Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב עד 180,000

asaf27064
שימו לב! השרשור הזה בן 1181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, yoav911gt2 כתב:

למיטב הבנתי מבחינת מולטימדיה , בהתחלה הייתה בהתקנה מקומית והיום עשו יישור קו ויש תמיכה באנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.

מבחינת יציבות, טויוטה הוציא עדכון לבקרת היציבות לאחר שהרכב נכשל במבחן בפעם הראשונה.

השאלה איך מבררים איזו גרסה זו והאם היא מותקנת כעת כסטנדרט ברכבים שנמכרים כאן.

לגבי העדכון של היציבות, מישהו העלה את הסרטון שבדקו אחרי העדכון, יש שיפור, אך עם כל הכבוד לרצון הטוב של טויוטה הוא עדיין לא שם ואפילו נהג לא מיומן יכול בקלות לאבד שליטה עם זריקת הזנב המפחידה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן הסרטון לאחר התיקון. 

שים לב שמדובר בג'יפון עם מרכז כובד גבוה ולכן הוא בהגדרה יתנהג פחות טוב מאשר משפחתית עם מרכז כובד נמוך יותר. בכל זאת יש חוקי פיסיקה בעולם.

אם תבחן התנהגות של ג'יפונים אחרים באותו מבחן, תגלה שהתהגותם דומה. 

תוכל להסביר בבקשה למה הכוונה שהוא עדיין "לא שם"? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

חבר, תעשה לי טובה, ב72 קמ"ש בקושי עובר ונראה שתכף מאבד שליטה, ועוד עם "גלגלי עזר" 🤔.

תחפש רכבים אחרים מאותו סגמנט כמו הפיג'ו 3008, וC5, סיאט אטקה, הונדה CRV, יונדאי טוסון, ואפילו בהמות כמו הQ8 כולם עם מרכז כובד גבוהה שעושים בית ספר למר. ראב4 הזה.

חלקם עברו בכבוד, וחלקם לא עברו את זה הכי חלק, אך עדיין במהירות יותר גבוהה מהראב והרבה יותר יציב ומרשים.

אפילו הגרועים לאחרונה עם מרכז כובד גבוה שלא עברו כמו הDFSK והסאנוינג קוראנדו, עדיין עברו את זה יותר טוב מהראב4 במהירות הזו.

אז הראב 4 עדיין לא שם.

אני לא הייתי מוסיף וקונה את הראב 4 כי לא רואה שיש ערך מוסף למחיר הגבוהה שלו, בטח לא עם יציבות כזו, סורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתקנו לו תוכנה עד מחרתיים, הוא רוכן (ומנדנד ישבן)  כמו מירי רגב בפני שרה נתניהו. 

רק מלהסתכל על ה 3008/5008 עוברים את המבחן בקלילות ובמהירות גבוה יותר, פשוט מביך עבור הטויוטה.

• אהבתי 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מישהו לא ממליץ על הראב4 בגלל היציבות שלו?

קצת בהתלבטויות גם בגלל שאני משתמש בצפוח הגה

הוא נמכר בכמויות ולא נראה שזה מפריע למישהו

כרגע רוב הסיכויים שאחכה לדצמבר-ינואר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, wildlands2019 כתב:

חבר, תעשה לי טובה, ב72 קמ"ש בקושי עובר ונראה שתכף מאבד שליטה, ועוד עם "גלגלי עזר" 🤔.

אילו היית מקשיב להסבר בסרטון, היית מבין ש"גלגלי עזר" אלא מוטות עם מדידי תאוצה שמשקלם זהה לדלתות אחוריות החסרות.

סלח לי מראש, אבל אם טויוטה מבצעת תיקון (במקרה זה עדכון קושחה), מאשרת את התיקון במסלול מרוצים ולאחר מכן מוחמים בלתי תלויים בוחנים מחדש ומאשרים על סמך מדידות שהבעיה תוקנה, זה קצת יותר משקל מאשר מישהו שכותב משהו בפורום בלי לנהוג ברכב ולא בטוח שבכלל יודע לבצע את התמרון הנ"ל. 

מי שטען ש- 3008 עובר את המבחן בקלות, שיתסכל טוב וישים לב שבמהלך העברת המשקל הרכב כ"כ רוכן ששני הגלגלים הימניים שלו באוויר. מזל שהוא נוחת לכיוון הנכון.

image.png.3c9d80714b9f95bf65b9dbb5047a53be.png

לפני 36 דקות, asaf27064 כתב:

הוא נמכר בכמויות ולא נראה שזה מפריע למישהו

כרגע רוב הסיכויים שאחכה לדצמבר-ינואר

אם אתה מתכוון להמתין לדצמבר-ינואר, קח בחשבון שמתוכננת להגיע גרסת ראב4 היברידית פלאג אין (PHEV) עם מנוע חזק יותר 306 כ"ס וצריכת דלק עדיפה (בגלל יכולת טעינה משקע).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אתה פשוט מנסה לשכנע אותך שהוא בסדר, הוא לא, הוא עדיין לא נראה מספיק יציב, שיגידו מה שיגידו, אני מאמין לעיניים שלי,

וזה שהזכרתה את נושא הגלגלים שמתרוממים זה כבר מסביר עד כמה אין לך מושג בנושא היציבות המדובר,

גם במכוניות מירוץ אפשר לראות בבירור שגלגלים מתרוממים מהאזור הפנימי של הפניה, השאלה היא איך כל המרכב מתנהג, אם הוא מתנדנד או מאבד זנב, הרכב יכול לאבד שליטה בקלות, כמו הראב4, אני ממש לא רוצה למצוא את עצמי בראב4 מנסה לתמרן התחמקות מתאונה חזיתית או ממפגע פתאומי בכביש בכביש ליד צוק מפחיד כמו שיש בכבישי הצפון או אפילו בדרך לאילת, כי זה יכול להיגמר באיבוד שלט קל מדי ותעופה לחופש הלא רצוי.

ואי אפשר להגיד על הקדמי מורם, בקושי יש שם סנטימטר, אך כל עוד זה נשאר שם אין בעיה, האחורי לא מעניין כי גם כך אין לו אחיזה במקרה הזה, 

ובכלל גלגל לא אוחז מורם עדיף מגלגל לא אחוז שמנסה להחזיר בריחת זנב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שלפז'ו יתרון דינמי משמעותי על הטויוטה, אבל מדובר בג'יפונים, לא במכוניות לנהיגה בסוף שבוע בנס הרים, לכן זה פחות חשוב. העידכון הפך את הטויוטה הזו ממשהו קצת מפחיד, לאוטו שמתברג בסדר מבחינה זו בסגמנט, גם אם הוא ממשיך לא להצטיין. וכדאי לזכור שיש לו יתרונות משלו שלקונה הממוצע ידברו הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו צריכת דלק? הפיז'ו 5008 דיזל עושה 1 ל 17 ועדיין יותר זול. שלא לדבר על פלאג אין שהגיע

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3008 מחודשת הוצגה בסרטון ותמונות. 

ההשקה בפועל ב 7/10. 

תחילת מכירות באירופה מיד לאחר מכן. 

מעריך שהביקוש באירופה יהיה גבוה. ולכן נצטרך להמתין עד שיהיו הקצאות לישראל. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...