Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת לייזר לשימוש ביתי

shha
שימו לב! השרשור הזה בן 1238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לייזר צבעוני מייקר ומסבך מאוד את הסיפור - לרמה שעדיף אפילו לקנות מדפסת הזרקת דיו לשימושים הבודדים שעושים בשנה.

אם אתה מדפיס הרבה תבדוק כמה עולה הטיונר החליפי.

מסכים שhp מתקלקלות המון.

פאנטום זאת מדפסת שמיובאת על ידי אופיס דיפו לדעתי ואין טיונרים חליפים. חדש עולה כמו המדפסת עצמה.

בראדר נפוצות - לי יש כמה מדפסות שונות של ברדר אבל הן משתמשות באותו טיונר / tn 1005 - חליפי עולה לי עם משלוח כ-40₪. והמחיר יורד אם אני קונה יותר מיחידה אחת.

הטיונר החליפי עושה את העבודה.

תוף לא יצא לי להחליף עדיין. אומרים שכל 2 טיונרים מחליפים תוף, מניסיון שלי זה ממש לא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייזר צבעוני מייקר ומסבך מאוד את הסיפור - לרמה שעדיף אפילו לקנות מדפסת הזרקת דיו לשימושים הבודדים שעושים בשנה.

זה לא מדויק. לדיו במדפסות הזרקה יש נטייה להתייבש, במיוחד אם לא עושים בהן שימוש.

הייתה לי מדפסת כזו עד לא מזמן שלא הייתה בשימוש קבוע וכמעט כל הדפסה דרשה ריענון חומרים. אולי אפשר להתמודד עם הבעיה באמצעות תזכורת להדפיס דף פעם בשבוע, אבל אחרת זה לא באמת פתרון.

זו הסיבה שכשנדרשתי להחלפתה קניתי מדפסת לייזר, למרות שידעתי שאני לא מדפיס בכמויות גדולות.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא איפסתם את מד ההדפסה מתי שהחלפתם טונר/דיו ואין לכם נגזרת של עלות הדיו@מס דפי הדפסה אז אין משמעות ל"הספיק לי לשנתיים או חודשיים"

כמו כן לגבי אמינות מדפסת, יש הבדל בין מדפסת שאצל מישהו אחד מדפיסה עשרות או יותר דפים ביום ואצל אחר אפילו לא בחודש, אין משמעות ל"המדפסת אצלי 5 שנים או חודשים" אם אין לכם מדד לכמה דפים הודפסו.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• מעניין 1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן ציינתי דטונר מחזיק 2600 דפים לפי הקטלוג. זה די תואם למונה הדפים במדפסת שלי, אם כי לא בדקתי אותו לאחרונה. נראה שאבדוק אותו כאשר אחליף טונר, מה שצפוי הזמן הקרוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, save כתב:

.

היום לייזר זה כבר מיותר.

בגלל כל מדפסות ה ecoTank שמכילות כמות דיו שמספיקה ל 3 שנים , במיכלים רב פעמיים. ממלאים מבקבוק קטן וזול מאד. למשל סדרה 3000 של אפסון . שוב גם פה אין צ'יפ או מונה דפים . סט 4 בקבוקים ל 5000 דף עולה כ ₪280 . וזה מחיר לדף ששובר דיי הרבה מדפסות לייזר.

נשמע מעניין. לצערי אני חייב צבע. האישה מתעקשת. לכן האפסון נשמע טוב. יש לך ניסיון איתה? היא אמינה? אפשר להניח שתחזיק שנים או שיש לה תקלות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין אפסון ecoTank אבל לחבר יש כבר 3 שנים . כ 10 דפים בשבוע. ללא תקלות. תופעת המיכלים הענקיים מתפשטת גם ליצרני מדפסות דיו נוספים: ברדר , קאנון ואחרים. אפסון היו הראשונים וסחפו איתם את השוק. אפילו השוק המשרדי שהיה פעם לייזר טהור. לאנשים נמאס לשלם מחירי עתק למחסנית.

אני קניתי קיט CIS למדפסת דיו ישנה שלי וככה היא מקבלת דיו ממיכל חיצוני גדול ושקוף. הטריק הזה לא עובד על כל מדפסת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדפסות הזרקת דיו חייבות להיות עם דיו בכל המיכלים ומחוברות לחשמל כל הזמן כדי להמנע מסתימות. מה שאומר שהדיו נגמר גם בלי שימוש.

לאחרונה התחדשתי בברדר 497. אמנם משתמשת בדיו חלופי אבל הדיו החלופי בארץ התייקר מאוד מאז הקורונה, ובעלי הוא גם לא ממש זול. אולי זה הקורונה אבל היא שותה דיו בקצב. אני שוקל מיכלים גדולים הניתנים למילוי. לפני עשור ניסיתי כאלו אבל הם לא היו אמינים.

לייזר לעומת זאת - לא השתמשת לא שילמת. אמינות גבוהה בהרבה. השבוע חיפשתי פתרון זמני עבור חמותי. שלפתי מהמחסן סמסונג לייזר ישנה שהיתה לי ML3471 והשמשתי אותה. מחכה לגומי מזין נייר מעלי לגמור את החידוש.

עוד כיוון מעניין - HP הזרקת דיו עתיקה 1215, משתמשת בראשים הקלאסיים 56/57. פעם זה נחשב חיסרון אבל כאן ראש ההדפסה לא נסתם וגורם להשבתת המדפסת - פשוט קונים מיכל/ראש חדש בעלי. ומאוד קל למלא אותם. אין צ'יפ כמובן.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את זאת לפני חצי שנה.

מרוצה ממנה מאוד.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שכמות ההדפסה לא גדולה, אז אולי שווה בכל זאת שווה להרוויח את הציבעוניות שבהדפסה - ולא מראש ללכת על לייזר שחור לבן למרות שהמחיר גם של לייזר מאוד זול היום (מתחיל מ 350-500 שח למדפסת ביתית שלא מיועדת לעבודות hardcore).

אצלנו זה בערך כמו אצלך, הילד מדפיס מידי פעם עבודות, מדפיסים מידי פעם דפים לצביעה - וכמובן טפסים (כל מיני חשבונות לתשלום שמגיעים במייל, הצעות מחיר וכתבי כמויות שמידי פעם אני מדפיס לעצמי למטרות עבודה).

לנו יש בבית מדפסת של ברדר, WIFI, הזרקת דיו צבעונית (מהמכשירים המשולבים) - דגם MFC-J430W.

לזכרוני זה דגם מאוד וותיק (מ 2012) שכבר לא נמכר היום, אבל גם אז היה יחסית זול ונגיש.
סט ראשי דיו תחליפיים עולה באיזור 50 שח. יש חנויות שמוכרות 2 סטים ב 80 שח (באתר של mydyo למשל אפשר למצוא את זה).
במקומות קצת יותר יקרים יעלה אולי 80 שח (בפעם האחרונה שקניתי היה באיזור חודש ספטמבר, בחנות מקומית במרכז מסחרי בעיר, 2 ראשי דיו שחור גדולים ועוד 2 צבעוניים באיזור ה 80 שח).
היא עובדת נהדר עם הראשים התחליפיים ובשביל שימוש ביתי של כמה דפים בשבוע (בד"כ), היא פ33ה !
אני חושב שהיתרון באמת נעוץ בעובדה שהתחזוקה שלה מאוד זולה הודות לזה שהיא עובדת טוב עם ראשי דיו תחליפים (ועלות הסט באמת זולה מאוד) והיא מאוד אמינה.

כמו שכבר אמרו, חשוב להקפיד להשאיר את המדפסת מחוברת לחשמל, דלוקה.

זה לא פטנט של השנים האחרונות שמדפסות הזרקות דיו צריכות להישאר דלוקות בשביל להשאיר את הראשים נקיים, זה קיים עוד מימי ה HP694C שהיתה לי לפני שני עשורים וחצי.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על שתי מדפסות: לייזר משולבת של HP

או משהו חדש לגמרי HP SMART TANK שמציעה להנות משתי האפשרויות של עלות זולה להדפסה וצבע עם דיו שמחזיק מעמד הרבה זמן.

תקרא עליה פה: https://il.pcmag.com/printer-reviews/33062/hp-mshyqh-mdpst-m-dyv-ld-18000-hdpsvt

המלצה שלי לכל מכריי:  תדפיסו דף צבעוני שלם לפחות פעם בשבוע כדי למנוע התייבשות של ראשי הדיו. 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו מדפסת דיו חביבה ביותר. אני פחות ממליץ בתחום הזה על HP בגלל איכות בנייה ירודה בשנים האחרונות למוצרים הבייתיים .

יש לי שכן שהמדפסת hp שלו כבר פעם שנייה בתיקון באחריות בתוך 3 שנים. תקלות שונות ומילא רק הוא אבל זה קרה גם אצל עוד קרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על שתי מדפסות: לייזר משולבת של HP
או משהו חדש לגמרי HP SMART TANK שמציעה להנות משתי האפשרויות של עלות זולה להדפסה וצבע עם דיו שמחזיק מעמד הרבה זמן.
תקרא עליה פה: https://il.pcmag.com/printer-reviews/33062/hp-mshyqh-mdpst-m-dyv-ld-18000-hdpsvt
המלצה שלי לכל מכריי:  תדפיסו דף צבעוני שלם לפחות פעם בשבוע כדי למנוע התייבשות של ראשי הדיו. 

המלצה שלי לכל מכריי: אל תקנו מוצרים שמצריכים התעסקות מיותרת בשביל להמשיך לעבוד.

לפעמים הטיפים האלה נראים לי כאילו הלוז שלך כל כך ריק, שאתה מקדיש את השבוע שלך לעשות כל מיני משימות כאלה שאם פשוט היית קונה מוצר אחר. זה היה מיותר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.5.2020 בשעה 11:30, yuvk כתב:

יש מדפסות שלא אנקוב בשמן שעובדות רק עם טונר מקורי שנרכש מהיבואן ולא עם טונר חלופי ואפילו לא עם טונר מקורי שנקנה בחו"ל / איביי. הטונר עולה כמובן הון.

אתה חושש מתביעת דיבה מיצרן המדפסת או שהיבואן יישלח לך אנשים?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מיצרן המדפסת, אלא מהיבואן. ומכיוון שלא מדובר בניסיון אישי, אלא רק בעדות שמיעה (חבר) וקריאה (רשת) אני גם לא רוצה להכשל בלשון הרע. ולכן חוזר על עצתי - לפני שונים מדפסת בודקים את זמינות הטונר החלופי.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...