Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב עד 180,000

asaf27064
שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקת בסוכנות אחרת? בדקת בלובינסקי טרייד על משומשות? המנוע אותו מנוע...רק בכדי להתנסות, לא חייב לרכוש...(;-

לא יודע אם יש הרבה בנזין 180 ודיזל 130 כי זה רק שנה ומשהו בארץ, אבל הבנזין 165 והדיזל 120 ייתנו פחות או יותר את אותה הרגשה בכדי לקבל מושג מה ההבדל. 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לסוכנות באשקלון ואמרו שכרגע אין 3008 דיזל ובנזין גם לנסיעת מבחן וגם לקנייה בכל הסוכנויות (לא יודע כמה המידע אמין אבל זה מה שנטען)

לגבי משומשות לא בדקתי אבל אבדוק תודה!

בלי קשר השם הרע שנוצר לצרפתיות ובמיוחד לפיג'ו לא נורמלי

כל מי ששומע שאני כנראה אחליף את הסנטה פה שלי ב3008 סולד מהעניין ממש

טענות כמו גיר גרוע, מנוע לא אמין, הגה מתקלף, בעיות חשמל, מזגן חלש ובעיות במסך המגע

אף לא אחד ממה שדיברתי איתו או שסתם שאל אותי לא אמר מילה טובה על ה3008

אני מודע לכך שהרוב זה סטיגמות אבל אני תוהה אם כל הבעיות האלה מופיעות גם בדגמים החדשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטענות נכונות עד שתמצא מישהו שבאמת יש לו 3008 ואז תשאל. הגה מתקלף יש כאלו מליסינג ששטפו קבוע בשטיפומט וריססו את הספריי סכל'ע הזה על הדשבורד והשאירו אותו להתבשל בשמש 3 שנים ללא מגן/צילון, אז ההגה התקלף, כמו כל מכונית אחרת עם הגה מעור שיעבור התעללות, רק כאן הוא טיפה יותר רגיש כי העור איכותי.

האוטו לא מושלם, אבל לא נופל משום מכונית אחרת באמינות, במיוחד לא ב3 - 4 שנים הראשונות שרק איתן יש לנו ניסיון כרגע

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי אבל אחרי כל כך הרבה פוסטים יש לי תחושה שאין לך ביטחון מספק ללכת עם המלצת הפורום. לא אמשיך להלאות אותך בעניין הפיז'ו, על כן אני ממליץ לך ללכת עם מה שמרגיש לך הכי נכון, אולי תחכה לסורנטו החדש. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק

אני מאוד רוצה ללכת על הפיג'ו אבל האמת שאנשים מערערים את הביטחון ברכב הזה

אני לא אומר שהוא לא טוב

אהבתי את הישיבה בו, את הנוחות, את כל מערכות הבטיחות ובמיוחד את העיצוב החיצוני והפנימי

אבל כשהרבה אנשים אומרים "אל תעשה את הטעות ותקנה צרפתית" זה קצת משפיע במיוחד שאני לא כל כך מבין בעולם הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, asaf27064 כתב:

כל מי ששומע שאני כנראה אחליף את הסנטה פה שלי ב3008 סולד מהעניין ממש

טענות כמו גיר גרוע, מנוע לא אמין, הגה מתקלף, בעיות חשמל, מזגן חלש ובעיות במסך המגע

גיר גרוע? גיר יפני של אייסן.

מנוע לא אמין? מנועי הדיזל של פיג'ו נחשבים לאמינים מאוד. המנוע המדובר די חדש. וקשה לדעת את רמת האמינות שלו. אבל אם נסתמך על מוניטין אמינות של קודמיו, לא צפויות בעיות מיוחדות. 

הגה מתקלף? st12345  הסביר את הנושא בצורה נכונה. אבל גם אם יקרה לך, יש אחריות. 

בעיות חשמל? לא קיימות בדגם הזה. מי שאמר לך מסתמך על מה שהיה פעם מזמן בדגמים כמו 307 שיצורה הסתיים אי שם ב 2008.

מזגן חלש? לא שמעתי תלונות מבעלי רכבים כאלה, להיפך! גם תוכל לבדוק זאת בעצמך בנסיעת מבחן. 

בעיות במסך מגע? שוב, היו תלונות של בעלי רכבים על תפקוד לקוי לאחר עמידה ממושכצ בשמש. 

הצעה שלי. תחליט לבד! בלי יותר מידי עצות של "מביני עניין" שמעולם לא נהגו בכזה. 

השרשור הזה התנפח מספיק. וסיפק לך המון מידע רלוונטי. 

שורה תחתונה, אין כרגע רכב שיגרום לך לפתוח הזמנה מיידית. תמתין לינואר וחזור לכאן להמשך יעוץ אם צריך. 

בהצלחה ושנה טובה. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה תודה רבה עזרת מאוד!

מצטער על הניפוח של השרשור

כמובן תודה לכל השאר שתרמו מהידע שלהם

אעדכן כאשר יהיה צפי ל3008 החדש

חג שמח ושנה טובה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, asaf27064 כתב:

אתה צודק

אני מאוד רוצה ללכת על הפיג'ו אבל האמת שאנשים מערערים את הביטחון ברכב הזה

אני לא אומר שהוא לא טוב

אהבתי את הישיבה בו, את הנוחות, את כל מערכות הבטיחות ובמיוחד את העיצוב החיצוני והפנימי

אבל כשהרבה אנשים אומרים "אל תעשה את הטעות ותקנה צרפתית" זה קצת משפיע במיוחד שאני לא כל כך מבין בעולם הרכב

אני איתך וזה בלי קשר לשאלה אם מדובר בסטיגמות או לא, לדעתי מדובר כמובן בענין חסר בסיס ואין שום הבדל בין פז'ו לטויוטה לענין זה, אבל כשהחשש קיים, אז גם קשה מאוד להשתחרר ממנו, גם כל אובדן של לחץ אויר נניח יתפס באופן בלתי נמנע כתוצאה של אמינות דפוקה, אין מה לעשות, וגם יש לא מעט מכוניות אחרות ראויות שלא תצטרך להתחרט על קנייתן כי חסר אויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי,

מקפיץ פה את השרשור מכיוון שלפי כל ההערכות הפיג'ו 3008 יגיע במרץ - אפריל וזה מאוד מאוחר עבורי.

אשמח אם תוכלו להמליץ על רכב בעל נתונים דומים עד 190,000-180,000 כמובן תוך התחשבות במה שכתבתי בפתיחת השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצע הדגמים לא השתנה מאז. 

לי נראה שהפיג'ו תגיע מוקדם יותר מהסיבה שהיבואן מחסל את מלאי הדגם הנוכחי. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אוקיי אז החלה המכירה המוקדמת של הפיג'ו 3008 החדשה

מה השיפורים לעומת הדגם הקודם?

יש את כל הפונקציות כמו בגירסאות בחו"ל?

האם עדיין ממליצים עליה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...