Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב. טסלה הפכה לחברת הרכב עם השווי הגבוה בעולם

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות מגיפת הווירוס קורונה בארץ ותזרים המזומנים של אזרחי מדינת ישראל שעלול להפגע קשות כנראה שטסלה לא תמכור אפילו 10 רכבים בתקופה הקרובה האם טסלה תחסל את עסקיה בארץ ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שיש לך טעות, טסלה זה לא רכב לעובדי הצווארון הלבן בארץ, המחיר של המכונית נע לכיוון רכב משפחתי פרימיום /מנהלים וכאלה יש יותר מ-10 יחידי סגולה וגם הקורונה לא תצליח להוריד אותם לברכיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב עם ישראל לא נע על רכבי מנהלים/פרימיום שעולים 300K שקלים אלא יותר לכיוון של 120-150K שקלים.

בתקופה הקרובה גם אלה שמרווחים משכורות גבוהות מאוד יורידו הילוך ברכישת דברים לא הכרחים.

זו דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די נו, אתה רוצה שהם יכשלו אז אתה מחפש סיבות.

האם הסוף של ב.מ.וו / אאודי / מרצדס / פורשה / בנטלי / פרארי בארץ קרוב היום מתמיד?

• מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כי כל המשק עומד לפני עצירת כל פעילות לא חיונית, לפחות לתקופה מסויימת. והאוירה הכללית היא אוירת נכאים, לא בדיוק המצב להתחיל שיווק של מוצר חדש, בודאי לא מוצר שאינו חיוני.

האם יש כאן מישהו שיוכל לספר מה מצב התנועה באולמי המכירות? אני מניח שהיא מינימלית. אז למרצדס וב.מ.וו יש דריסת רגל והם מחוייבים לפעילות מסויימת. טסלה עדיין לא קיימת בארץ, סביר מאד שהכניסה שלה תדחה לזמן ארוך. 

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו בקישור שהבאת מדגישים שמדובר באנומליה. אבל, יותר מכך - נדמה לי שהם משחקים במספרים:

1. מציינים שמדובר במסירות - לא במכירות. אף מילה על מספר ההזמנות. אני לא יודע האם שוק הרכב הסיני פועל בשיטה של להכנס לאולם ולצאת עם רכב, או שצריך להזמין את המכונית חצי שנה מראש. 

2. הם מדברים על שליש משק הרכב "באנרגיה חדשה" - אבל לא כותבים אף מילה על התנהגות שאר השוק. כלומר, יתכן שהם השיגו שליש מהשוק בגלל משבר אצל שאר היצרנים.

ולגבי השוק הישראלי - לא הייתי משווה אותו לשוק הסיני. בשוק הסיני רכב חשמלי הוא מיינסטרים, אצלנו הוא די אזוטרי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את העשרים הראשונות לא יהיה קשה למכור כי מדובר במספר קטן וכי מי שירכוש אותם יהנה מלהחזיק במשהו שאין לאף אחד אחר. יש מספיק אנשים אמידים בישראל ובקלות אפשר למצוא ביניהם עשרים שירצו לרכוש את זה גם בזמן משבר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם מאכילים את הטרול, עם כותרת כזאת ותוכן כזה - הוא שווה מקסימום טוקבק בטמקא.

• מעניין 4

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, shellcase כתב:

אני לא מבין למה אתם מאכילים את הטרול, עם כותרת כזאת ותוכן כזה - הוא שווה מקסימום טוקבק בטמקא.

מה הבעיה בתוכן ?

טסלה הגיעו לארץ בכדי למכור רכבים ולא להקים פיל לבן. כבר מספר חודשים מדברים על ההצלחה הצפוייה של טסלה בארץ לבנתיים לא דובים ולא יער. בהנחה שהמצב הנוכחי של מגיפת הקורונה יימשך לא נראה שמשהו יזוז אצלם.

מי מוכר בארץ טסלה ואיפה קונים אחת כזו ? יש בארץ אולם תצוגה ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד - לא הייתי מנסה בכלל לנבא מה יקרה בשווקים השונים, כולל שוק הרכב, בחודשים ואפילו בשנים הקרובות. המשבר החמור ביותר הוא באיטליה כרגע. אי אפשר לחזות מה יהיה אפילו בעוד חודש, בודאי בעוד שנה.

תראה איפה היו חברות התעופה לפני חודש והיכן הן היום. המשבר אינו בסין ואירופה בלבד. תסתכל על דלתא האמריקאית. חברה המפעילה למעלה מ-900 מטוסים משביתה כעת לא פחות מ-300 מטוסים בגלל בשבר הקורונה. וכל זה בתהליך לא צפוי בעליל בהתראה של ימים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טסלה בארץ כרגע.  אבל היא תהייה.

אלון מאסק השקיע מילארדי דולרים במפעל בסין והוא חייב לעמוד בייצור שנתי של רכבים וייצואם לשווקי חול.

זאת אומרת שאם אילון מאסק לא ימכור רכבים לרוסיה, ישראל, יפן, הודו וכו אז המפעל לא יהיה ריווחי ויסגרו אותו.

כי הוא חתם על עסקה עם ממשלת סין והממשלה השתתפה בבניית המפעל הזה מבחינה כספית.

לדעתי חכו כמה זמן ותראו טסלות מדגמים עממים יותר שיתחרו במזדה 3 וטויוטה קורולה ולכן ימכרו

גם במחירים דומים.

אמנם מבחינת אבזור וטכנולוגיה הם לא ישתוו לטסלה דגם 3 אבל זה יהיה יותר ממספיק למדינה שלנו.

אולי גם נראה  טסלה בגודל של יונדאי I10 או מזדה 2. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...