Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, ProMeR כתב:

הקיט חניה מגיע עם מודול שיוצא ממנו USB-C מצד אחד, ומצידו השני חוטים של פלוס קבוע, פלוס אחרי סוויץ', ומינוס.

אני לא יודע כמה יעזור לך הקיט ההוא.

הייתי מציע לך להזמין מפצלי פיוזים (תסתכל באוטו שלך מה גודל הפיוז, יש מיני, רגיל, גדול), ותזמין 2.

ברגע שהכל יגיע, אתה מחבר לתיבת פיוזים שלך את המפצלים (אחד אחרי סוויץ', השני קבוע),

מגדיל טיפה את הפיוז המקורי (מוסיף נגיד עוד 2-3 אמפר כי הוספת צרכנים, לכן, תזמין גם קצת פיוזים),

שם פיוז נוסף בשביל מתח למצלמה ומחבר את שתיהן על המפצלים.

https://www.aliexpress.com/item/1005005956229111.html

אם אתה מתכוון למפצלים שיש להם שני חריצי פיוזים ושמים בהם את הפיוז המקורי ואחד חדש למצלמה - לא צריך להגדיל את הפיוז. המפצל עושה בדיוק מה שהשם שלו אומר - הכניסה לפיוז מתפצלת לשני פיוזים. הפיוז המקורי מחובר רק למעגל המקורי ובדיוק אותו זרם עובר בו. הזרם למצלמה עוקף את הפיוז הראשון ועובר רק דרך החדש. וידאתי את זה השבוע עם מולטימטר כשהתקנתי את המצלמה באוטו. צריך לוודא ששמים את הפיוז המקורי בחריץ הנכון. אצלי התחתון הוביל למעגל המקורי והעליון למצלמה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 7 דקות, GV27 כתב:

אם אתה מתכוון למפצלים שיש להם שני חריצי פיוזים ושמים בהם את הפיוז המקורי ואחד חדש למצלמה - לא צריך להגדיל את הפיוז. המפצל עושה בדיוק מה שהשם שלו אומר - הכניסה לפיוז מתפצלת לשני פיוזים. הפיוז המקורי מחובר רק למעגל המקורי ובדיוק אותו זרם עובר בו. הזרם למצלמה עוקף את הפיוז הראשון ועובר רק דרך החדש. וידאתי את זה השבוע עם מולטימטר כשהתקנתי את המצלמה באוטו. צריך לוודא ששמים את הפיוז המקורי בחריץ הנכון. אצלי התחתון הוביל למעגל המקורי והעליון למצלמה.

מעניין.

ברגע שהפיוז המקורי נשרף, למעשה מפסיק לעבור מתח לפיוז המשני.

אז אתה בעצם אומר שהעומס על הפיוז המקורי נובע רק מהמודול שאליו הוא מחובר ללא קשר לצרכנים נוספים?

כדרך אגב, יש למפצל הזה "כיוון".

אם תחבר אותו, ואז תחבר אותו "הפוך" (תסובב 180 מעלות) - באחד מהמקרים תהיה בעיה ובשני לא.

כשמחברים חשוב לבדוק עם מולטימטר מה קורה שאין פיוז למודול המקורי אבל כן יש פיוז לצרכנים הנוספים.

ברגע שעובר מתח למרות שלא מחובר פיוז למודול המקורי / פיוז שרוף, זה לא טוב לנו.

נרצה שברגע שהפיוז המקורי נשרף - להפסיק פעולה שכן לא יודעים מה גרם לפיוז להישרף.

עריכה אחרונה על ידי ProMeR
  • אהבתי 1

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה @ProMeR ו- @GV27,

אזמין ואעשה בדיקות עם מולטימטר כשיגיעו ההזמנות

פורד פוקוס ST האצ'בק 2014. (ידנית 250 כ"ס)

הונדה סיוויק ספורט פלוס 1.5 טורבו 2018. (אוטומט 182 כ"ס)

פורד פוקוס האצ'בק 1.6 2007, 2010, 2012. (אוטומט 105-125 כ"ס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, farkash7 כתב:

טוב אני די הדיוט בתחום.
צריך מצלמה לרכב קדמית+אחורית+כל מה שצריך להתקנה.
אלך למתקין שיתקין, אשלם לא אכפת לי כי לא בא לי להתעסק.

מה אני צריך להזמין כדי לקבל מצלמה טובה וכל מה שהמתקין צריך? נניח שהתקציב הוא 150$.
ראיתי שהA800 מומלצת בגלל איכות התמונה והZ50 כי? האמת לא הבנתי למה.

ה- A800 באופן מוזר ואפילו מעצבן מגיעה עם סוללה בפנים, ולא עם קבל.

סוללות לא אוהבות חום והן נהרסות ומתנפחות.

לפעמים הן עושות בעיות בהפעלה.

לפעמים אפילו גורמות נזק למצלמה.

לא מבין למה יצרני מצלמות דרך שמים בהן סוללות.

הייתי מבין אם זה היה משווק למדינה שתמיד קר בה.

ה- Z50 עדיפה כי היא מגיעה עם קבל, והממשק שלה יותר נוח.

בכללי DDPAI מעולים, לדעתי.

גם אם איכות התמונה פחות טובה, אמינות המצלמה עדיפה.

תיקח את ה- DDPAI Z50 4K קדמי + אחורי עם קיט התקנה מקורי של DDPAI.

תבצע רכישה של הכל ביחד כולל הקיט בהזמנה אחת בעליאקפרס.

לפעמים מוכרים קיט חניה "מקורי" של DDPAI בנפרד מעלי, והוא לא באמת מקורי ואז המצלמה לא עובדת כמו שצריך.

תחכה למבצעים שלהם, במבצע האחרון שהיה לא מזמן רכשתי את ה Z50 4K קדמי ואחורי עם קיט חניה בפחות מ 300 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה. מה שתיארת (מצלמה קדמית+אחורית+קיט התקנה) היה זמין עכשיו באלי ממוכר שנקרא ddpai global store ב360 שקלים.
החלטתי להזמין ולא לחכות למבצע טוב יותר, הפחד ממשאיות הכריע...

איזה גודל/סוג כרטיס זכרון מומלץ?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הערות לנכתב קודם:

יש לי מצלמת רכב טובה (KS1) בעלת סוללה כחמש שנים שעובדת רצוף יום יום ורק לאחרונה החלפתי את הסוללה.

המצלמה עברה חורפים וקייצים ופעלה ללא דופי.

המסקנה שלי- לא לחשוש ממצלמות בעלות סוללה.

הערה שנייה - לגבי מפצל- כשמו כן הוא. הוא מתחבר לשקע  בית הפיוז בקופסת הנתיכים ומפצל אותו לשני צרכנים שונים ונפרדים. כל פיוז עצמאי ואינו קשור לפיוז השני.

כמובן שצריך להקפיד לתקוע את המפצל בכיוון הנכון בבית הנתיכים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

היי תודה. מה שתיארת (מצלמה קדמית+אחורית+קיט התקנה) היה זמין עכשיו באלי ממוכר שנקרא ddpai global store ב360 שקלים.
החלטתי להזמין ולא לחכות למבצע טוב יותר, הפחד ממשאיות הכריע...

איזה גודל/סוג כרטיס זכרון מומלץ?

360 ש"ח למצלמה הזו - מחיר מצויין.

הן עולות בדרך כלל עם הקיט התקנה מעל 600.

המוכר שממנו רכשת זה אכן החנות הרשמית ככה שאין בעיה.

שמתי אצלי 256GB אבל ניכר שזה יותר מידי.

128GB לדעתי די והותר.

חשוב לוודא לפני שהכרטיסים שאתה קונה תואמים, נגיד, SANDISK פחות מומלצים.

שאלתי אותם בעבר וזו הייתה תשובתם:

image.thumb.png.50e73422f1577aa413c42cb651a141c8.png

אפשר גם U3 Endurance/Extreme

לפני שעתיים, vigi כתב:

שתי הערות לנכתב קודם:

יש לי מצלמת רכב טובה (KS1) בעלת סוללה כחמש שנים שעובדת רצוף יום יום ורק לאחרונה החלפתי את הסוללה.

המצלמה עברה חורפים וקייצים ופעלה ללא דופי.

המסקנה שלי- לא לחשוש ממצלמות בעלות סוללה.

הערה שנייה - לגבי מפצל- כשמו כן הוא. הוא מתחבר לשקע  בית הפיוז בקופסת הנתיכים ומפצל אותו לשני צרכנים שונים ונפרדים. כל פיוז עצמאי ואינו קשור לפיוז השני.

כמובן שצריך להקפיד לתקוע את המפצל בכיוון הנכון בבית הנתיכים.

אז היה לך מזל ותו לא.

עובדתית ומניסיון רב של אנשים בארץ ובעולם - הסוללות לצערי לא באמת מחזיקה מים.

תודה על החידוש לגבי הפיוז :)

עריכה אחרונה על ידי ProMeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, ProMeR כתב:

עובדתית ומניסיון רב של אנשים בארץ ובעולם - הסוללות לצערי לא באמת מחזיקה מים.

יש לי שתי מצלמות 70mai Dash Cam Pro ישנות יחסית, שתיהן עם סוללה, אין בעיות איתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קניתי והתקנתי ddpai z50 קדמית ואחורית. האחורית כנראה הותקנה הפוך ומציגה תמונה הפוכה, אבל זה כיוון ההתקנה ההגיוני כי הכבל הולך לכיוון הקורה הנכונה. יש אפשרות להפוך תוכנתית את התמונה במלצלמה האחורית? להפוך את המצלמה עצמה יגרום להתקנה להיות מוזרה. חיפשתי בהגדרות של המכשיר ובאפליקציה ולא ראיתי, למרות שבאינטרנט רשום שיש אפשרות כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, קניתי ddpai z40 עם hardwire kit.

הגיע כבר עם פיוז ובלי מקום לשים בו עוד פיוז (והוא לא נכנס לבית הפיוזים). האם אני יכול לקנות מפצל פיוז ופשוט לשים את הערכה שקיבלתי על המפצל? ואז כאילו בחוט עצמו של המפצל, איפה שצריך לחבר חוט אחר ולכווץ, לא יהיה כלום.

וגם אותה שאלה מבחינת הפיוז שקיבלתי כבר, שהוא נראה של 15A בעוד שבדכ אני רואה שמחברים למצלמות 2A.

ועוד שאלה, קניתי מיקרו sd סאן דיסק אולטרה. זה מספיק טוב? כי ראיתי שיש משהו מיוחד שנקרא endurance.

IMG_20240413_213132.thumb.jpg.400e39867631ba615e29b7b8d4c89637.jpg

עריכה אחרונה על ידי יגיל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יגיל כתב:

שלום, קניתי ddpai z40 עם hardwire kit.

הגיע כבר עם פיוז ובלי מקום לשים בו עוד פיוז (והוא לא נכנס לבית הפיוזים). האם אני יכול לקנות מפצל פיוז ופשוט לשים את הערכה שקיבלתי על המפצל? ואז כאילו בחוט עצמו של המפצל, איפה שצריך לחבר חוט אחר ולכווץ, לא יהיה כלום.

וגם אותה שאלה מבחינת הפיוז שקיבלתי כבר, שהוא נראה של 15A בעוד שבדכ אני רואה שמחברים למצלמות 2A..

מציע לך קודם כל לבדוק בספר רכב אם יש לך שקע לפיוז ספייר ואז לחבר אליו.

אם אין שקע פנוי, ממליץ לך לקנות סט חדש של מפצל פיוז שעולה $2.

לגבי גודל הפיוז - תקנה סט פיוזים שיהיה לך בכל מקרה בהישג יד, ותבחר משם מה שבא לך. 2A אמור להיות מספיק.

לפני שעתיים, יגיל כתב:

ועוד שאלה, קניתי מיקרו sd סאן דיסק אולטרה. זה מספיק טוב? כי ראיתי שיש משהו מיוחד שנקרא endurance.

תתחיל איתו ותראה איך הוא מתנהג. תבדוק מדי שבוע-שבועיים לראות שכל הסרטונים שמורים כמו שצריך.

רק אם הכרטיס עושה בעיות תשדרג לגרסה יקרה יותר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, gollu כתב:

מציע לך קודם כל לבדוק בספר רכב אם יש לך שקע לפיוז ספייר ואז לחבר אליו.

אם אין שקע פנוי, ממליץ לך לקנות סט חדש של מפצל פיוז שעולה $2.

לגבי גודל הפיוז - תקנה סט פיוזים שיהיה לך בכל מקרה בהישג יד, ותבחר משם מה שבא לך. 2A אמור להיות מספיק.

אין ספייר. קניתי מפצל.

הערכה שכבר קניתי באה עם פיוז מובנה, נראלי שהוא של 15A בגלל הצבע. זה בסדר לחבר אותו למרות שהמצלמה דורשת 2A?

עוד משהו, זה בסדר שאני אשים את המפצל על סלוט שיש בו כרגע 15A ואז לחבר שתי 15A על המפצל? (אחד המקורי ואחד של המצלמה).

דבר אחרון, במפצל פיוז יש חוט שיוצא ומקום לחבר אליו, פשוט להשאיר אותו ככה? מצלם תמונה, החלק הכחול.Screenshot_2024-04-14-12-09-16-918_com.android.chrome.thumb.jpg.2d99f37a97de22b1fef73a71c531be16.jpg

עריכה אחרונה על ידי יגיל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...