Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת לייזר לשימוש ביתי

shha
שימו לב! השרשור הזה בן 1237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עידן המדפסת החד פעמית הגיע לעולם הלייזר. קיבלתי עכשיו פרסומת של אופיס דיפו, מוכרים מכשיר משולב בפחות מ-400 ש"ח. במחיר של טונר כמעט אין מה להפסיד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. מדובר במבצע על משולבת (כולל פקס) של Pantum,  שבעבר מכרה מדפסות בסיסיות ב-200 ש"ח - זוגתו של אחד הבנים שלי העבירה עם מדפסת כזו 4 שנים באוניברסיטה. מדובר במדפסת בלי חיבור רשת ובמפרט הטונר הראשון ל-700 דפים, נדמה לי שהטונר הראשון בבראדר שלי לא היה הרבה יותר גדול. שוב, זו נראית קניה לא רעה אם אתה זקוק כרגע למדפסת זולה, אתה לא מדפיס הרבה מאד ואתה לא זקוק לחיבור רשת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אצלי במדפסת משולבת הזרקת דיו של hp מחייבים אותי לרכוש ראשי דיו מקוריים בלבד? מבחינתי זה חיסרון עצום, ברגע שיגמר לי הדיו אני אזרוק אותה. לא מתכוון לשלם 400 שקל פלוס על 4 ראשי דיו מקוריים.

זה בכלל חוקי המהלך הזה?

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי hp 615 עם מיכלי דיו. בינתיים אחרי 500 דף מיכלי הדיו כמעט מלאים והיא באה עם עוד 2 בקבוקים שחורים (בקבוק עולה כ 70 ש"ח).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מתעלק

ה-HP הותיקה שלי התפגרה לה, כמובן לפי חוקי מרפי זה קרה בדיוק בזמן שצריך אותה. מחפש בדחיפות מחליפה לרכישה בחנות פיזית עוד היום. הפרמטרים הנדרשים דומים למה שואדים הגדיר לעיל, קרי משולבת לייזר שחור-לבן דופלקס עם כניסת רשת LAN. כרגע מסתכל על Brother סדרת MFCL27XX .

חייב: דופלקס אוטומטי (לא "ידני"), סורק עם פידר טוב, אפשרות סריקה אוטומטית לקובץ PDF (מסתבר שזה לא מובן מאליו! נתקלתי לאחרונה בכמה מדפסות משולבות ביתיות שאין בהן אפשרות שמירה ל-PDF. איזה טמטום).

תקציב סביבות 1500 ש"ח.

אודה להמלצה /חוו"ד הן על מדפסת והן על חנות פיזית בטווח חדרה עד חיפה לרכישה היום.

תודה מראש.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, קורן בן אשר כתב:

כמובן לפי חוקי מרפי זה קרה בדיוק בזמן שצריך אותה

זה לא חוק מרפי זה היגיון פשוט, כמו כשאתה מאבד משהו ואומרים לך "זה תמיד במקום האחרון שתחפש בו" כאילו, ברור, כי אחרי שאתה מוצא אתה מפסיק לחפש.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. מדובר במבצע על משולבת (כולל פקס) של Pantum,  שבעבר מכרה מדפסות בסיסיות ב-200 ש"ח - זוגתו של אחד הבנים שלי העבירה עם מדפסת כזו 4 שנים באוניברסיטה. מדובר במדפסת בלי חיבור רשת ובמפרט הטונר הראשון ל-700 דפים, נדמה לי שהטונר הראשון בבראדר שלי לא היה הרבה יותר גדול. שוב, זו נראית קניה לא רעה אם אתה זקוק כרגע למדפסת זולה, אתה לא מדפיס הרבה מאד ואתה לא זקוק לחיבור רשת.

לא הייתי קונה פאנטום.
בזמנו לא היה לה טיונרים חליפיים והמקוריים היו יקרים מאוד ולא נפוצים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שה 2710dw של ברדר עונה על הדרישות שלך. קניתי לא מזמן את המדפסת הנ"ל. לא השתמשתי בתכונה הסריקה ל pdf, אבל לפי הקישור הזה  ( https://support.brother.com/g/b/faqend.aspx?c=as_ot&lang=en&prod=mfcl2701dw_as&faqid=faq00002599_021 ) זה קיים. כנ"ל לגבי הדפסה דו צדדית אוטומטית, ראה כאן:  https://www.brother.co.il/product/products/printers/mono_laser_printers/mfc-l2710dwמדפסת-לייזר-שחור-לבן-משולבת‎-4-ב-1 . 

אני רכשתי בקרביץ. המחיר היה אמור להיות 899 שקלים, אבל ביקשתי וקיבלתי הנחה ל 799 שקל (צריך להפגין אסרטיביות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Nakamichi

שים לב להגדרות השימוש שהגדרתי. משהו מאד ספציפי.

ועוד הערה. שום טיונר. זה טונר (TONER), מלשון tone (גוון). בניגוד לטיונר (TUNER), ובעברית מכוון, שבורר את תדר התחנה ברדיו או בטלויזיה.

@קורן בן אשר

יש לי הגרסה הקודמת - 2700 - שעונה על כל הדרישות שלך, כולל סריקה ל-PDF. הבעיה היחידה היא איטיות מה בהדפסה. בעומס שלי זה לא משמעותי. ואני משתמש בטונרים מקוריים, מספיקים לי ל-3 שנים. בעבר התאכזבתי מטונרים חלופיים בדגם אחר של בראדר (7030), והוצאה של 250 ש"ח פעם ב-3 שנים מגלמת בערך 80 ש"ח לשנה יותר מהחלופי..

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[שאלה\ אולי הצעה?]ראיתי לא מיזמן את המדפסת הזו- יכול להוות תחליף לליזר?
https://ksp.co.il/mob/item/106566

לי יש EPSON L3050 עם מכלי הצבע והחיסרון היחיד שמצאתי בו בזמנו היה שנאלצתי לוותר על הדפסה דו צדדית אוטומטית לעומת מדפסת BROTHER לייזר שהוזכרה בדיון עם טונר חליפי שקיים בזול.

עכשיו אני רואה שאפסון יצרו גירסאות שחור לבן עם הדפסה דו צדדית ומלאי צבע בקופסה שיספיק לרוב חיי המדפסת ובנוסף בקבוק צבע מקורי ל6000 דף עולה גרושים.
חייב לציין שהצבע לא מתייבש כל שני וחמישי כמו בHP הקודמת שלי - למרות שהמדפסת מוצבת ממש על החלון שכמעט תמיד פתוח ויש רוח על המדפסת.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחפש בראדר 2750dw.

יש לה את כל מה שציינת בדרישות, פלוס סריקה דו צדדית.

חוץ מזה, גם 2710dw היא בסדר גמור - יש הדפסה בפול דופלקס, סריקה לpdf, פקס למי שצריך ושאר החמוצים.

קניתי כזאת לא מזמן, עלתה 824 ש"ח במחסני חשמל בכפר סבא

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים. בסוף הגדלתי בשקל תשעים וקניתי MFC  L3750CDW, שעושה הכל חוץ מקפה. וכך מצאתי את עצמי אתמול נוסע לאופיס דיפו בירכא.

אם יש פה מישהו שחובב התעסקויות במוצרי אלקטרוניקה ישנים ורוצה לנסות להחיות את המדפסת הישנה, אני מוסר אותה בחינם כמובן. HP CM1415 לייזר צבעונית.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעוניין לרכוש מדפסת לשימוש ביתי , בעיקר עבור הילדים ביה''ס וכ'ו ...

ישנן מדפסות דיו ויש לייזר , נראה לי שלטווח הארוך כדאי לייזר, תקנו אותי אם אני טועה.

אני מניח שאדפיס בעיקר שחור/לבן ומדי פעם צבעוני.

תקציב לא ממש מוגדר, מחפש משהו שידפיס סבבה, מעדיף לא להוציא יותר מ 800 ש''ח (סתם זרקתי מספר שנראה לי הגיוני) ויתקלקל כמה שפחות ....

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוח השרשור סדרה 2700 של בראדר.

אממם אין ךי ילדים בגיל בית ספר, אבל כבר 12 שנה (לפחות) לא נזקקתי* להדפסה צבעונית.

*למעשה נזקקתי פעם אחת לכמה דפים, הדפסתי אותם באופיס דיפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...