Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

היי חברים

התקנתי אתמול את הz50 ונראה שהיא שומרת קבצים של הנסיעה מאתמול לדוגמא אבל זה מופיע לי רק בפיד של המצלמה ולא נשמר לאלבום שבו אפשר לגשת ישירות לקובץ ספציפי ולא ברור מההגדרות לכמה זמן זה נשמר (אני מניח שזה לא נמחק כל עוד לא מתמלא המקום) 

כשניגשים לאלבום דרך המצלמה עצמה ולא דרך האפליקציה ההקלטות דווקא כן מופיעות 

יש אפשרות לשנות את זה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 2.2.2024 בשעה 00:30, ProMeR כתב:

אהלן

זקוק ל DDPAI Z50 4K נוספת במחיר אטרקטיבי,

רכשתי מעליאקספרס לפני מספר חודשיים ב 350 שח כולל קיט התקנה, GPS, ומצלמה אחורית, יש חיה כזו היום?

הכי זול היום זה 548 שקל

יש לך פה:

https://s.click.aliexpress.com/e/_DEEUngt

יוצא 150$ 

השתמשתי בקופון 

FECD20

זה נותן 20$ הנחה מעל 169$

spacer.png

עריכה אחרונה על ידי yoelb00

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, yoelb00 כתב:

הכי זול היום זה 548 שקל

יש לך פה:

https://s.click.aliexpress.com/e/_DEEUngt

יוצא 150$ 

השתמשתי בקופון 

FECD20

זה נותן 20$ הנחה מעל 169$

spacer.png

ראיתי. יקר.

בזמנו רכשתי ב- 350 ש"ח, כולל מצלמה אחורית, GPS, וקיט חניה.

יש מבצע לא רע על ה- DDPAI MINI 5, אבל אני רוצה גם מצלמה אחורית, אופציה לכרטיס SD חיצוני גדול יותר, וקיט חניה ביחד ברכישה.

https://www.aliexpress.com/item/1005005046898662.html

300 ש"ח, במקום 650 ש"ח.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזכותכם קניתי Z40 והיא באמת מצויינת.

בזמן האחרון יש לי 2  בעיות איתה. מאז שהורדתי את האפליקציה לטלפון, כל פעם שאני עולה על מהמורה בכביש יש צליל של צילום תמונה. זה לא היה לפני. לא מפריע אבל אשמח להבין מה המשמעות של זה?

הבעיה השניה יותר קריטית - היום חברתי את כרטיס הזיכרון למחשב וגליתי שהמצלמה האחורית לא מצלמת כבר כ3 שבועות. לא רשום לי כלום כאשר אני מניע את הרכב. האם מישהו יודע איך ניתן לסדר את זה?

ודבר אחרון - איך מגדירים תאריך ושעה? לא הצלחתי למצוא איפה

תודה לכם

תן חיוך, עוד יבוא היום שגם על זה יטילו מס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריך ושעה מתכוונן לבד לפי ה GPS שלה. תעבור על ההגדרות באפליקציה תוריד רגישות כביכול היא מזהה מצב תאונה/התנגשות אז היא מצלמת תמונות. מצלמה אחורית זה גם בהגדרות. ניתן אפילו מהמצלמה עצמה להפעיל מצב מצלמה אחורית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי חברים,

אחרי שנים עם מצלמות סיניות (אפילו יקרות מאוד) - תמיד היו לי בעיות. החלטתי הפעם ללכת סוף סוף על Blackvue והזמנתי את הדגם החדש, DR-970X Plus.

היא כמובן לא זולה כי Blackvue נחשבת חברה high-end וזה גם הדגם הכי high-end שלהם, עלה בסך הכל 540$. ברגע שיגיע אעשה review קצר כאן ואעדכן :-).

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו 

אם זה לא מכין קפה בבוקר ומקריא לי מיילים כל פעם שאני נכנס לאוטו אני לא מבין במה זה עדיף על סיניות. 

אפילו סיניות בינוניות עושות היום עבודה מצוינת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Fraysa כתב:

היי חברים,

אחרי שנים עם מצלמות סיניות (אפילו יקרות מאוד) - תמיד היו לי בעיות. החלטתי הפעם ללכת סוף סוף על Blackvue והזמנתי את הדגם החדש, DR-970X Plus.

היא כמובן לא זולה כי Blackvue נחשבת חברה high-end וזה גם הדגם הכי high-end שלהם, עלה בסך הכל 540$. ברגע שיגיע אעשה review קצר כאן ואעדכן :-).

תתחדש, מחכים לביקורת!

אצלי אני חוגג כמה חודשים עם ה- DDPAI Z50 4K.

מצלמה מצוינת. הצילום בזמן חניה, סביר.

בתכלס יש מגבלות במכוניות מבחינת מצבר, ולא תמיד הצילום בזמן חניה יעיל.

אבל אין קשר למצלמה, שכן יש מגבלה ברכבים עצמם.

הפתרון יכול להיות להוסיף מצבר מאחורה, אבל זה כבר להשתעבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, V6 כתב:

וואוו 

אם זה לא מכין קפה בבוקר ומקריא לי מיילים כל פעם שאני נכנס לאוטו אני לא מבין במה זה עדיף על סיניות. 

אפילו סיניות בינוניות עושות היום עבודה מצוינת. 

אין ספק שהמצלמות הסיניות שולטות יפה בשוק והאיכות שלהן מצוינת. אבל לצערי, הייתה לי תקלה עם כל אחת במרוצת השנים, גם בזולות וגם ביקרות.

ככלל, בכל מוצר סיני שקניתי היה איזה משהו שלא עבד כמו שצריך או שבסוף התקלקל, לכן נוצר לי הטעם הרע במוצרים האלה ואני מעדיף שלא לרכוש אותם

כשניתנת לי האפשרות. עכשיו גם כשקניתי רכב מאוד יקר, החלטתי סוף סוף לקנות את ה-Blackvue שזה מהלך שרציתי לעשות הרבה זמן.

אני מבין שמצלמה סינית תתן את אותה האיכות (או אפילו טובה יותר) ברבע המחיר, אבל מבחינתי אמינות זה מה שחשוב, לא איכות.

לפני כשעה, ProMeR כתב:

תתחדש, מחכים לביקורת!

אצלי אני חוגג כמה חודשים עם ה- DDPAI Z50 4K.

מצלמה מצוינת. הצילום בזמן חניה, סביר.

בתכלס יש מגבלות במכוניות מבחינת מצבר, ולא תמיד הצילום בזמן חניה יעיל.

אבל אין קשר למצלמה, שכן יש מגבלה ברכבים עצמם.

הפתרון יכול להיות להוסיף מצבר מאחורה, אבל זה כבר להשתעבד.

ה-Z50 ובכלל כל המצלמות של DDPai מעולות, אני אישית תמיד ממליץ עליהן לחברים. אין ספק שצילום בזמן חנייה זה עקב אכילס בכל המצלמות.

הפתרון שהצעת הוא הכי טוב, Blackvue עצמם מוכרים סוללות כאלו אך הן יקרות. יש אופציות יותר זולות. יש סרטון מצוין בנושא של BlackBoxMyCar:

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.2.2024 בשעה 12:36, Fraysa כתב:

היי חברים,

קצת עדכונים.

אז אחרי שהזמנתי את ה-DR-970X-Plus, הרגשתי שעשיתי טעות כי הגרסה של ה-LTE עולה רק 80$ יותר. עדיין לא ידעתי אם אשתמש בפיצ׳רים של הענן, אך במידה וקונים את הגרסה ״הרגילה״, מה שאני שקניתי (דהיינו, לא ה-LTE),

ורוצים בהמשך להשתדרג, צריך לרכוש את המודם LTE בנפרד. לא רק שהמודם הזה עולה 180$, הוא גם קופסה שיושבת על השמשה, בעוד שה-DR-970X-Plus LTE מכיל את המודם בתוכו, ואז אפשר פשוט להכניס את הסים לשם.

הטרייד אוף זה שהמצלמה פשוט פיזית מעט גדולה יותר, משהו כמו 20%, אבל זה בהחלט שווה את זה. יתרון נוסף של הסים הוא שניתן להשתמש במודם של המצלמה כדי לספק חיבור Wi-Fi עד ל-5 מכשירים בו זמנית.

image.png.13b4eb75f07e4e8e2360ec0e4c13f007.png

יצרתי קשר עם Blackvue, ביטלתי את ההזמנה ועשיתי הזמנה חדשה של גרסת ה-LTE שעלתה כ-600$. ההזמנה בוצעה ביום חמישי והיום כבר השליח הגיע אליי. זה די מטורף בהתחשב שהמשלוח היה חינמי והייתה להם אופציה למשלוח

מהיר ב-100$. המיסים שנאלצתי לשלם היו 480 ש״ח, שזה לא סופר נורא, ובסוף יש לזכור שצריך לשלם 17% מע״מ בכל מקרה.

במקביל, רכשתי חבילת דאטא דרך חברת ״פלאפון״ של 10 ג׳יגה בעלות של 20 ש״ח בחודש. אני עדיין לא יודע להגיד אם 10 ג׳יגה יספיקו לי, אבל נראה.

אני מקווה שבסופ״ש יהיה לי זמן להתקין אותה ולתת חוות דעת ראשונית. ה״באסה״ היחידה בהתקנה היא שב-BMW המצבר יושב בתא המטען, ולצדו קופסת הפיוזים, לכן ההתקנה קצת שונה מרכבים אחרים בהם יש קופסת פיוזים בקדמת הרכב.

כיוון שאני ככה או ככה צריך להעביר כבילה לאחור (מהמצלמה האחורית לקדמית), אז זה לא כזה נורא.

עדכונים נוספים בקרוב :-)

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי מה המוטיבציה לרכוש מצלמת 4K לרכב במקום FHD?
שוקל לקנות את הZ50 אבל הZ40 זולה בהרבה אז השאלה עד כמה זה קריטי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, farkash7 כתב:

מישהו יכול להסביר לי מה המוטיבציה לרכוש מצלמת 4K לרכב במקום FHD?
שוקל לקנות את הZ50 אבל הZ40 זולה בהרבה אז השאלה עד כמה זה קריטי.

איכות צילום ובעיקר בשביל מספרי רישוי.

בפועל ה- Z50 4K מצלמת ב- 25FPS ויהיה לה קשה לעקוב אחרי לוחיות רישוי במקרים מאתגרים מסויימים כמו חושך או רכב חולף בנתיב הנגדי וכיו"ב.

לא שווה לרכוש את ה- Z50 4K עכשיו, כי המחיר חזר להיות יקר בלי ה- Promotion, שנגמר לפני כמה ימים,

כאשר מחיר המצלמה [כולל מצלמה אחורית, GPS, קיט התקנה לחניה (HW KIT)] היה 400 ש"ח.

אני קניתי בזמנו ב- 350 ש"ח.

גם הפעם, רציתי לרכוש עבור אחותי אבל כנראה נגמר המלאי ולא היה אופציה להזמין. התבאסתי.

גם ה- Z40 עדיין מעולה, אני מחכה שיהיה מחיר טוב שוב על ה- Z50.

עריכה אחרונה על ידי ProMeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, farkash7 כתב:

מספרי רישוי? Z40 לא תקלוט מספרי רישוי בכלל או שזה פקטור של מרחק?

אני מניח שזה יענה לשאלתך.

תסתכל על ה- 2 הימניים, כלומר ימין עליון וימין תחתון.

אם יש לך זמן תסתכל גם בנפרד על Z40 וגם Z50 בסרטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...