Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לאופני הרים למתחילים

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משיטוט קצר, אין מלאי באינטרנט. אתר יד2 זה ממש יקר. אנשים חצופים.

הכל גם גלגלי 26. אין 27.5 ו- 29. אנשים דורשים על אופני מותג עתיקות בנות 6-9 שנים מחיר יקר יותר מדגם כניסה של אותו מותג, רק שהדגם כניסה כבר עם גלגלי 27.5 או 29 ובלמים דיסק... די מגוחך.

ראיתי שרוזן עשו מבצע על ריינבו,  די מפתה.

מחפש משהו באיזור 1500 שח נניח באיזור המרכז רבתי.

עריכה אחרונה על ידי KipodYam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק במספר זוגות,
ולטעמי באיכות שווה להשקיע עוד טיפה ויד 2 יש לא מעט אופציות,

אני מנסה למכור כבר לא מעט זמן מרידה (Big9 - 500 ) שנקנו בזמנו ב4K ב1.2K (לאחר החלפת 2 צמיגים ושרשרת) ללא הצלחה (הם גדולות XL אז לא יודע אם הם מתאימות לך)אז תראה אם משהן מתאים לך וגם אם הוא טיפה יקר תיכנס למשא ומתן, תתפלא עד כמה המחירים גמישים.

אם יש לך רצון טיפה להתאמץ, יש לי שילדה של ספשלייזד (הרדרוק) טובה מאוד שצריך להחליף מעביר אחורי\גריפים\כסא\שרשרת\ צמיג קדמי,
אני לפני חצי שנה החלפתי גלגל אחורי + צמיג חדשים ב370 ש"ח (לאחר הנחה ויש קבלה) שחשבתי להעלות אותם על השביל חזרה, אתן לך אותם תמורת אותם 370 ש"ח בלבד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה שיגיע מלאי, אעשה לך מחיר על דגם כניסה טוב של אופני מותג.

אל תתפתה לקנות ריינבו, חבל. אתה לא ילד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

אז נגמרה הקורונה וגם אני שוקל להתחיל לרכב. האם קרה משהו מעניין בתחום בשנתיים האחרונות, בתקציב הכניסה (עד 2000 ש"ח)? נראה שה Diamondback הוא עדיין בין הדגמים הבודדים בתקציב הזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה הייתי מחפש בחנויות דגמים משנים קודמות או יד 2 שהחנות מוכרת. אלו בד"כ יהיו עם VFM הרבה יותר גבוה.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהתחדש בשנתיים האחרונות שכל הדגמים עלו ב20-40 אחוז במחיר.

אין מה לקנות אופני מדבקה, דיימונד בק חברה נחמדה, עדיף לקנות מותג יותר רציני אם אתה אדם מבוגר ומתכוון להחזיק את האופניים שנים רבות. 

לחפש ביד 2 גם אופציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם שוקל להיכנס. עוד לא קניתי. אחרי הפוסט פה היינו בסגר ועוד אחד ועוד אחד.

זה היה לפני שנתיים....

הבעיה זה חוסר זמן ושהילדים עדיין לא רוכבים מנוסים והקטנות על 14 אינץ אבל רוכבות סביר.

אני גם לא סגור על מידה. אני 1.78 אבל איכשהוא עם ידיים לא מאוד ארוכות אז לפעמים אני מדיום ולפעמים לארגז

הדיאמונדבק בארץ נראה כמו אופני מדבקה סיניות. אולי אני טועה אבל אני קצת בספק שזה נמכר בארהב.

יש לא מעט אופניים ביד2 שמתומחרים ממש גבוה. למעשה הרוב.

חבר טוב שהוא רוכב ממש רציני אמר לי או שתיקח את האופני 7×3 או 3×8 הכי סבירות וזולות שתמצא, ולראות שהכל במצב סביר ותקין כי החלפים לא מאוד זולים וקשה למצוא לפעמים. נניח נאבה של 29 היה קשה להשיג.

מעבר לזה, לדעתו, אם משקיעים אז לחפש 1×11 לפחות ועדיף עם בולם אוויר. כלומר ממש לא הsuntur הסטנדרטי שיש על 80% מהאופניים. זה בהנחה שאנחנו עדיין בעולם הזנב קשיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...