Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקלדת נוחה לאחד שכותב. הרבה. מאוד.

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, Smiro כתב:

אגב, דווקא כן מדבר על הקלדה מהירה. 70-100 זה נחמד, אבל אם היית יכול להקליד 90-130? לא יותר טוב? או לחלופין, לשמור על הקצב קרוב יותר ל-100 מאשר ל-70? 

היה לזה 0 השפעה על היום יום שלי.

ותתפלא כמה מזכירות ורופאים מיומנים בזה אגב.

אשתי שהיתה מזכירה ועוזרת אישית להנהלה בכירה מקלידה יותר טוב ממני, וראיתי לא מעט רופאים ואחיות מתקתקים ומשתמשים בקיצורים שלא תאמין (שהם נורא תלויים בתוכנות אגב , לא רק במילים. לרופאים אבל לדעתי יש מצב שעלית על משהו. אני לא מכיר את השוק אבל)

לפני כשעה, garicho כתב:

למה שלא תקח פשוט בינתיים את הכסא מהמשרד? החברה שלי איפשרה לכל העובדים לקחת איזה ציוד הביתה שהם צריכים (כסאות, מסכים, עמדות עגינה וכ״ו..)

מן הסתם אני יכול והחברה מאשרת ומעודדת (אמזון) אבל המשרד בניו יורק (מנהטן - שני רחובות מטיימס סקוור). זה הופך את זה לאופרציה לא פשוטה.

בנוסף הזזה של ה34״ לא מומלצת. אלה צגים רגישים מאוד.

לציוד ביתי (מסכים מקלדות וכו) היא מאפשרת קנייה והחזר בתיאום עם המנהל בנוסף ללקחת

מהמשרד. אז מסך , טראקפד , עכבר ומקלדת

הוזמנו. אבל כיסא ושולחן זה על העובד.

(יש חברות שהקצו גם לזה סכום החזר כמו פייסבוק).

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 22 שעות, vadim6385 כתב:

(ניסיתי גם standing desk אצל קולגה, עזבו אותי מזה, כאבי גב תוך שעה מובטחים)

זה כי אתה לא רגיל. הרבה יותר קשה לעמוד 8 שעות מאשר לשבת, אבל לפחות אחרי 8 שעות עמידה כול השרירים שלי עדיין גמישים וזורמים לעבוד.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, David32 כתב:

זה כי אתה לא רגיל. הרבה יותר קשה לעמוד 8 שעות מאשר לשבת, אבל לפחות אחרי 8 שעות עמידה כול השרירים שלי עדיין גמישים וזורמים לעבוד.

אצלנו יש שולחנות עולים יורדים. הרבה משתמשים חצי יום ככה וחצי ככה. לפעמים גם משתמשים בכדור פיזיו לישיבה במשך שעה שעתיים במקום כיסא, לא יודע אם נוח.

מצד שני, חצי מהמתכנתים הצעירים זרוקים כל היום על פופים עם לפטופ על הברכיים ועובדים ככה. זה בטח נחמד להיות בן 23... אני אחרי שעה על פוף צריך להתאמן במשך 10 דקות כדי לשחרר את השרירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Liviur כתב:

דיספלי פורט לא , thunderbolt 3 כן.

אבל חזרה למקלדות - גרמתם לי לשוטט...

הזמנתי את העכבר של אנקר ואת הלוגיטק k860.

דגם חדש מלפני חודשיים שלושה בסגנון של הsculpt שביקורות אומרות שעולה עליה.

(העבודה מכסה, שווה לבדוק)

נראה בדיוק מה שאני צריך כמחליפה ל-Natural, עכשיו נחכה שיגיע לארץ עם הטבעה של אותיות עבריות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Smiro כתב:

השאלה שלי היא בעיקרון, האם אנשים היו מוכנים לשלם סכום יחסית לא גבוה, על מנת לשפר את ההקלדה שלהם בכמה אחוזים.

שאלה טובה. נראה לי שבכל המקצועות שהם לא תמלול, אנשים בסופו של דבר מגיעים ל״מספיק מהיר״

אחרי שמלמדים אותם על קיומן של הבליטות על ה-F וה-J במקלדת, והשקעה של זמן וכסף בקורס ואימונים תזכה רק בשיפור קטן.

קורס זריז שמלמד בכלל על קיומן של הבליטות - כן, זה משהו שיכול להיות שימושי!

עבדתי כמתמלל במשך שנים ואין ספק שזה נוח, היכולת לתרגם מיידית מה שאתה חושב במהירות של 50 מילים לדקה,

אבל בעבודה הנוכחית (תכנות) היתרון הוא קטן ולא מאוד משמעותי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה אתה מחפש ואם אתה מחפש לייעל. האמת ממה שאני מבין, מעטים האנשים שירצו להשקיע בשביל עצמם. יותר בעלים של חברות / משרדים ירצו לשפר את העובדים. לשפר את

היכולת להקליד יכולה משמעותית לקצץ זמן מבוזבז של מטופל אצל רופא, יכולה משמעותית לייעל את סדר היום של מספר מקצועות, ממה שאני ראיתי. 

הבליטות הן משהו מזערי. יש שיטות טובות יותר לשפר את ההקלדה שלך. ואגב שינוי מזערי זה לא. כי גם אם תשפר ב-10/20 אחוז את ההספק שלך אתה יכול לייעל את העבודה שלך. 

הנס אני יודע שהיית מתמלל, דרך מודעה שאתה פרסמת פה נכנסתי לתחום ב-2013. 🤓

עריכה אחרונה על ידי Smiro
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 22.4.2020 בשעה 20:59, Liviur כתב:

תודה תודה תודה תודה!

אני מחפש עכבר בתצורה הזו שיתן לי להניח את הזרת כמו שצריך כבר תקופה! נראה בול מה שאני צריך!

בשישי האחרון הזמנתי עכבר, ועכשיו יש קצת בעיות עם המשלוחים מאמזון, לא הכל נשלח וכו' אז אמרתי נקנה משהו דומה מהארץ לפחות בינתיים.

במקור חשבתי על זה אבל הוא נעלם מהאתר של KSP

אז הלכתי על זה שהגיע היום, ויש לו מעין משטח קטן למטה שאין לאנקר, והזרת ממש נחה שם בצורה מושלמת.

מעבר לזה אני עדיין בוחן אותו, נראה לא רע ומרגיש לא רע בכלל אבל איך שהנחתי את היד עליו והזרת נחתה שם ישר חשבתי עליך ועל ההודעה הזו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור אבל השנקל שלי, עד היום הכי נוחה לי המקלדת בגודל מלא של אפל. ואני לא אוהב ארגונומיות.

מצד שני זה לא שניסיתי מאות מקלדות כן?

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אנחנו חוזרים לפוסט אז יש לי עדכונים לאחר כמה שבועות של שימוש.

הזמנתי את העכבר של אנקר ובסוף החלטתי לנסות גם את זה של לוגיטק.

העכבר של אנקר יכול להיות קצת יותר נח בצורה - אבל מבחינת דיוק ואיכות ומבחינת זה שהוא כבד בחלק העליון ומתהפך לא מעט בטעות - יוצא שאני מעדיף את זה של לוגיטק משמעותית.

מצד שני הוא גם עולה פי 4 פה. נו מילא.

המקלדת - k860 של לוגיטק אגב מעולה! לטעמי משמעותית מאוד נוחה יותר מזו של מייקרוסופט (וזה שיש לה את הקיצורים של אפל עליה גם מפשט את העניין).

שלשום אחרי תקופה של הקלדה על מקלדת מפוצלת עבדתי עם הלפטופ - היה קצת מוזר :)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Logitech MX Vertical?

בארץ עולה הרבה יותר מפי 4 מהאנקר 🙄

לי לא הפריע עניין מרכז הכובד של האנקר (מבין על מה אתה מדבר, המרכז כובד שלו גבוה מאוד, זה פשוט לא מפריע לי), אבל בנושא הזה ה-Speedlink עם מרכז כובד מאוד נמוך וגם ניסיון להפיל אותו בכוונה לצד שמאל כמו האנקר מתבטא בחזרה שלו לעמידה.

עלה אגב איזה 90 שקל בארץ

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לצלוב אותי על ההצעה הזאת:

כול מי שפה עם בעיות ידיים ומשתמש בעכברים מוזרים וזה.

חשבתם לקנות WACOM או לוח דומה? פעם פעם היה אפשר להשתמש בהם בתור עכבר, זה שינוי מחשבתי קצת (במקום לגרור בפשוט מצביעים עם העט לאן שצריך) אבל אולי זה יעזור לכם.

לא יודע.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העכברים ה"מוזרים" לא באמת מוזרים למי שגדל על ג'ויסטיקים, והתועלת שלהם לעומס על התעלה הקרפלית זה משהו שבמדידה יוצא מהסקאלה בכלל

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תודה תודה תודה!
אני מחפש עכבר בתצורה הזו שיתן לי להניח את הזרת כמו שצריך כבר תקופה! נראה בול מה שאני צריך!
עם כל התודה, הציור עם 2 הידיים והחצים ממש לא משקף את מה שרואים.
אבל עדיין יש מצב שהעכבר הזה סופר נח

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, David32 כתב:

חשבתם לקנות WACOM או לוח דומה? פעם פעם היה אפשר להשתמש בהם בתור עכבר, זה שינוי מחשבתי קצת (במקום לגרור בפשוט מצביעים עם העט לאן שצריך) אבל אולי זה יעזור לכם.

וואקום בתור מצביע זה יהיה סופר לא נח ולא מדויק - כל השימוש שלו אחר לגמרי.

יש לי טראקפד חיצוני (של אפל - magic trackpad 2) וגם הוא בטווח ביניים כמצביע ראשי לא נח (משמש לבדיקות לעבודה - אז אני משתמש בו כמה פעמים ביום).

לפני 1 שעה, gsi16v כתב:

עם כל התודה, הציור עם 2 הידיים והחצים ממש לא משקף את מה שרואים.
אבל עדיין יש מצב שהעכבר הזה סופר נח

אם תעקוב אחרי השירשור (ואפילו הודעה בעמוד הזה ממש) - תראה שיצא לי לנסות גם את העכבר המדובר של אנקר וגם את הMX Vertical.

דרך אגב - עזר מאוד.

בכלליות מאוד שדרגתי את כל העמדת עבודה (שולחן , כיסא , עכבר , מקלדת , סידור מסכים שונה , מאונט ללפטופ - מצרף תמונה , תדמין Steelcase leap v2 גם) והמון בעיות נעלמו.

לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

בארץ עולה הרבה יותר מפי 4 מהאנקר 

מסקרנות הסתכלתי - האנקר עלה 22 דולר , הלוגיטק עלה 75.

WhatsApp Image 2020-05-19 at 15.45.51.jpeg

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...