Jump to content

yonihawkss

 • הודעות

  212
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של yonihawkss

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

29

מוניטין

 1. דני אני שמח מאוד שאתה אוהב נהנה מהתחום, למדת הרבה והתרומה שלך גדולה מאוד לתחום ולחברה כאן. אני מאחל לתחום שיצוצו עוד אנשים כמוך שלוקחים ברצינות את תחום הסטיראו לרכב ולא מזלזלים בשום פרט, התוצאות בסופו של דבר מדברות בעד עצמם מהמפגשון האחרון שנפגשנו ובכנות נהנתי מכל רגע מלהקשיב למערכת שבניתה בזמן יחסית קצר ( לי בעבר לקח כמה שנים), יש עוד תיקונים קטנים לשלמות וזה באמת תיקונים קטנטנים ,אבל זה באמת ראוי להערכה איפה שאתה נמצא כרגע ביכולות המערכת ברכב ממש מוריד את הכובע ומאחל לך עוד שנים רבות ומהנות בתחום ובכלל.. בכל מה שאתה תורם.
 2. נמכר ברכות לקונה...
 3. אכן כל מילה מיותרת בחור מקסים עם אהבה לתחום ולעזור לאנשים. אני חפשתי מגבר מסויים והבחור ישר עזר לי למצוא במחיר מצויין. אריק לא רק מוכר הוא גם חבר אמיתי לכל מי שנכנס לתחום ושיוצא לו להכיר אותו.
 4. מחיר ירד ל 800 מכשיר חדש ומצויין
 5. למכירה חדש בן שלושה חודשים נקנה לפרויקט שבוטל מכשיר מעולה סאונד מעולה, יש בוא הרבה פונקציות שיש רק במערכות יקרות מאוד. כמו תיקון זמנים, חיתוכים, שליטה על סאב, שליטה על כל צד בניפרד ועוד.. כמעט פרוססור שלם. מחיר 1200 גמיש מאט. יוני 0523142134
 6. עוד שילוב טוב זה גם טוויטר הסופרימו עם k2p שילוב מאוד יפה.
 7. אני אישית הייתי הולך על טוויטר ביתי עם מגנט גדול של סקאן ספיק הטוויטרים היעודי לרכב בדרך כלל בא עם חומר נגד לחות חום שמש מים והוא נשמע פחות טוב מטוויטרים ביתיים. הטוויטרים הכי טובים שלהן שהיו לי ושמעתי זה 60000 אבל הבנתי שכבר קשה להשיג אותם ולא מייצרים.
 8. פה בפורום אודיו איפה שפתחת את השאלות שלך כאן יפתח נושא המפגש.
 9. אני הייתי ממליץ לך לחכות למפגש אחרי הסגר ולעשות מאמץ להגיע ולשמוע כל מיני התקנות ולבקש הסבר על כל התקנה. אפשר להמליץ לך על רכיבים מפה ועד אילת אבל הבעיה לכל אחד יש את האוזן שלו כל אחד אוהב רגישות אחרת בשמיע , יש אחד אוהב לשמוע חד, יש אחד אוהב עדין , יש אחד אוהב הרבה באס וכדו'..... אתה יכול להשקיע טונות של כסף ובסוף זה לא יהיה לטעמך. מה שאני מציעה לאט לאט תלמד את הנושא ותבנה נכון ואז תיהיה מרוצה. תחום ה SQ הוא מאתגר ותחביב לכל דבר, צריך להבין איך זה עובד את המגבלות שיש לנו ברכב האישי ואיך ניתן לשפר אותם לטובת הסאונד. שיהיה בהצלחה. אם אתה סתם מחפש מערכת לשמוע יותר חזק וקצת יותר איכות שכח מה שהאמרתי לגבי ה SQ ופשוט תתקין.😏
 10. RMS זה ההגברה המינימלית שהרמקול דורש. אתה יכול לעבוד עם מגבר שמוציא פחות אין בעיה כל עוד הוא איכותי, אבל תמיד עדיף יותר קצת ממה שרשום זה נותן יותר שליטה ברמקול.
 11. אני במקומך מחכה שיהיה מפגש ומגיע להתרשם מרכבים, זה מה שהייתי ממליץ לאנשים שהייתי אחרי מפגשי צפון.
 12. יש לי חבר שהוא עובד עם הרץ חזק עם יש לו כזה בחנות אני ירכיב אותו לבדיקה על אותו סט אפ נראה מה יתן.
 13. אני לא יודע איך אפשר להשוות מגבר class d עם ab באותו רמות זה שיטת הגברה שונה לחלוטין זה כמו להשוות בין אנלוגי לדיגיטלי. אני יודע שיש מגברים דיגיטלים שנשמעים טוב אבל זה לא כמו ab או a.
×
×
 • תוכן חדש...