Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מערכת בגרנד קופה דיזל 2019

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, אין לי יותר מדי ידע בנושא לכן הגעתי להתייעץ.

יש לי מגאן דיי חדשה עם מערכת לא רעה בכלל מובנת, (8 רמקולים)

במקרה וארצה להוסיף סאב מגבר וכו' כדי לשפר משמעותית את הסאונד,

אצטרך להחליף גם ראש? ( נראלי שהמערכת המובנית דיי טובה),

אצטרך לשים קומפוננטים? גם להחליף מאחורה?

אשמח גם לדעת פלוס מינוס כמה תעלה לי מערכת ששווה את ההשקעה ושהנה ממנה כולל התקנה.

דבר נוסף ואחרון, יהיה צריך לעשות משהו בפלסטיקה של הרכב? אני זוכר ברכב הראשון שלי הסאב גרם לרעידות בדלתות ובחלונות וזה זימזם לפעמים.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Vadim Baranov
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת להוסיף מגבר למערכת שמע מקורית יש צורך ברכיב שנקרא ״מנחת״ הוא בעצם מתאם בין יחידת הראש ולמגבר על מנת שתוכל להעביר כבלי RCA בין המערכת המקורית למגבר

יש מגברים יקרים יותר שיש בהם מנחת מובנה ואז לא משתמשים בכבלי rca

להחליף קומפוונט או להחליף מאחורה זה כבר שיקול שלך. האם הרמקולים הקיימים נשמעים לך טוב במידה ולא אז מומלץ לשדרג את הרמקולים הקיידמים לסט חזק ולאחר מכן את האחורים. עדיף להשקיע יותר בתקציב ברמקולים הקידמים

לגבי כמה יעלה. שאלה כללית צריך סדר גודל של תקציב כמה אתה מוכן להשקיע ומה אתה מחפש. 

כמובן חשוב מאוד התקנה מקצועית

לגבי השאלה האחרונה יכול להיות קליפסים שבורים או אם שמים בדלתות קופסות (מסטייקים יכאלה) זה עושים רעשים

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...