנסים לרכב בלילה / הלילה יורד באמצע הנסיעה צריך "להדליק" את האינפרא של פנים הרכב?

אי אפשר להשאיר את האינפרא כל הזמן דולק? (ביום אם האינפרא עובד זה לא באמת משנה משהו... אני רוצה שכל פעם שהמצלמה מתחילה לעבוד ישר האינפרא ידלק, אפשרי?)

כמו כן, איך העברת את הכבל לשמשה האחורית? איך המצלמה נדבקת לשמשה האחורית?

האם הסרטונים נשמרים בקבצים נפרדים או בקובץ אחד שמציג בו זמנית את כלל המצלמות? (כך שאין צורך לסנכרן אם רוצים להציג 2 מצלמות ביחד)

אגב, ראיתי שכתבת שאפשר להקליט רק 2 בו-זמנית, האם אתה מכיר מצלמה כזו שאפשר להקליט 3 בו זמנית?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאתה קורה לזה קומבינה שכוונה הייתה בדיוק ההפך, להלביש חיבור חזק ומבודד על הכבלים ולא סתם לחתוך או ללפף וכו..

אצלי עשיתי הכל מולחם ומבודד טוב.

המחבר נראה במבט ראשון לא בטיחותי ויכול להיפתח. תקן אותי אם אני טועה. בכל מקרה אני מעדיף תמיד הלחמה.

כל אחד והעדפותיו.

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי האינפרה למצלמה הפנימית:

כתבת שצריך ללחוץ על כפתור שמדליק את האינפרא למצלמת פנים הרכב.

האם זה אומר שכל פעם שנכנסים לרכב בלילה / הלילה יורד באמצע הנסיעה צריך "להדליק" את האינפרא של פנים הרכב?

נכון

אי אפשר להשאיר את האינפרא כל הזמן דולק? (ביום אם האינפרא עובד זה לא באמת משנה משהו... אני רוצה שכל פעם שהמצלמה מתחילה לעבוד ישר האינפרא ידלק, אפשרי?)

לא מצאתי הגדרה שכזאת

כמו כן, איך העברת את הכבל לשמשה האחורית? איך המצלמה נדבקת לשמשה האחורית?

העברתי דרך הדיפון של הרכב מעל החלונות, אצלי אין כריות אוויר וילון כך שהדבר אפשרי. ברכבים עם כריות אוויר וילון צריך לבדוק אם הדבר אפשרי, לחילופין אפשר גם לעבור לאורך הסף התחתון בדלת.

האם הסרטונים נשמרים בקבצים נפרדים או בקובץ אחד שמציג בו זמנית את כלל המצלמות? (כך שאין צורך לסנכרן אם רוצים להציג 2 מצלמות ביחד)

כל קובץ נשמר בנפרד

אגב, ראיתי שכתבת שאפשר להקליט רק 2 בו-זמנית, האם אתה מכיר מצלמה כזו שאפשר להקליט 3 בו זמנית?

אינני מכיר מצלמה שכזאת

תודה רבה.

תשובתי באדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

אני עדיין מחפש להחליף את הנוכחית במצלמה ש:

1. תדע לצלם בו"ז מ3 מצלמות (קדימה, אחורה, פנימה).

2. למצלמה הפנימית - יש אינפרא שנדלק לבד / נשאר תמיד דולק.

3. לא אכפת לי אם זה כל השלוש מצלמות בקובץ אחד או קבצים נפרדים.

4. עדיפות לGPS (למטרת מהירות ע"ג הסרט)

5. יודעת להקליט קול.

מישהו מכיר משהו כזה?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון הקלטה עם הגלקסי אס 1

אפליקציה car dvr

שתי חסרונות יש לה, אין סאונד.

והיא מדלגת על פריימים (אולי בגלל המכשיר החלש שלי)

https://www.youtube.com/watch?v=AGAo2HRxMeE&feature=youtube_gdata_player

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

3. לא אכפת לי אם זה כל השלוש מצלמות בקובץ אחד או קבצים נפרדים.

4. עדיפות לGPS (למטרת מהירות ע"ג הסרט)

5. יודעת להקליט קול.

...

לא בטוח שכדאי הקלטה בקובץ אחד. על מנת להקליט בקובץ אחד, יהיה לך צילום אחד שבפינה שלו יהיה חלון קטן עם הצילום השני, החלון הקטן הזה "יגזול" חלק מהתצוגה שעלול להיות חשוב

במצלמה שסקרתי יש GPS, יש הסבר איך להשתמש בו אך לא ניסיתי. לא בטוח שהייתי רוצה שעד כדי כך מידע ישמר הדבר עלול לשמש כחרב פיפיות.

האם לא כל המצלמות יודעות להקליט קול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות שמקליטות יותר ממקור אחד מצמידות שני פריימים בגודל זהה, אחד ליד השני, או אחד מעל השני, לא מאבדים כלום,

רק שיוצא סרטון עם יחס גובה/רוחב לא סטנדרטי וכשמנגנים אותו במסך רגיל אז מן הסתם רואים פחות טוב קצת כי כל פריים

קטן יותר (ניתן לעריכה כמובן ואז אפשר לשפר את זה).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון הקלטה עם הגלקסי אס 1

אפליקציה car dvr

שתי חסרונות יש לה, אין סאונד.

והיא מדלגת על פריימים (אולי בגלל המכשיר החלש שלי)

https://www.youtube.com/watch?v=AGAo2HRxMeE&feature=youtube_gdata_player

תשתמש ב DailyRoads Voyager

גם סאונד, גם GPS, גם משתמשת בכח G וגם יכולה להתחיל לעבוד עם חיבור למטען ומפסיקה אם מנתקים

וגם אפשר להעלות סרטונים לרשת.

כל האופציות ניתנות לכיוון וכיבוי

אני משתמש בה (כלומר בטלפון שלי) כי אני לא רוצה עוד משהו שימס לי בחום השמש של ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שכדאי הקלטה בקובץ אחד. על מנת להקליט בקובץ אחד, יהיה לך צילום אחד שבפינה שלו יהיה חלון קטן עם הצילום השני, החלון הקטן הזה "יגזול" חלק מהתצוגה שעלול להיות חשוב

במצלמה שסקרתי יש GPS, יש הסבר איך להשתמש בו אך לא ניסיתי. לא בטוח שהייתי רוצה שעד כדי כך מידע ישמר הדבר עלול לשמש כחרב פיפיות.

האם לא כל המצלמות יודעות להקליט קול?

TRONCHO, המון תודה לך על הסקירה המקיפה ובכלל על כל המידע.

אני שואל אותך פה שאלה שאולי תוכיח כמה אני חסר בינה בכל מה שקשור לתחום הזה, אבל בכל זאת אולי תוכל לענות לי...

נגיד שנסעתי שבע שעות (הזמן המקסימלי שהמצלמה יכולה להקליט עם כרטיס 32 ג'יגה) שאין בהן שום כלום ששווה לתעד ולשמור. האם עליי למחוק את ההקלטה באופן ידני, או שהמכשיר הזה יודע שעליו כעת "למחוק אותה בעצמו" מכיוון שלא ביצעתי שום פעולה שמהווה למעשה את שמירת ההקלטה?

שאלה נוספת, האם חוטי המצלמה מספיק ארוכים כך שיוכלו לעבור לכל אורך ורוחב דיפוני הרכב? (אני מניח שכן כי כתבת שהעברת דרך דיפון הרכב, אך עדיין מעניין אותי לדעת באיזה אורך ורוחב מדובר)

עוד שאלה, האם המצלמה צריכה להיות מחוברת לשקע המצת של הרכב באופן קבוע? (רק ממנו היא מקבלת מתח, נכון?)

ועוד אחת, האם המצלמה מגיעה עם כרטיס זיכרון או שיש צורך לרכוש אחד שכזה? ומה כרטיס הזיכרון המקסימלי שהיא יכולה להכיל?

ושאלה אחרונה בהחלט, האם יש חשש לשלם מכס או מס קנייה כלשהו בעת קבלת הטובין בדואר?

אני מניח שלאחר מתן התשובות לשאלות האלה אוכל לגבש החלטה סופית לגבי רכישת המצלמה.

המון תודה לך ידידי והמשך שבוע נעים.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TRONCHO, המון תודה לך על הסקירה המקיפה ובכלל על כל המידע.

אני שואל אותך פה שאלה שאולי תוכיח כמה אני חסר בינה בכל מה שקשור לתחום הזה, אבל בכל זאת אולי תוכל לענות לי...

נגיד שנסעתי שבע שעות (הזמן המקסימלי שהמצלמה יכולה להקליט עם כרטיס 32 ג'יגה) שאין בהן שום כלום ששווה לתעד ולשמור. האם עליי למחוק את ההקלטה באופן ידני, או שהמכשיר הזה יודע שעליו כעת "למחוק אותה בעצמו" מכיוון שלא ביצעתי שום פעולה שמהווה למעשה את שמירת ההקלטה?

שאלה נוספת, האם חוטי המצלמה מספיק ארוכים כך שיוכלו לעבור לכל אורך ורוחב דיפוני הרכב? (אני מניח שכן כי כתבת שהעברת דרך דיפון הרכב, אך עדיין מעניין אותי לדעת באיזה אורך ורוחב מדובר)

עוד שאלה, האם המצלמה צריכה להיות מחוברת לשקע המצת של הרכב באופן קבוע? (רק ממנו היא מקבלת מתח, נכון?)

ועוד אחת, האם המצלמה מגיעה עם כרטיס זיכרון או שיש צורך לרכוש אחד שכזה? ומה כרטיס הזיכרון המקסימלי שהיא יכולה להכיל?

ושאלה אחרונה בהחלט, האם יש חשש לשלם מכס או מס קנייה כלשהו בעת קבלת הטובין בדואר?

אני מניח שלאחר מתן התשובות לשאלות האלה אוכל לגבש החלטה סופית לגבי רכישת המצלמה.

המון תודה לך ידידי והמשך שבוע נעים.

ל99% מהמצלמות יש אפשרות שהן יתחילו להקליט על הקבצים הישנים ביותר ברגע שניגמר המקום בכרטיס זיכרון.

יש חוטים של מטר, 3 מטר, 5 מטר, 10 מטר, הסטנדרטי זה 5 מטר אז אני מאמין שזה יספיק לך.

יש למצלמות בטריות פנימיות, אבל הן לא מספיקות ליותר מידי זמן, עדיף להשאיר את המצלמות מחוברות באופן קבוע למצת, אבל אתה יכול להטעין אותם גם במחשב(USB) בשקע חשמל(אם יש לך מתאם).

המצלמות לא מגיעות עם כרטיס זיכרון לחלקן יש זיכרון מובנה של 50-150 MB, אבל זה מספיק ל2-3 דקות צילום.

אם אתה הולך לצלם באיכות FHD הכי מומלץ זה כרטיס זיכרון שהוא CLASS 10, עכשיו רוב המצלמות תומכות בכרטיסי זיכרון של עד 32GB אבל יש באינטרנט סיפורים שעובד לאנשים גם 64GB.

מע"מ מתחיל מ75$ אבל רוב המוכרים רושמים ערך נמוך על מוצרים גם בלי שתבקש, ואתה תמיד יכול לשלוח הודעה למוכר שירשום שהחבילה שווה 50$ אני אף פעם לא שילמתי מסים אז ככה שזה לא בעיה להתחמק מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...