Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב עד 180,000

asaf27064
שימו לב! השרשור הזה בן 1203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסיעת מבחן אתה יכול לעשות ממושב הנוסע ולבקש מנציג נסיעות המבחן לנהוג ולבקש ממנו להאיץ, לבלום להסיט את ההגה וכל מה שחוקי ועולה בדעתך לבדוק. לי יש 5008 (השני כבר) והבת שלי בת 12 יושבתבשורה 3 בנוחות גדולה. גם יש שקע טעינה בשורה 3 . 

הפנסים ביונדאי ככל הנראה לדעתי קסנון כמו שהיה לי בסורנטו פרימיום, לא שמתי לב כשעברתי מהסורנטו לפיז'ו. לחבר טוב שלי לקחו כמה חודשים טובים עד שהצליח למצוא 5008 פרימיום משומשת במצב טוב, רכש בשבוע שעבר. לך תבדוק כמה ראב 4 יש בחוץ וכמה 5008 למכירה (במצב טוב- לא סוחרי גרוטאות) וכמה מבקשים עליהם המוכרים. 

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, asaf27064 כתב:

ראיתי על דגם 2018 ו2016

לא יודע לגבי 2020

אני מחליף רכב כל 3 וחצי שנים ואני לא רוצה לבקר במוסך כל שני וחמישי בגלל בעיות חשמל

אני לא מכיר אפילו רכב אחד חדש שתקנה היום ושיגרום לך ללכת למוסך כל שני וחמישי בגלל בעיות כאלה או אחרות בתקופה של ה 3 שנים הראשונות. שום רכב.

אתה יכול להיות רגוע מהזווית הזו של האמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז כרגע אין במלאי פיג'ו 3008

מישהו יודע מתי בערך יגיע 3008 של 2021?

כרגע אני לא רואה אפשרויות אחרות חוץ ממנו...

אם לא תהיה ברירה והוא יגיע מאוחר ב2021 אאלץ לבחור רכב אחר אבל אין לי מושג מה הכיוון

רעיון מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, asaf27064 כתב:

אוקיי אז כרגע אין במלאי פיג'ו 3008

מישהו יודע מתי בערך יגיע 3008 של 2021?

כרגע אני לא רואה אפשרויות אחרות חוץ ממנו...

אם לא תהיה ברירה והוא יגיע מאוחר ב2021 אאלץ לבחור רכב אחר אבל אין לי מושג מה הכיוון

רעיון מישהו?

תחילת 2021 וזה יהיה הדגם המתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ST12345 כתב:

C5 לא אהבת? מפרסומות או שישבת באוטו? 

הייתי בסוכנות של לובינסקי וישבתי גם בc5

מבחינת נוחות הוא מעולה כמו הפיג'ו אבל העיצוב החיצוני והפנימי לא משך אותי בכלל

לפני 10 דקות, Ron.P כתב:

תחילת 2021 וזה יהיה הדגם המתוח.

ינואר?

בכל מקרה חשבתי ללכת על הראב4 ההיברידי אבל נראה שלא ממליצים עליו כאן בגלל חוסר יציבות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי ה3008 החדש יגיע סביב מחצית 2021,

לראב 4 יש 3 בעיות עיקריות, שהוא נורא יקר, התמחור שלו כנראה גבוהה בגלל החיבה של הישראלים למותג טויוטה, והבעיה השניה היא אי היציבות, ו3 היא המולטימדיה, היא אחת הגרועות בשוק.

מעבר לזה מדובר בכלי רכב מצויין, אם אתה מחפש מקסימום איכות ויציבות זה לא הראב 4, אם אתה מחפש חבילה טובה אמינה וחסכונית עם שוק חזק ששומרת יפה על הערך וופחות מעניין אותך בטיחות/נוחות/שקט אז לך על זה.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בכתבה,

לגבי היציבות, ראיתה בעצמך, בשבילי זה דיל ברייקר, אך אני בטוח שלרוב עם ישראל זה לא מעניין,

לגבי המולטימדיה, ראיתי במבחנים שלא סובלים אותה כי היא מסורבלת ויושנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי ה3008 החדש יגיע סביב מחצית 2021,

דגם מחודש, ממש לא חדש. בכל מקרה נשמע לי מוזר שרק יגיע במחצית השנה. הרי דגם חדש לחלוטין צפוי ב2022.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר במדינה הזאת מגיע באיחור ..

לגבי הראב4 אני באמת מקווה שזו האופציה הנכונה עבורי.

עריכה אחרונה על ידי asaf27064
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...