Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת לייזר לשימוש ביתי

shha
שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אשמח לקבל המלצות על מדפסת לייזר ביתית. עדיין לא החלטתי אם זו תהיה מדפסת צבע או שחור לבן, לכן אשמח לשמוע דעות לכאן ולכאן. מה שכן, החלטתי להתרחק ממדפסות של HP (עד כה היו לי בעיקר מדפסות דיו של HP, אף על פי שהן טובות, הן עשו הרבה בעיות בכל הקשור למחסניות הדיו החליפיות, עקב המלחמה של HP בתחליפי הדיו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית מרוצה מאד מבראדר. מזה כ-5 שנים משתמש ב MFC-L2700 DW ומרוצה מאד, לפני כן ב-DCP-7030 שהוצאה מהשירות בגלל צורך בהחלפת תוף ובשל הזקקות לפקס. 

במשפחה שלי כבר הרבה שנים אין צורך בהדפסות צבע, לכן ויתרתי על מדפסת צבע גדולה ויקרה. אם אזקק להדפסת צבע אשקול הדפסה אצל חברה הנותנת שירות כזה או רכישת מדפסת הזרקת דיו זולה, בהתאם להיקף ההדפסה הנדרשת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהירות מקניית "הכי זול" - קראו את התגובות בזאפ ובדקו את זמינות ומחיר הטונר החלופי. מדפסות נמכרות לרוב ביחד עם טונר קטן שמספיק לזמן קצר. יש מדפסות שלא אנקוב בשמן שעובדות רק עם טונר מקורי שנרכש מהיבואן ולא עם טונר חלופי ואפילו לא עם טונר מקורי שנקנה בחו"ל / איביי. הטונר עולה כמובן הון.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראדר שהזכרתי אכן הגיעה עם טונר קטן, ובהחלפה הראשונה היה צורך ללחוץ על איזה 2 כפתורים (שירות הלקוחותהיה טוב וסייע).

דרך אגב, בת הזוג של אחת הבנים השתמשה מספר שנים במדפסת פאנטום שעלתה 200 ש"ח או משה וכזה והיתה מרוצה. בינתיים עברו למשהו יותר מתקדם (גם בראדר).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראדר זו דוגמה למצאי טונר חלופי ובזול. יש לי בראדר עתיקה 4521F שקיבלתי במתנה, החלפתי גומיית מזין דפים ב-2 דולר מעלי (ומאוחר יותר קבל בספק כח) ועובד כמו סוס - טונר ל - 3000 דפים עולה ~75 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק. גם לי יש מדפסת לייזר של brother. מאוד מאוד מרוצה.

הדגם שלי הוא MFC-1910W.

מדפיס ללא אבחנה, גם לחברים ומשפחה - מאוד חסכונית.

מה גם שזה מאוד נוח שאפשר להדפיס ישר מהסלולרי.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כמות ההדפסות שלך? אצלי טונר (שחור) מחזיק למעלה משנתיים, כך שאין משמעות לעלותו. כמובן שאם אתה מדפיס אלפי דפים בשנה עלות הטונר משמעותית, אבל במקרה כזה, יתכן שעדיף להשקיע במדפסת  heavy duty מהירה ועמידה. דרך אגב, עם מדפסת כזו היה לי ניסיון מעולה עם HP. למעלה מ-70,000 דפים עם טפס תקלות, הוחלפה כיון שהמכשיר אליו חוברה הוחלף במכשיר עם מדפסת אינטגרלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות הדפסות לא מאוד גדולה, בעיקר הדפסות של עבודות וחומר לימודי של הילדים וטפסים כאלה ואחרים מהאינטרנט. כמה מאות בשנה. הניסיון שלי עם HP ממש גרוע. השתמשתי במחסניות חליפיות ותמיד היו בעיות. המון פעמים נאלצתי לזרוק מחסניות מלאות רק בגלל שהתוכנה של HP החליטה שהמחסנית ריקה או לא שמישה או שיש בעיה עם ראש הדיו. גם עכשיו בעצם אני נאלץ להחליף מדפסת רק בגלל הבעיה הזו. פשוט לא מעוניין במדפסת שבודקת כמה דיו נשאר במחסנית ואם לדעתה אין מספיק, או שצבע אחד נגמר אז היא מסרבת להדפיס, או היא בודקת האם הציפ במחסנית/בטונר מקורי או לא. זה תמיד מקור לבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לייזר זו חיה שונה לחלוטין מהזרקת דיו.

שנית, יש חברות שנקטו בכל מיני אמצעים של זיהוי המחסניות כדי למנוע שימוש בחלופיות. יתכן שהניסיון שלך עם HP נובע מהשימוש במחסניות שנחסמו על ידי המדפסת כיוון שאינן מקוריות.

לגבי הטונר של בראדר, אני משתמש במקורי. כיוון שטונר מחזיק אצלי 2-3 שנים (מיועד ל-2600 דפים לפי תקן  כיסוי 5%) הרי שההפרש בין מקור לחלופי מתבטא בעשרות ש"ח בודדים בשנה, וכיוון שאיכות ההדפסה של המקןרי עגץדיפה, וכנראה שהוא מספיק ליותר דפים, אני לא טורח להתעסק עם טונרים חלופיים.

דרך אגב, גם בימי הזרקת הדיו, הרושם שלי היה שהמחסניות החלופית היו מאיכות ירודה שלא הצדיקה את המחיר הזול. הדפסה גסה ומלוכלכת.

לגבי מונוכרום לעומת צבע - אני לא נזקק להדפסות צבע. שני בנים שלי סיימו טכניון ונזקקו (ביחד) ללא יותר מכמה עשרות דפים בהדפסת צבע במהלך התארים, וכך גם הכלה המיועדת שעומדת לסיים באת"א. לכן, לפחות בשלב הזה בחיים, מדפסת צבע מיותרת, ואם יש צורך בה מדפיסים במוסד הלימודים או בחנות ייעודית. אם הילדיל שלך צעירים כדאי לבדוק עד כמה הדפסות צבע חשובות להם, סביר מאד שאפשר לוותר על ליעץיזר צבעוני, אלא לקנות לייזר מונוכרום ובמידת הצורך מדפסת דיו צבעונית בסיסית שתעלה פחות מ-200 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי עם מדפסות לייזר, בחלקן ההחלפה היא לא רק של הטונר עצמו, אלא תוף או חלק אחר.

ולפחות אז האיכות של התחליפיים הייתה בסדר בטונר, פחות בחלקים האחרים, וגם הפרשי המחירים לא הצדיקו את הסיכון של טונר חליפי.

ואז זה היה לעסק אז הייתה כמות הדפסה יפה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל בראדר התוף נפרד מהטונר. במדפסות ביתיות טונר מספיק ל-1500-3000 דפים, תוף ל-10,000-12,000 דפים (בלא מעט מקרים יש אפשרות לבחור טונרים עם תכולה שןנה. כמובן שהגדולין יותר זולים פר דף). במדפסות זולות כאשר צריך להחליף תוף מחליפים את המדפסת כולה, כי מחיר התוף מתקרב למחיר המדפסת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טונרים חלופיים אינם מכילים פחות אבקה מטונרים מקוריים (אולי להפך). אבקת הטונר זולה ביותר.

אני גם לא רואה סיכון משמעותי בטונר חלופי. אני משתמש כבר 7 שנים בחלופיים בלבד. תקופה מסויימת אפילו מילאתי בעצמי טונר, אבל זה לא היה מוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק לייזר צבעונית של brother.

סדרה 9000 . נרכשה אי שם ב 2008.

איכות התמונות לא מתקרבת למדפסת הזרקת דיו אבל טקסט יוצא יפה מאד. טונר יספיק לכ 2200 דפים.

בסיום פשוט שולפים את הטונר מסובבים את הגלגל שיניים 180 מעלות (זה מונה דפים מכני. אין שבב) והיא ממשיכה להדפיס עוד.

כשההדפסה כבר באמת דהויה , מוצאים טונר , פותחים את המכסה העגול וממלאים באבקה עם מסיכה. (בחוץ. לא בבית). אבקה היא חומר רעיל אבל זול.

שוב , מסובבים את המונה אחורה, מנערים וחוזר חלילה. סוס עבודה. לא היו תקלות.

עד לפני שנה ברדר המשיכו לייצר מדפסות ללא צ'יפ בטונר. אז זה מאד פשוט .

זירוקס לדוגמא מוכרת לייזר עם טונר אמיתי ומלא.

מדפסות hp אוהבות הגנות חומרה.

ומדפסות סמסונג הן כבר בעצם hp .

היום לייזר זה כבר מיותר.

בגלל כל מדפסות ה ecoTank שמכילות כמות דיו שמספיקה ל 3 שנים , במיכלים רב פעמיים. ממלאים מבקבוק קטן וזול מאד. למשל סדרה 3000 של אפסון . שוב גם פה אין צ'יפ או מונה דפים . סט 4 בקבוקים ל 5000 דף עולה כ ₪280 . וזה מחיר לדף ששובר דיי הרבה מדפסות לייזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...