Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת לייזר לשימוש ביתי

shha
שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיה, מזיזים את השולחן של הסלון בערב, וגם ככה יש לו מדף תחתון נמוך למדי.

אה ויש שני כלבים, אם הם ישימו טלף על נעל יש מצב שהיא לא תהיה שמישה יותר.

לאחד מהם יש איזה פטיש לא מוסבר לרחרח בתוך הנעל, ואז ללקק את הבפנים של הנעל. לא ברור הסיפור הזה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון: בסוף החלטתי לאמץ את המלצתם של כמה חברים כאן ולרכוש מדפסת לייזר שחור לבן של ברדר. 2710dw - עלתה 799 שקל. בינתיים מרוצה מאוד. מדפיסה ממש מהר יחסית למדפסת דיו ומקווה שיהיו הרבה פחות בעיות אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניה טובה. אני עם הדגם הקודם ומרוצה מאד.

חייב לציין שמאז שקיבלתי התראה על טונר נמוך הדפסתי עוד עשרות אם לא מאות דפים, הטונר יוחלף רק אם יצאו דפים שחורים או לבנים.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מתעלק על השירשור

מחפש המלצה למדפסת לייזר ביתית לסטודנט להנדסת מחשבים שמדפיס הרבה (אני).

(אם יש קישור לדף מכירה של מוצא ספציפי בכלל טוב).

דרישות:

לייזר (לא צריך צבעוני, אבל חייב לייזר).

הדפסה דו צדדית אוטומטית (חשוב מאוד)

סורק (לסריקת מסמכים)

חשוב שתהיה מדגם נפוץ בשוק, כדי שתהיה זמינות גבוהה של טונרים תחליפיים (או מקוריים במחיר נורמלי)

כתוצאה מסעיף קודם - מתכלים כמה שיותר זולים, מקורי או תחליפי. מוכן לשלם קצת יותר על מדפסת שתבטיח לי דבר כזה.

אין צורך ברזולוציות מטורפות או הדפסה על A3 וכאלה. מדפסת A4 סטנדרטית מספיקה מעל ומעבר.

מה שאני צריך זה לסרוק ולהדפיס מסמכים.

תקציב:

800 שקל נראה לי תקציב סביר, אבל יכול להתגמש לכיוון 1000, אם יש מדפסת ממש טובה בתקציב הזה.

יצרן: עדיפות לBrother (יש לי ניסיון טוב עם המוצרים שלהם) אבל מוכן לשמוע גם על HP או זירוקס.

סמסונג (שזה בעצם HP עם מדבקת סמסונג) עדיף שלא, בגלל שבעייתי להשיג מתכלים בשבילן, וגם התפעול מעצבן.

נו ניים סיני - פשוט לא, כי לך תשיג טונר לזה.

עריכה:

עכשיו ראיתי שbrother 2710dw די עונה על הדרישות שלי.

האם היא מומלצת? מה המחירים והזמינות של הטונרים? יש לה הדפסה דו"צ אוטומטית?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה בפוסט מעליך: סדרה L27XX של בראדר, רצוי DW כך שתפעל גם על רשת ה-WiFi ותוכל להדפיס ישירות מהטלפון וכל מכשיר אחר. בדרך תרויח סורק, מכונת צילום ופקס (מוזר, אבל למכשיר הזה עדיין יש שימוש).

ל-2700 שלי טונרים נפוצים והיא מדפיסה דו צדדית, אל כי זה לא כל כך מהיר. לדעתי מכשיר מצויין לסטודנט.

לבן שלי מדפסת בראדר 2500 (או 2510) - זו מדפסת סורק מכונת צילום, בלי חיבור רשת, פקס ומזין דפים. זוג סטודנטים, ארי שנתיים כנראה עדיין על הטונר המקורי (הוא לא זוכר החלפה).

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי זירוקס PE220 בראש ערימת גזם ברחוב שלי. אספתי אותה. לא נדלקת ונשמע צפצוף חלש. הכרתי את הבעייה מהסמסונג 4521F שלי - ספק. פירקתי את הספק וכמו שציפיתי - קבל אחד מפוצץ. החלפתי בקבל חדש (1500 מיקרו) והיא חזרה לחיים.

המדפסת נורא דומה לסמסונג שלי, ממש תאומה זהה. חיפשתי בגוגל ואכן זו אותה מדפסת בדיוק, במיתוג אחר ועיצוב חיצוני קצת שונה.

מי מייצר את המדפסות?

.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מייצר ?

אז ככה : לזירוקס תמיד היתה טכנולוגיית הדפסה מתקדמת אבל כושר ייצור קטן.

אז בשלב מוקדם יחסית זירוקס פנתה לסמסונג העולמית שתייצר עבורה מדפסות . דיי דומה למסכי אייפון.

סמסונג וזירוקס נכנסו לשיתוף פעולה ברכיבים (כולל הצלבות רכיבים).

ב 2018 ענקית ההדפסה hp קנתה את חטיבת ההדפסה של סמסונג וכתוצאה מכך ממשיכה לייצר עבור זירוקס (פוג'י ניסתה לקנות בדרך את זירוקס אבל נכשלה).

כלומר 3 חברות שעוברות במהירות לפלטפורמת ייצור אחת אבל שונות חיצונית . מזכיר לך את PSA ? לא בכדי.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא סתימת ראשי צבע, שני הסנט שלי, גם לי לא נסתמה מדפסת לפחות עשר שנים, ועד לפני זמן לא רב המדפסות (HP) לרוב עבדו מעט מאוד, לפעמים חודשים בלי הדפסה. לא יודע אם זה כי המדפסת מתחזקת את עצמה או כי, מדובר במדפסות עם צבע מבוסס פיגמנט.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Nemesis כתב:

בנושא סתימת ראשי צבע, שני הסנט שלי, גם לי לא נסתמה מדפסת לפחות עשר שנים, ועד לפני זמן לא רב המדפסות (HP) לרוב עבדו מעט מאוד, לפעמים חודשים בלי הדפסה. לא יודע אם זה כי המדפסת מתחזקת את עצמה או כי, מדובר במדפסות עם צבע מבוסס פיגמנט.

מדפסת מטפטפת צבע בשביל למנוע סתימה בראשי דיו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קניתי את הבראדר 2710dw המדוברת.

עובדת מעולה, רק שאלה קטנה. האם יש לה יכולת סריקה דו צדדית? אם כן, איך מפעילים אותה? 

הסתכלתי במה שגוגל הציע, ואצלי האופציה פשוט לא קיימת בתפריט.

לא קריטי בשבילי כמו הדפסה דו צדדית, וסורק אמיתי זה עדיין שדרוג עצום בשבילי לעומת camscanner ושות', אבל נחמד שתהיה האופציה של סריקה משני צידי הדף.

אבל אם אין, לא נורא. בסך הכל מדפסת סבבה לגמרי, וראיתי שיש טונרים תחליפיים ב50-60 שקל אפילו.

עלתה לי 840 ש"ח למי שמתעניין.

בתאריך 20.6.2020 בשעה 20:28, eyali23 כתב:

@vadim6385

הכי  Brother HL-L8260CDW  vfm יש אותה מידי פעם ב 800 שח .

כולל דופלקס מובנה.

טונר בקופסה מספיק ל- 3000 דף בערך. 

אומנם צבעונית (פחות חשוב לי),

אבל אין סורק (יותר חשוב לי)

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התובנות שלי מכ-35 שנות הדפסה:

אין לי כוח לנמק את הסיבות, אבל אלה הבחירות שלי מניסיון:

לא מתקרב למדפסות הזרקת דיו, הדפסת - אתה משלם. לא הדפסת - אתה גם משלם. רגיש לסוגי נייר, איטי ולא ממש מקצועי.

לא מחזיק בבית לייזר צבעונית כי זה ענק. והטונרים עולים המון כסף. מחזיק שחור לבן ושהילדים ידפיסו כמה שהם רוצים. לא אכפת לי.

אם מדי פעם חייבים צבע, מדפיסים מחוץ לבית.

לא אוהב מכשירים משולבים - יש לי סורק בנפרד למסמכים. וככה אפשר להחליף כל מכשיר בנפרד כשמגיע זמנו.

מבחינתי חובה שיהיה למדפסת חיבור חוטי לרשת - היום יש דגמים עם כרטיס פנימי בלי תוספת מחיר משמעותית. בתקופת הברונזה עוד שילמתי $400 על כרטיס רשת למדפסת.

אני מחבר את המדפסת לנתב וכל מחשב וטלפון יכול להדפיס. בלי הגדרות שיתוף ובילבולי מוח של מערכות הפעלה.

עוד חובה מבחינתי הדפסה דו צדדית אוטומטית. חוסך כמויות מטורפות של נייר.

אני לעולם לא מתעסק עם טונרים חלופיים. לא שווה את ההימור.

אני די מכור לhp וזה מה שאני קונה כבר שנים. למרות שיש לי גם ניסיון טוב עם סמסונג במשרד.

הנוכחית שלי - hp pro 1606dn כבר כמה שנים.

אגב היא מכבה ומדליקה עצמה לבד..

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמים אלחוטיים מאפשרים גם הם הדפסה מכל מכשיר דרך רשת ה-WiFi, ומה שנוח הוא שזה כולל גם טאבלטים וטלפונים ניידים. 

חו .מזה מסכים לכל שאר מה שאתה כותב, חוץ מזה שאני כבר למעלה מעשו עם בראדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...