Jump to content

yonihawkss

 • פרסום הודעות

  208
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

25 נייטרלי

אודות yonihawkss

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. פה בפורום אודיו איפה שפתחת את השאלות שלך כאן יפתח נושא המפגש.
 2. אני הייתי ממליץ לך לחכות למפגש אחרי הסגר ולעשות מאמץ להגיע ולשמוע כל מיני התקנות ולבקש הסבר על כל התקנה. אפשר להמליץ לך על רכיבים מפה ועד אילת אבל הבעיה לכל אחד יש את האוזן שלו כל אחד אוהב רגישות אחרת בשמיע , יש אחד אוהב לשמוע חד, יש אחד אוהב עדין , יש אחד אוהב הרבה באס וכדו'..... אתה יכול להשקיע טונות של כסף ובסוף זה לא יהיה לטעמך. מה שאני מציעה לאט לאט תלמד את הנושא ותבנה נכון ואז תיהיה מרוצה. תחום ה SQ הוא מאתגר ותחביב לכל דבר, צריך להבין איך זה עובד את המגבלות שיש לנו ברכב האישי ואיך ניתן לשפר אותם לטובת הסאונד. שיהיה בהצלחה. אם אתה סתם מחפש מערכת לשמוע יותר
 3. RMS זה ההגברה המינימלית שהרמקול דורש. אתה יכול לעבוד עם מגבר שמוציא פחות אין בעיה כל עוד הוא איכותי, אבל תמיד עדיף יותר קצת ממה שרשום זה נותן יותר שליטה ברמקול.
 4. אני במקומך מחכה שיהיה מפגש ומגיע להתרשם מרכבים, זה מה שהייתי ממליץ לאנשים שהייתי אחרי מפגשי צפון.
 5. יש לי חבר שהוא עובד עם הרץ חזק עם יש לו כזה בחנות אני ירכיב אותו לבדיקה על אותו סט אפ נראה מה יתן.
 6. אני לא יודע איך אפשר להשוות מגבר class d עם ab באותו רמות זה שיטת הגברה שונה לחלוטין זה כמו להשוות בין אנלוגי לדיגיטלי. אני יודע שיש מגברים דיגיטלים שנשמעים טוב אבל זה לא כמו ab או a.
 7. הרעשים נגרמים בגלל שחברתי משהו שהוא לא יעודי לרכב, אבל אני יפתור את זה לא בעיה. אני לא מחפש דרך קלה זה לא עובד בתחום שלנו.
 8. נכון אבל איכות המגבר לא פחות חשוב. אם תיתן לי מגבר קלאס D שמוצהר 300 RMS או מגבר AB איכותי ביותר שמוציא 80 ברור שעדיף שמונים AB. אישית אני הייתי לוקח דואל מונו לוופרים ועוד מגבר 4 ערוצים חזק. אבל ראיתי שהוא מחפש 6 ערוצים אז זה ההמלצה שלי.
 9. לא קראתי הכל דפדפתי ככה פחות הוא יותר. לגבי המקור אם אתה נשאר עם מערכת מקורית אז תשים מנחת טוב, ויש לי עוד רעיון בשבילך כמו שאני עשיתי בהתחלה זה לשם Preamp מנורות כדי להכניס קצת דיסטורשן אבל יצא לך סאונד נעים ואיכותי יותר לאוזן. יש לי אחד מיותר אם תרצה בלי כסף בשמחה. לגבי מה שאומרים כן על מגברים אישית לגבי הסאב הייתי מעדיף לחבר סאב למגבר AB שני ערוצים חזקים בגישור ולא למגבר קלאס D, ולמה כי ממגבר קלאס AB בגישור אפשר להוציא יותר כוח בהתנגדות גבוה מה שגורם ליותר דיוק פחות מריחה והסאב נשמע טבעי יותר, משמע קצת יותר חשמל אבל אם תיקח סאב לא חזק מידי אז לא תיהיה בעיה.
 10. אני מקווה לסיים את המערכת שלי עד שנפגש כי אחרי החלפת ה HU צצו לי רעשי מנוע שאני לא מצליח לפתור כנראה בגלל הפריאוט הגבוה שנוצר כי במכשיר הקודם של הרכב לא היה לי רעשים בכלל. הרעשים באים מהקדם מגבר שאני מחבר ישירות למגבר אין רעש, אבל אני לא מוכן לוותר עליו בקלות על הקדם. משום מה יש לאחי הגדול יש את אותו סט אפ והיה לו את אותו בעיה אבל הוא הצליח לפתור את הבעיה גם עם החלפת RCA איכותי יותר, אז כנראה שאני יחליף גם RCA. דבר שני אני קודם כל לפני שאני מתחיל לעבוד על כיווני איקולציה אני קודם כל בונה את מקור הצליל הנקי והנעים לאוזן. אני ממש מנצל כל דקה פנוי להתעסק ב
 11. איזה יופי ידידי, שמח אתה מרוצה, גם ההתקנה נראה מעולה. מחכה כבר לשמוע אתה מחזיר אותי לימים טובים.
 12. אני לא רוצה כלום, קצת הומור. זה סך הכל דיון רוסלן על dsp, שאני חושב שעדיף בלי. לא משנה איזה dsp יהיה גם שיהיה הכי טוב בעולם עם אישור לזה. מה הקשר אליאקפרס זה לא קשור לכסף, זה שאני קונה משם זה כי אני לא רוצה לחזור להשקעות של פעם כי אין לי כוח וזמן לבנות מערכות הייאנד, כי זה הרבה יותר עבודה כיוונים זמן שאין וגם לא רוצה להרוס את הרכב יותר מידי. אז בניתי משהו בסיסי ונחמד בעלות מצחיקה ביחס לתחום. לא חושב שגם את זה הוא יבין. הוא לא מבין שאני איתו בנושא הrsolut לעומת dsp אחרים לא נגדו.
 13. לגבי הסרטון הפרוייקט הזול של ההבדל עם ריבון וסט רמקולים זול סיני וגם בלי DSP . לעומת סט הי אנד עם DSP. סט עם DSP שיר באיכות גבוה DEMO סט שלי עם אותו שיר דרך bluthtoos ביוטיוב. לא יכולתי להגביר כי הילדה ישנה.😉 זה לא אינדקציה דרך סרטון אבל אפשר לשמוע את הפירוט ברקע. אין ספק שיש לך ניסיון ואני הראשון שיגיד "רוסלן" הוא אחד הטובים בארץ בתחום אם אתה מרוצה מהdsp מנסיון שלך לבריאות. סך הכל אנחנו רוצים לדעת ולשתף ללמוד וללמד. ורוצים גם להבין על מה כל כך הרבה כסף משלמים בdsp ואם זה משתלם. אני גם חו
 14. למה אני שואל כי יש לי את אותו הרכב. ואני גם רוצה לעשות משהו שם למיד באס כי עשו שם חורים ממש קטנים והרמקול ממש אטום. אני רוצה לעשות משהו דומה לשלך לפתוח שם עם מעט זווית לתיבת ההילוכים, או להוציא אותו לגמרי. נראה מה נעשה אני גם מוגבל מאוד בזמן כבר לא רווק כמו פעם שהייתי בונה ועושה, הילדים לא נותנים לזוז שיהיו בריאים. אבל אשמח להגיע למפגשים לשמוע את ההשקעות והתקנות שרצות כאן בשנים האחרונות באמת נראה מעניין לשמיעה.
×
×
 • תוכן חדש...