Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על צמיגים עבור סובארו B4 שנת 2008

צבידגן
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שמרוב ההצעות, יצאתי די מבולבל.

אנא, תמליצו לי על צמיד אחד או - שניים שנראים לכם הכי מתאימים לאקלים של הארץ.

תודה וסליחה על החפירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אותה ההצעה שחוזרת על עצמה :
Goodyear eagle f1 asymmetric 5
או 3. עדיף 5.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשה,

מאחר והוא (אסימטריק 5) קיים באתר היבואן וניתן לקבוע שיגיע לצמיגיה באזורך (יחסית): 

https://itire.co.il/mobile/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=215&height=45&koter=17

(גלול למטה לצמיג השני)

באוטודיפו מופיע רק האסימטריק 3, במחיר יקר יותר מה-5 לכאורה: 

https://www.autodepot.co.il/cmigim/cmigim/cmigim/7864573.html

ישנם אתרים נוספים שניתן בעזרתם לרכוש צמיגים ולתאם עם צמיגיה באזורך כמו טיירדיל, אוטוטייר, טיירס4יו (בתיאום ישיר מול הצמיגיה) ועוד. מאיזה אזור בצפון אתה? 

בכל אופן, כקודמי, ממליץ לשוחח טלפונית ולנסות לוודא זמינות ותאריך ייצור של הצמיגים, שבמקרה שלך כמה שיותר טרי כך עדיף. 

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.
אני גר בנוף הגליל (לשעבר: נצרת-עילית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ויש.

הנה - https://www.tiredeal.co.il/html5/ProLookup.taf?_ID=38796&PF=&did=1120&G=&SM=&PAGE=100

והנה - https://autotire.co.il/215/45r17-91y-eag-f1-asy-5-fp-xl-tl-צמיגים-צמיגים-לרכב-צמיגי-גודייר

בשני המקרים יקר יותר מהלינק שצירפתי לך קודם לאתר היבואן (iTire).

לא זכורים לי המלצות ספציפיות לצמיגיות באזורך, אז בחיפוש עלו 2 מקומות בעפולה, די ממזמן שאפשר להתקשר, לשאול ולהתרשם - 

צמיגי ביטון (שגם נראה שקשור ישירות לרשת השיווק של יבואן גודייר), אביב סוכנויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Goodyear זאת חברה

אסימטריק 5 זה הדגם המומלץ שלה. בקישור שם הדגם מופיע בצורה מקוצרת. EAG ( eagle ) ASY ) Asymmetric )

כל הזמן כותבים לך על אותו הצמיג.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ב"אוטו-דיפו ושם נאמר לי שיש להם את חברת גודייר, אבל לא רשום הדגם (אסימטריק 5).

המחיר: 573 ש"ח.

הם המליצו על דגם נוסף בשם הנקונג xl spfm800 במחיר 630 ש"ח.

מהי דעתכם?

ויש גם את זה: צמיג גודייר 215/45/17ZR 91Y - (צמיג רביעי חינם)

עריכה אחרונה על ידי צבידגן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם בלינק האחרון זה אסימטריק 3,
אבל זה יוצא יותר יקר מאשר דרך היבואן, גם כאשר הרביעי "חינם".
אני אישית לא קונה צמיגים באוטו דיפו, כי המבצעים שלהם עדיין לא מספיק זולים ( בסיכום הכללי ).

הצמיג בלינק הראשון זה eagle sport , והוא משמעותית פחות טוב.

הדגם spfm 800 הוא של Dunlop ולא של האנקוק. אני לא ממליץ עליו, בטח לא בהשוואה ל Goodyear asymmetric.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...