Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת לייזר לשימוש ביתי

shha
שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 10.5.2020 בשעה 14:20, Michazzz כתב:

המלצה שלי לכל מכריי:  תדפיסו דף צבעוני שלם לפחות פעם בשבוע כדי למנוע התייבשות של ראשי הדיו. 

לפני 16 שעות, Nakamichi כתב:

המלצה שלי לכל מכריי: אל תקנו מוצרים שמצריכים התעסקות מיותרת בשביל להמשיך לעבוד.

ב 25-27 שנה האחרונות היו לי מדפסות הזרקת דיו בלבד, HP (שלל מכשירים) ו BROTHER (המכשיר הנוכחי) - כל עוד המדפסת בחשמל, דלוקה, ההמלצה של Michazzz פשוט לא רלוונטית.

מעולם לא היו לי בעיות של ראשי דיו סתומים כאשר המדפסת היתה דלוקה (כשהיא כבויה - היו. אבל מאז שהבנתי שצריך להשאיר אותה דלוקה, 0 תקלות ו-0 התעסקות מיותרת, גם ב HP המשולבת הקודמת וגם ב BROTHER הנוכחית).

לאור העובדה שלפחות הדגם שאני נתקלתי בו של BROTHER עובד נהדר עם דיו תחליפי, והוא סופר זול וסופר נגיש, זה הופך את המדפסת בדיוק למה שאמרת: מוצר שפשוט לא מצריך שום התעסקות מיותרת.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתם לא סומכים על העצות שלי - לפי ההתייחסות. חבל, העצות שלי בתחום המדפסות מאוד רלוונטיות, אבל זה בסדר אם זה לא לטעמכם.

שיהיה בהצלחה.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, נתת עצה אחת. יש כאן עוד איזה 30 דעות של משתמשים, מבין עשרות אלפי המשתמשים הפעילים בפורום. כל אחד מהמשתמשים בעל ניסיון שונה, ואם אינך מוצג כבעל מקצוע מומחה בתחום הרי שמשקל עצתך דומה למשקל כל עצה אחרת. ואם אתה בעל מקצוע בתחום - בבקשה הצג זאת באופן גלוי, כך שנדע אם דעתך אובייקטיבית או מוטה מסיבה זו או אחרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדפסת שמקודדת הכי חזק היא כמובן OKI. מניסיון אישי . לא להתקרב ולא לגעת למרות איכות הדפסה מצויינת ומחיר זול . היא שומרת את ה zone של המדפסת והמחסנית. כמו ב DVD של פעם. אין. פשוט אין להשיג תחליפיים לאיזור EMEA. מונופול מוחלט של היבואן שגם משווק את התחליפי היחיד שגם מחירו בשחקים.

הפתרון הוא כמובן להחליף לוח אם בלוח אם אמריקאי או אירופאי.

כמו שרפי גינת הזהיר: לא להתפתות לעסקאות בשטח...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, יש אנשים שאשכרה מדפיסים ואז לוחצים על לחצן הכיבוי של המדפסת?

אם כן, האם זה אותם אנשים שמחזירים נעליים לארון הנעליים כשהם חלצו אותם או שזה האנשים האחרים שמכבים את הממיר בלילה

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, gsi16v כתב:

אם כן, האם זה אותם אנשים שמחזירים נעליים לארון הנעליים כשהם חלצו אותם או שזה האנשים האחרים שמכבים את הממיר בלילה

פגעת בול.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה לכבות את הממיר בלילה. האור הכחול מהצג מפריע לישון. 

המדפסת שלי פועלת כבר למעלה מ-5 שנים ברציפות, מינוס הפסקות חשמל.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, gsi16v כתב:

אני מחזיר את הנעליים לארון הנעליים (איפה אתה שם אותם?) והממיר כבוי כשהטלוויזיה כבויה (ולפעמים גם כשהיא דולקת אם אני נניח משחק בפלייסטיישן או רואה סדרה בנטפליקס או במחשב)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.5.2020 בשעה 17:48, Michazzz כתב:

אני מבין שאתם לא סומכים על העצות שלי - לפי ההתייחסות. חבל, העצות שלי בתחום המדפסות מאוד רלוונטיות, אבל זה בסדר אם זה לא לטעמכם.

שיהיה בהצלחה.

אני סומך כמעט בכול תחום רק על אנשים שאני מכיר מקרוב או היכרות רבת שנים מהפורום.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נעליים שלי יישארו בסלון אני אצטרך לחשב תעופה של גוף בליסטי צורת נעל ומהירות התחמקות ממנו ועברו כמה שנים מאז לימודי פיזיקה 🤣🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תטרך לחשב כלום. אשתך תחשב את זה בתת מודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצטרך לחשב כדי להתחמק, או לנסות לפחות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם נעליים שלי יישארו בסלון אני אצטרך לחשב תעופה של גוף בליסטי צורת נעל ומהירות התחמקות ממנו ועברו כמה שנים מאז לימודי פיזיקה 🤣🤣

מחביאים מתחת לשולחן. הן מתעצלות להתכופף לשם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...