Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט RIO5 SQ

kalmangar
 שיתוף
עוקבים 16

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, BEEKER כתב:

הוכחה חיה לכך שאלמנטים טובים

לא צריכים עשרות שעות של "כיוונים", 

חיתוכים מוזרים, או תיקוני זמן "אגרסיביים".

רק שהם עולים בהתאם כי היצרנים השקיעו בהם בהתאם - ועדיין בגלל שהוא בנה קורות סימטריות, בלי תיקוני זמן הוא לא יקבל סטייג' ברור. 

והתיקונים ממש לא צריכים להיות אגרסיביים במובן של תיקוני זמן. 

היות והרכיבים שלו אכן מצויינים ואכן נשמעים היטב ישר מהמדף - גם הנגיעות שלו באיקולציה יהיו מינורית. 

בעיקר חיתוכים, קטביות\פאזות ואיזוני הספק והוא כבר שם. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

עדכון קטן מצאתי טריק נחמד לבטל המרה. סאונד ישירות לDSP ועדיין להיות עם קארפלי ושליטה על השירים דרך הדאבל דין.   מה שאני עושה הוא פשוט, הקארפלי אצלי בדאבל דין 9250 של פיונייר הוא דרך ווי

כמה חברה מישראל גילו שאם עושים את זה, אז יהיה ממש חם באוטו

כן כן, קראתם נכון, קיה ריו SQ 😂 אנשים ששומעים שאני משקיע ברכב הזה מתים מצחוק בדר"כ.   טוב אז ככה אני מחליף מערכות מדופלם, אין ספור קומפוננטים מגברים סאבים דאבל דינים ומה לא, השקעתי

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 4 שעות, lanosforce כתב:

רק שהם עולים בהתאם כי היצרנים השקיעו בהם בהתאם - ועדיין בגלל שהוא בנה קורות סימטריות, בלי תיקוני זמן הוא לא יקבל סטייג' ברור. 

והתיקונים ממש לא צריכים להיות אגרסיביים במובן של תיקוני זמן. 

היות והרכיבים שלו אכן מצויינים ואכן נשמעים היטב ישר מהמדף - גם הנגיעות שלו באיקולציה יהיו מינורית. 

בעיקר חיתוכים, קטביות\פאזות ואיזוני הספק והוא כבר שם. 

שו קורה סימטרית? טוויטרים און אקסיס לנהג מידים לכיוון האמצע

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: STEG K2.02 + DLS CC-44

Front: Scaspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio L4 + Hybrid Audio L1 PRO

Sub: 2x JL-AUDIO ACP108LG-W3v3 -> HU: Pioneer Z9250BT<-

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה מכוון בדיוק אותו הדבר בצד השני גם נכון? - בלי TC מרכז ברור אין לך אחרת היית צריך להתקין את הרכיבים במרחקים שונים לחלוטין ובזוויות שונות לחלוטין. 

שזו שיטת אולד סקולד של מיקום רכיבים במיקומים בהם הפרשים המרחקים בין ימין לשמאל הם הכי קטנים שאפשר. 

יש לך DSP הרי - הדיון הזה תיאורטי ומיותר. 

תמשיך לעדכן בהתקנה וגם אשמח מאוד לראות ממך בלוג כוונים. 

• רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב שמישהו יסביר לי . החברה פה שבאמת מבינים עניין וההתקנות הרציניות אני כמעט לא רואה שמדברים על חברות מוכרות כמו jbl רוקפורד אלפיין וכו אז זה אומר שהחברות של המקוצענים מה שנקרא זה היילקס jl וכו? 

עריכה אחרונה על ידי nadavmiler
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אני חייב שמישהו יסביר לי . החברה פה שבאמת מבינים עניין וההתקנות הרציניות אני כמעט לא רואה שמדברים על חברות מוכרות כמו jbl רוקפורד אלפיין וכו אז זה אומר שהחברות של המקוצענים מה שנקרא זה היילקס jl וכו? 

החברות שאתה רשמת הן לשוק הרגיל
אתה רוצה איכות אמיתית או דגמי קצה בחברות שרשמת או ללכת לחברות שפחות מכירים ולעשות מערכת ברמה

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • אהבתי 1

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב .
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב שירות עד בית הלקוח 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 27 דקות, nadavmiler כתב:

לדעתי זה עניין של שיווק והעדפה של יבואנים, חנויות ועוסקים בתחום.

אלפיין  פיוניר וjbl יודעות לייצר מוצרים נהדרים וסדרות תחרותיות

אבל לא תמיד הם מגיעים לארץ,

בגלל שיקולי מחיר ורווחיות.

לכן כדאי תמיד לבדוק את המוצר שרוכשים ולהשוות אותו למוצרים אחרים בשוק,

זה שהמוצר "יקר" או שמנסים לשווק אותו כמוצר "יוקרתי",

לא הופך אותו לכזה, לפעמים זה פשוט עניין של אחוזי רווח או העדפות של מוכרים.

תוכל לראות ביקורות וכן reviews בפורומים בחו"ל על מגברים מעולים מסדרות carrozeria וכן PRS של פיוניר.

מבחינת אלפיין היו להם במהלך השנים קומפוננטים ומגברים נהדרים והם ממשיכים במסורת הזו עד היום, אם ייצא לך לשמוע alpine x אז תוכל להבין את היחס של תמורה למחיר vfm שהקומפוננט הזה נותן ללקוח.

בנוסף בחו"ל נמכרים גם קומפוננטים של JBL ואינפיניטי ברמת מחיר של 600-500$, שגם זוכים לשבחים ממאזינים.

יש חברות יותר קטנות שמתמחות בליינים מסויימים כמו לדוגמת חברת JL שמתמחה במגברים וסאבוופרים כבר שנים ארוכות לכן היא אופציה מעולה לכל מי שבונה מערכת. אני אישית ממליץ בחום לשמוע סאבוופרים שלהם, מכיוון שהם מצליחים להפיק צליל עמוק גם בסדרות "בסיסיות". 

זה שמעדיפים למכור דברים אחרים בארץ?

זה לא מעיד על רמת המקצועיות של החברות או על מומחיותן ובטח שלא על אמינות המוצרים 

נ.ב

גם חברות "בוטיק" מייצרות לפעמים מוצרים גרועים, כמו מגברים לא אמינים, dsp עם תקלות, יחידות שליטה של dsp שמתקלקלות ואפילו באגים בתוכנות של dsp או צליל פחות איכותי ממה שצפוי.

לכן כדאי לבחון מוצר בפני עצמו

• אהבתי 2

-

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...