Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב עד 180,000

asaf27064
שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש תגובות לפה ולפה לגבי הראב4

עניין היציבות קצת מדאיג אותי בעיקר בגלל שאני משתמש בתפוח הגה והסיבובים לפעמים חדים יותר

אבל לא רק זה אלא גם הבנתי מתגובה כאן שהמולטימדיה גרועה ובשורההתחתונה הוא בינוני מטה במיוחד בהשוואה לפיג'ו 3008

בלי קשר באמת תודה על העזרה של כולם בשרשור הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, המהיר הזהיר כתב:

ראב 4 בגירסה E-MITION, אם לחוץ לך גג פונורמי, אז בתוספת של 10,000 ש"ח יש את הרמת גימור E-MITION SKY כמובן ששניהם היבריד מנוע 2.5 218 כ"ס. אישית הרכב הזה הוא חלום חיי ובעזרת ה' אגיע אליו

לא בקטע לשפוט אבל למה רכב כזה הוא חלום חייך? כאילו במה הוא כל כך מיוחד ובמה הוא כל כך מצטיין שרכב כזה הופך להיות מושא פנטזיה של מישהו. 🤷‍♂️

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בן 16 חלמתי על פיאט 127. היה חלום מאוד לגיטימי ובר קיימא. לא חלמתי על  GTI 205 כי ידעתי שהסיכוי שאקנה כזאת בגיל לפני צבא הוא אפסי. לחבר טוב היתה CTI אז סגרנו את הפינה.

כל אחד והחלומות שלו, ממש לא מת על הרכב, מאוד מתחבר לחלומות פרקטיים וברי קיום. 

כשתקנה (בע"ה) שלח לנו תמונות...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא במקרה הזה בניגוד לדוגמא של הרכב שפנטזת עליו בצעירותך הוא מפנטז על רכב בסכום מכובד שאיתו הוא יכול לקנות כל ״GTI״ עממית בארץ במצב חדש או כמעט חדש, בין אם  פולקסווגן או סיאט או פיג׳ו או סובארו אם בא לו הנעה אחורית...

כאילו זה לא שהוא מדבר פה מנקודת מבט של חייל שחולם על הרכב הראשון שלו.

ואני חושב שגם בקטגוריית הג׳יפונים עצמה יש רכבים ראויים הרבה יותר לפנטוז, שיש בהם לפחות קורטוב של יצירתיות וריגוש/דימיון כלשהו. מה יש בכלל בטויוטה האפורה הזו?

סתם ניסיתי להבין את הראש הזה כי אני ממש לא מתחבר, אני אשמח גם לפרגן לו כשהוא ישיג את זה, אני תמיד בעד להגשים חלומות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד שאני מסכים פה עם דורון.
אישית אני מאחל למהיר הזהיר שיגשים חלומות הרבה יותר מרגשים מאיזה ג׳יפון עממי אפרורי, ומאוד מאוד לא מרגש כרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שכשהמדובר בחלום חיים, אז למה להסתפק באוטו הזה, המוזר לכשעצמו ולי מזכיר פולונז בת ארבעים בעיצובו הגמלוני, אפשר ללכת ישר על בנטלי מוסלאן. היתרון שבחלומות הוא מחיר אחיד.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, asaf27064 כתב:

יש תגובות לפה ולפה לגבי הראב4

עניין היציבות קצת מדאיג אותי בעיקר בגלל שאני משתמש בתפוח הגה והסיבובים לפעמים חדים יותר

אבל לא רק זה אלא גם הבנתי מתגובה כאן שהמולטימדיה גרועה ובשורה התחתונה הוא בינוני מטה במיוחד בהשוואה לפיג'ו 3008

אז מה אומרים על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי מבחינת מולטימדיה , בהתחלה הייתה בהתקנה מקומית והיום עשו יישור קו ויש תמיכה באנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.

מבחינת יציבות, טויוטה הוציא עדכון לבקרת היציבות לאחר שהרכב נכשל במבחן בפעם הראשונה.

השאלה איך מבררים איזו גרסה זו והאם היא מותקנת כעת כסטנדרט ברכבים שנמכרים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לוודא, קפוץ לאולם התצוגה או בצע נסיעת מבחן. לפחות את המולטימדיה תוכל לבחון ולראות אם היא לטעמך או לא. 

מבחינת עדכון , מאמין שמנקודה כלשהיא המכוניות כבר מגיעות עם הבקרה המעודכנת(הרי זה היצרן לא היבואן). מאחר והרכב נמכר היטב אז סביר להניח שכבר שרוב המכוניות עם הבקרה הלא מעודכנת נמכרו כבר ( שוב, רק השערה). 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, asaf27064 כתב:

לדעתי הכוונה למולטימדיה המקורית

יש לי הרגשה שבארץ כמו בארץ לא עדכנו שום דבר

ראב4 חדש מגיע עם מערכת מולטימדיה מקורית.

רכבים שעלו לכביש החל מאפריל 2020, המערכת תומכת בקישוריות מלאה מול Apple Car play ו- Android Auto.

ממשק משתמש של המערכת לא הכי מוצלח, פרט לתפריטים של מערכת היברידית שהם די מוצלחים. להשוואה מערכת מולטימדיה האחרונה של VAG מוצלחת יותר (לטעמי).

לפני 46 דקות, yoav911gt2 כתב:

למיטב הבנתי מבחינת מולטימדיה , בהתחלה הייתה בהתקנה מקומית והיום עשו יישור קו ויש תמיכה באנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.

מבחינת יציבות, טויוטה הוציא עדכון לבקרת היציבות לאחר שהרכב נכשל במבחן בפעם הראשונה.

השאלה איך מבררים איזו גרסה זו והאם היא מותקנת כעת כסטנדרט ברכבים שנמכרים כאן.

בבדיקה שעשיתי לגבי רכב שלי שעלה לכביש ב- 2020, הוא כבר כולל את העדכון לבקרת היציבות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...