Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב עד 180,000

asaf27064
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקציב שלך מאפשר בחירה במנוע ה 2.5 ליטר שהוא חזק ונעים. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

220 אלף למאזדה CX5 מאובזרת לדעתי בזבוז של כסף ובוודאות הרמות הבסיסיות עם מנוע 2 הליטר בינוניות במקרה הטוב. הבחור תקצב 180 אלף שלדעתי זה דיי והותר לקבל אחלה רכב באבזור מצוין ולא להתאכזב.

רנו קולאוס החדש? שווה בדיקה. רמת הבסיס סופר מאובזרת ולטעמי לא צריך את הגרסה היקרה יותר

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שהוא בודק ראב4 ב 212k אז הרשתי לעצמי להמליץ על cx5 2.5. 

אומנם מוקדם מידי לקבוע, אבל משער ששמירת ערך לא יהיה הצד החזק של הקולאוס. 

עריכה אחרונה על ידי markb205

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, pl7410 כתב:

או הCX30 פרמיום עם ה2.5, לא רואה איך היא פחות טובה מהCX-5

אז תסתכל עוד פעם, היא הרבה יותר קטנה וצפופה, אבל לזכותה דשבורד יפהפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, asaf27064 כתב:

אוקיי תודה, איך הרנו מבחינת שמירת ערך?

כנראה שתהיה נוראית. לא (רק) בגלל שזה רנו בהכרח, פשוט זה דגם ממש נישתי שאף אחד לא ממש מכיר. אין לו ממש שם בשוק לעומת דגמים אחרים של רנו כמו הקליאו או המגאן וכו׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, markb205 כתב:

ראיתי שהוא בודק ראב4 ב 212k אז הרשתי לעצמי להמליץ על cx5 2.5. 

אומנם מוקדם מידי לקבוע, אבל משער ששמירת ערך לא יהיה הצד החזק של הקולאוס. 

קצת בעיה ששמירת ערך זה לא הצד החזק שלו

אם רק הייתי יודע מתי ה3008 המחודשת תצא ב2021...

אולי שווה לחכות אם זה יהיה בינואר

Just now, Doron_Z כתב:

כנראה שתהיה נוראית. לא (רק) בגלל שזה רנו בהכרח, פשוט זה דגם ממש נישתי שאף אחד לא ממש מכיר. אין לו ממש שם בשוק לעומת דגמים אחרים של רנו כמו הקליאו או המגאן וכו׳.

בעיה רצינית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשובה לך ירידת ערך, אז לחכות לינואר זה בכל מקרה כדאי, בכל רכב, אתה מקבל שנת דגם חדשה יותר ומלאה לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי green
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, green כתב:

אם חשובה לך ירידת ערך, אז לחכות לינואר זה בכל מקרה כדאי, בכל רכב, אתה מקבל שנת דגם חדשה יותר ומלאה לגמרי.

הבנתי שהשנתון פחות משנה יש תאריך עליה לכביש אבל אשמח לדעת אם זה נכון או לא כי אני גם לקראת קניה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Doron_Z כתב:

אמירה ממש לא פשוטה שלא בטוח איך תוכל לגבות בהמשך. הרנו תירכש ב 165 כשהמאזדה ב 220 זה הבדל של 55 אלף ש"ח !

הרנו לאחר 3 שנים במקרה הכי גרוע תרד ל 80 אלף - תיחתך ב 50%. 

המאזדה תשמור ערך טוב ותימכר ב 120 אלף. 

תעשה חשבון לבד.

תבדוק את הקדג'אר ותראה. מנועי הדיזל של רנו מצויינים והרכב מאוד נוח, סופר מפנק, מאובזר יפה ופי 2 יותר רחב מהמאזדה המאוד צפופה גם מקדימה, במיוחד במושב האחורי ועם תא המטען שמכניס 2 שקיות של שופרסל. אני רכשתי לאבא שלי CX5 (הוא התעקש) ולמדנו על בשרנו.

בעתיד עדיף לתת הערכות ופחות לקבוע גורלות בדברים כאלה

כבר כתבתי בעבר שהנבואה ניתנה לשוטים ואפילו אין לך מושג מה הם שותים בכדי להפוך לשוטים...(;-

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מיכליפשיץ כתב:

הבנתי שהשנתון פחות משנה יש תאריך עליה לכביש אבל אשמח לדעת אם זה נכון או לא כי אני גם לקראת קניה 

במכירת הרכב כמשומש קשה אם בכלל לקבל את תוספת המחיר של חודשי עליה לכביש (בעיסקת טרייד אין לא ניתן לקבל בוודאות).

מעבר לכך התוספת הזאת בדרך כלל נמוכה יותר מהתוספת שהייתה אמורה להיות בהתאם לחלק היחסי של השנה.

לרכב שעולה היום כחדש סביב כ- 150 אלך ₪,  עוד כ- 3, 4 שנים ההבדל במחיר המחירון של הרכב כמשומש בין שנת 2020 לשנת 2021 יהיה כ- 10 אלף ₪ פלוס מינוס. (נניח שתוכל לקבל חלק מתוספת חודשי העליה לכביש לרכב שעלה לכביש בחודש 10/2020 ואז ההבדל יצטמצם).

מצד שני גם הרכב המשומש שאתה מחזיק עכשיו, במקום למכור אותו בחודש 10/2020 תמכור אותו בחודש 01/2021 והוא גם יפסיד אולי כמה אלפי ₪ בתקופה הזאת.

בשורה התחתונה ההבדל בין רכישת רכב כעת (שתקבל אותו בפועל נניח בחודש 10/2020) או רכישת רכב בחודש 01/2021 יכול להגיע לכמה אלפי ₪  הפסד נוסף במכירה עתידית. 

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ST12345 כתב:

תבדוק את הקדג'אר ותראה. מנועי הדיזל של רנו מצויינים והרכב מאוד נוח, סופר מפנק, מאובזר יפה ופי 2 יותר רחב מהמאזדה המאוד צפופה גם מקדימה, במיוחד במושב האחורי ועם תא המטען שמכניס 2 שקיות של שופרסל. אני רכשתי לאבא שלי CX5 (הוא התעקש) ולמדנו על בשרנו.

לא דיברתי בכלל על האיכות של הרכב אז לא ברור לי איך זה רלוונטי וגם לא הכנסתי אותו להשוואה מול המאזדה, הערכתי ואני עדיין מעריך שירידת הערך של הרכב הזה תהיה גבוהה, דגם נישתי מאוד של רנו שאולי יכל להיות מצליח ומוכר יותר אם היה מגיע עם 7 מקומות. בסטטוס הנוכחי אני אכן חושב שיחטוף חזק בשוק המשומשות, אין לו ממש שם וממה שהצלחתי לקלוט נמכרו ממנו יחידות מעטות בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...