Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקלדת נוחה לאחד שכותב. הרבה. מאוד.

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, Smiro כתב:

אני מתמלל במקצוע ומשתמש בk120 של לוגיטק. המקלדת הכי פשוטה והכי נוחה. אם אתה רוצה תשלח לי הודעה פרטית יש לי מקלדת גיימרים של rAzor אם אתה רוצה לא השתמשתי בה מעולם כי היא לא נוחה לי אוכל למכור לך אותה בזול. 

תרשום גם את הדגם וסביבת מחיר ככה זה יימכר יותר מהר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקלדות (ועכברים) זה נחמד, אבל תנוחת הישיבה (על כל מיליון הפרמטרים שלה) הרבה יותר משפיעה על הנוחות מאשר מקלדת. מצד שני, זה גם משהו שהרבה יותר קשה ויקר לשנות ( להחליף כיסא, שולחן, לתאם את כל הזויות וכו').

אם אתה מחפש מקלדת חדשה בגלל כאבים כאלה ואחרים, הייתי מתחיל בלבדוק איך אתה יושב, פחות במקלדת עצמה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

תרשום גם את הדגם וסביבת מחיר ככה זה יימכר יותר מהר

Blackwodow stealth 2014. נקנתה ב-500₪ רוצה עבורה 250. היא חדשה לחלוטין. שוכבת במגירה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סובל מכאבים למזלי.

אם כי יש לפעמים הרגשה לא נעימה בפרקי כף היד, במיוחד יד ימין (לא מהסיבה שחשבתם 🤪), כי אני גם כותב המון עם עט בלימודים.

האמת שכנראה אקשיב לעצה של Smiro שנתן לי בפרטי - להתחיל ממקלדות מותג זולות, מאחר ויש לי כאלה בעבודה בכמויות, ואני יכול לקחת הביתה, אז התקציב הוא אפסי, אז אתחיל מזה, ובהזדמנות אתנסה במה שהמליצתם לי מעלה. בגדול יש לי ניסיון חיובי עם מוצרים של לוג׳יטק, קצת פחות מייקרוסופט (אבל הם גם סבבה).

יש לי בעבודה מקלדת פשוטה של Alienware (כזאת שמקבלים עם מחשב נייח חדש), שממש נוח לי איתה.

אני עובד בעיקר מהבית עכשיו, אז פה יש לי חופש בחירה בכיסאות ושולחנות. בעבודה יש לי שולחן וכסא שאין לי ממש תלונות לגביהם (ניסיתי גם standing desk אצל קולגה, עזבו אותי מזה, כאבי גב תוך שעה מובטחים).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ChemGuy85 כתב:

קצב רענון גבוהה משפר משמעותית את חווית השימוש במחשב/טאבלט/טלפון סלולרי. נכון להיום אין 4K עם קצב רענון גבוהה בגלל מגבלות רוחב פס. Displayport 2.0 אמור לפתור את הבעיה הזאת ולאפשר 4K + קצב רענון גבוהה + פאנל 10 ביט אמיתי + HDR אמיתי,

קצב רענון גבוה זה Nice to have, מאוד. ממש. אני מת על זה. אבל זה לא איזה גיים צ'יינג'ר שאי אפשר בלעדיו. למסך היומיומי שלי יש 165Hz (ופאנל IPS מאוד איכותי), ולמסך הלפטופ יש 60Hz. בשימוש משרדי לא כ-ז-ה שמים לב. 

ובטח שיש היום 4K עם קצב רענון גבוה - אתה קישרת לאחד כזה (אסוס PG27UQ) ואפילו יש אחד של Acer עם HDR 1000 וכל שאר הפיצ'פקעס... ו"דרישת מינימום" של GTX1080Ti 🤣

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש 4K עם קצב רענון גבוהה, אבל בשביל זה צריך להוריד את איכות הצבעים ל-8BIT ולוותר על HDR. הכוונה שלי הייתה 4K עם קצב רענון גבוהה ללא פשרות. (ובמחיר שפוי). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, לא התעמקתי בזה עד כדי דקויות כאלה. אבל אני בטוח ש-DisplayPort 2.0 יפתור את זה. למחיר שפוי אין מה לחכות בנשימה עצורה. זה ייקח זמן. 

טוב, יאללה, דיי. גנבנו לואדים את השרשור די והותר. מקלדות. רק מקלדות. 

סליחה, ואדים... 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיספלי פורט לא , thunderbolt 3 כן.

אבל חזרה למקלדות - גרמתם לי לשוטט...

הזמנתי את העכבר של אנקר ואת הלוגיטק k860.

דגם חדש מלפני חודשיים שלושה בסגנון של הsculpt שביקורות אומרות שעולה עליה.

(העבודה מכסה, שווה לבדוק)

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, פבל כתב:

טוב, יאללה, דיי. גנבנו לואדים את השרשור די והותר. מקלדות. רק מקלדות. 

סליחה, ואדים... 

זה בסדר, מיציתי אותו בכל מקרה 😎

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתעלק על השרשור ואשאל האם אנשים פה היו מוכנים לשלם על קורס זריז של שעה נניח, ללמוד הקלדה מהירה ושיטות להקלדה מהירה? (לא עיוורת, מהירה) לשיפור הקלדה.

משחק בראשי רעיון כזה מזה תקופה, ולהציע קורס כזה לחברות / תאגידים כמו גם לפרטיים לשיפור הקלדה במחיר יחסית נמוך. משהו שלטעמי עשוי להביא לשיפור יעילות בעבודה בכמה אחוזים טובים (הקלדה תופסת חלק גדול וטכני מהיום, לשפר ולייעל אותה ישפיע מהותית). ואז לא יצטרכו כל מיני מקלדות ״קסם״ כאלה כמו הk860 ( לא מבין איך אפשר לעבוד ככה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

😂 שמח שאתה חושב שאני לא מקליד נכון.

מכיוון שאתה לא מדבר על הקלדה מהירה (בין 70-100 מילים לדקה אם תהית , תלוי קצת בשפה ובתוכן) אשמח לדעת על מה אתה כן מדבר ומה אתה מביא לשולחן חוץ מניסיון אישי ? (בלי ציניות)

כמובן שאין לה שום משמעות בפיתוח... לעומת הבנה של איזה מקשים ואיך - אבל זה בהחלט עוזר למפות את השימוש.

(אני שם בצד את זה שלכל חברה בינונית ומעלה יש חברת יעוץ לאגרונומיה ולחברות הגדולות יש מומחים פנימיים שמעבירים סדנאות ועושים assessment t אישי לפי בקשה... מניסיון)

לגבי - אני מנסה לראות אם אני יכול להעלים משהו שמציק לי בגלים ולא בשוטף.

בנוסף עם העבודה הקבועה מהבית אני מתחיל להרגיש את ההבדלים בכיסא האמת לעומת ההרמן מילר במשרד...

אני אתן עוד ניסיון לכיסא הביתי שלי (יש לי alera elision שנחשב גירסא זולה שלו) ולכוונן אותו שוב אבל אחרת נראה לי שאני אשבר ואקנה אחד...

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהייתי משלם על קורס כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, Liviur כתב:

😂 שמח שאתה חושב שאני לא מקליד נכון.

מכיוון שאתה לא מדבר על הקלדה מהירה (בין 70-100 מילים לדקה אם תהית , תלוי קצת בשפה ובתוכן) אשמח לדעת על מה אתה כן מדבר ומה אתה מביא לשולחן חוץ מניסיון אישי ? (בלי ציניות)

כמובן שאין לה שום משמעות בפיתוח... לעומת הבנה של איזה מקשים ואיך - אבל זה בהחלט עוזר למפות את השימוש.

(אני שם בצד את זה שלכל חברה בינונית ומעלה יש חברת יעוץ לאגרונומיה ולחברות הגדולות יש מומחים פנימיים שמעבירים סדנאות ועושים assessment t אישי לפי בקשה... מניסיון)

לגבי - אני מנסה לראות אם אני יכול להעלים משהו שמציק לי בגלים ולא בשוטף.

בנוסף עם העבודה הקבועה מהבית אני מתחיל להרגיש את ההבדלים בכיסא האמת לעומת ההרמן מילר במשרד...

אני אתן עוד ניסיון לכיסא הביתי שלי (יש לי alera elision שנחשב גירסא זולה שלו) ולכוונן אותו שוב אבל אחרת נראה לי שאני אשבר ואקנה אחד...

לא מדבר על תנוחת ישיבה, כיסאות וכו'. מדבר על תפיסת ההקלדה, זיכרון שרירי (כמו בקרטה, רק לאצבעות), ועבודה נכונה עם קיצורים.

אני אגב, דווקא כן מדבר על הקלדה מהירה. 70-100 זה נחמד, אבל אם היית יכול להקליד 90-130? לא יותר טוב? או לחלופין, לשמור על הקצב קרוב יותר ל-100 מאשר ל-70? 

הניסיון האישי שלי זה דווקא כן מה שמדובר פה. מי שעוסק בתחום מכיר אותי ויודע שפיתחתי שיטות עבודה (בתמלול) שמביאות לתוצאות מאוד מאוד משמעותיות. 

אני בכל אופן לא מדבר על פיתוח ותכנות. שם יש קיצורים מובנים וכן הלאה. יותר מדבר על רופאים, עורכי דין, מזכירות, ושלל המקצועות שמקלידים המון במחשב אבל לא בהכרח ממצים את הפוטנציאל המלא שטמון בהם למהירות הקלדה מיטבית. 

צריך לזכור שהשקעה של פחות משאב מוחי בפן הטכני של ההקלדה (כמו תיקון טעויות, הקלדת מילים בעייתיות וכן הלאה) משאיר יותר משאב פנוי למחשבה על תוכן ההקלדה. כמו גם קיצור זמני ההקלדה. 

השאלה שלי היא בעיקרון, האם אנשים היו מוכנים לשלם סכום יחסית לא גבוה, על מנת לשפר את ההקלדה שלהם בכמה אחוזים. אני לא אומר שאהפוך מישהו שמקליד 20 מילים לדקה לאשף הקלדות שיקליד 120. אבל אפילו מ-20 ל-40 זה שיפור ענק. מ-70 עד 100 זה שיפור לא רע בכלל וגם אפילו מ-70 ל-80 יכול להועיל בטווח היותר רחוק. 

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Smiro כתב:

אתעלק על השרשור ואשאל האם אנשים פה היו מוכנים לשלם על קורס זריז של שעה נניח, ללמוד הקלדה מהירה ושיטות להקלדה מהירה? (לא עיוורת, מהירה) לשיפור הקלדה.

הרשת עמוסה לעייפה בקורסים שכאלו.. אבל בשביל תוכן איכותי בעיברית הייתי מוכן לשלם כמה עשרות שקלים בודדות

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Liviur כתב:

למה שלא תקח פשוט בינתיים את הכסא מהמשרד? החברה שלי איפשרה לכל העובדים לקחת איזה ציוד הביתה שהם צריכים (כסאות, מסכים, עמדות עגינה וכ״ו..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...