Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שחזור מידע בכרטיס זיכרון

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאן אני לא רואה משהו, אם יהיה לי זמן אני אנסה להשיג את ה-SPEC של SD ולברר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו לא הייתי צריך להגיע ל-SPEC, זה נמצא בוויקי האנגלי:

ציטוט

Most full-size SD cards have a "mechanical write protect switch" allowing the user to advise the host computer that the user wants the device to be treated as read-only. This does not protect the data on the card if the host is compromised"It is the responsibility of the host to protect the card. The position of the write protect switch is unknown to the internal circuitry of the card."[97] Some host devices do not support write protection, which is an optional feature of the SD specification, and drivers and devices that do obey a read-only indication may give the user a way to override it.

אין לו שום קשר למעגל הפנימי והוא לא מגיע לבקר, אתה בעצם מבקש ממש יפה מהקורא כרטיסים שלך שלא יאפשר כתיבה, והוא, תקול (או מראש לא מאפשר את זה) עושה מה שבז*ן שלו 😂

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...