Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן אלמירה 2016 - התרשמות קצרצרה

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן, היא נראית לא משהו. עיצוב לא מודרני, לא מיוחד, צרה מקדימה, כבדה למראה, פרופורציות מוזרות.

1.thumb.jpg.ad634f3243674a6ab273da6fdb587a4f.jpg

בפנים גם לא משהו, מזגן עם ידיות פיקוד מיושנות ותריס מכאני שמעביר מסירקולציה פנימית ליניקת אוויר מבחוץ כמו במכוניות משנות ה 90.

3.thumb.jpg.522a8d5b20f846320bb6e2937e32c15c.jpg

לוח שעונים זוהר בצבע לבן, מישהו בחברת הליסינג ניקה אותו בספריי סקאי שגרם ל"עננות" אבל זה לא קשור לרכב עצמו...

2.thumb.jpg.8c5f15cdd642cf1d082a28425e2a5a14.jpg

האובזור סטנדרטי, יש בקרת שיוט והחישמול הרגיל. זה המחזור השני של אלמירה מהדגם הזה, לפני כן ב 2015 היה משלוח אלמירות ללא כל איבזור.

4.thumb.jpg.9738bb23d143f4e80f431c66492ff4b9.jpg

המקום בפנים סביר, מעט צר בממיד הרוחב. 

מנוע 1600 עם 109 כ"ס שעובד עם גיר רציף. זו בערך נקודת האור היחידה באוטו, הביצועים טובים מאוד. הגיר הוא גיר רציף כמו שהוא, לא מדמה החלפות הילוכים, מחזיק סל"ד גבוה בעומס ותורם לרעש. 

יש פיצ'ר מוזר ביותר, כפתור O/D OFF על ידית ההילוכים כבו בתיבות פלנטריות. הוא גורם לקיצור יחס העברה ולבלימת מנוע משמעותית.

5.thumb.jpg.e8209ef2765ad45c3e58ed17ff712360.jpg

מבחינת נוחות נסיעה - אין מתלים, כל סדק מורגש, אין שיכוך, יש תנודות מרכב, אין ריסון. 

בינוני ביותר במילים עדינות. במילים לא עדינות - על הפנים. 

באתי לתדלק, לא מוצא את ידית הפתיחה של פתח התדלוק. בסוף מצאתי, היא ליד ידית פתיחה של מכסה המנוע. לא ראיתי את זה בשום רכב אחר. 

לסיכום - לא. גם לא כתחבורה בסיסית "אחרי ליסינג" במחיר נמוך. 

• אהבתי 5
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני "זכיתי" בתור רכב גישור לנהוג ברכב לפני הוספת האבזור, אין אבזור כלל ,המפתח ניראה כאילו הוציאו אותו מקורולה שנת 92, והיו מעין בליטות כאלה ליד החלונות, שניראו כמו הסרת ידיות של חלונות מכניים והסבה לפיקוד חשמלי במרכז הרכב כמו ברכבים צרפתיים מלפני 15 שנה. 

פשוט פיסת זבל מוטורי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מודרני/חדיש שרק מיצובישי אטרא'ז/סוזוקי אלטו /יונדאי גטס עד 2006 היו גרועות ממנו כאשר יצאו לשוק.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Buki כתב:

בינוני ביותר במילים עדינות. במילים לא עדינות - על הפנים. 

אתה אומר שלא אהבת? 😁

לפני 28 דקות, Buki כתב:

באתי לתדלק, לא מוצא את ידית הפתיחה של פתח התדלוק. בסוף מצאתי, היא ליד ידית פתיחה של מכסה המנוע. לא ראיתי את זה בשום רכב אחר. 

אה, עוד לא פגשת בהונדה סיוויק דור תשיעי, זה שכבר דיברנו עליו:

20180617_063701.thumb.jpg.3ec3cf36c65f23583d9009dd755746c8.jpg

אותו דבר - שתי ידיות זהות אחת מעל לשניה ליד רגל שמאל של הנהג. לוקח כמה זמן לזכור מי זו מי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמדובר בגרוטאה המקסיקנית שקרויה בארה"ב בשם Versa, ושפגשתי אותה בתור רכב השכרה שם לפני חמש או שש שנים.

גם ללנסר קלאסיק יש מנוף פתיחת דלת תדלוק באזור הזה. מה כל כך מוזר בזה? מיקום על הרצפה כמו בטויוטה ודיהטסו יותר הגיוני?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, davemustaine87 כתב:

אני "זכיתי" בתור רכב גישור לנהוג ברכב לפני הוספת האבזור, אין אבזור כלל ,המפתח ניראה כאילו הוציאו אותו מקורולה שנת 92, והיו מעין בליטות כאלה ליד החלונות, שניראו כמו הסרת ידיות של חלונות מכניים והסבה לפיקוד חשמלי במרכז הרכב כמו ברכבים צרפתיים מלפני 15 שנה. 

המשלוחים הראשונים הגיעו בלי חלונות חשמל ואפילו בלי נעילה מרכזית - הכל הותקן פה בארץ.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ללנסר קלאסיק יש מנוף פתיחת דלת תדלוק באזור הזה. מה כל כך מוזר בזה?

אין שום דבר מוזר. פשוט לא הכרתי ולקוח זמן למצוא. מצאתי רק אחרי שהרצתי חיפוש באינטרנט וראיתי את התמונה שצירפתי פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקיבלתי את הרכב הזה לנסיעת מבחן בשנת 2015 כרכב הדגמה בישיבה הראשונה ברכב ישר עלה לי לראש - מזדה לאנטיס שנת 2000.
כאילו חזרתי 15 שנה אחורה.
אבל צריך גם לתת מילה חיובית - הגודל סביר, האבזוא סביר ויש משפחות שלא מחפשות את הספורטאג' או הטוסון בחניה והוא הרבה יותר טוב מאטראג' או מהתאומות 301/סי-אליזה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרמת גימור הפנקת, אני קיבלתי כחלופי(ובזמנו גם עשיתי סקירה בפורום) על הרמת גימור הנמוכה מהראשונות שהגיעו.

רכב איום ונורא, חוץ מתא מטען ע-נ-ק-י ובקרת שיוט הרכב פשוט איום ונורא בכל פרמטר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Buki כתב:

באיוניק זה כפתור בחלק התחתון של הדשבורד.

לפני 12 שעות, קורן בן אשר כתב:

אני חושב שמדובר בגרוטאה המקסיקנית שקרויה בארה"ב בשם Versa, ושפגשתי אותה בתור רכב השכרה שם לפני חמש או שש שנים.

גם ללנסר קלאסיק יש מנוף פתיחת דלת תדלוק באזור הזה. מה כל כך מוזר בזה? מיקום על הרצפה כמו בטויוטה ודיהטסו יותר הגיוני?

דווקא בלנסר קלאסיק זה במקום הכי רגיל, ליד הידית של הבגאז׳.

גם לנסר זה לא בדיוק רכב מבריק, אבל מה שיפה בו, זה שזה נטול כל מוזרות מוטורית. רכב פשוט ובסיסי, כמו פרוסת לחם אחיד עם מרגרינה ונקניק. טעים - לא, זול, מזין וממלא - כן.

ואם כבר האלמרה - תמיד אמרתי שבמחיר הנכון יש המון הגיון ברכבים כאלה.

להמון אנשים לא אכפת מכוח, אחיזה, מראה חיצוני, פוזה, נוחות ואיבזור. אין להם עצבים לנהיגה, ואם הייתה כאן תח"צ נורמלית, הם גם לא היו עולים להגה. כל מה שהם מחפשים זה להגיע לסידורים שלהם במינימום הוצאות ובילבולי מוח. ואם יש לזה בגאז׳ גדול, בכלל טוב.

ובטח ובטח שהם מתעבים לבוא במגע עם הדבר הזה שנקרא "קניה ואחזקה של רכב בישראל", ובתור אחד שנכווה רבות מגרוטאות כאלה ואחרות, אני יכול להבין אותם.

בתור חדש, זה אוטו לאנשים שמחפשים שקט. לקנות בתשלומים ל3 שנים, להביא פעם בשנה לטיפול, כאשר יושבים בחדר המתנה ממוזג עם טלוויזיה, ולא יודעים מה עושים עם הרכב (וגם לא רוצים לדעת), ובתום התקופה לעשות טרייד אין לכזה חדש. נכון שזה עולה יותר מאוטו יד2, ואתה תשלם הון תועפות על ירידת ערך, אבל זה נותן לך שקט תעשייתי, ואם יש לך סדרי עדיפויות אחרים בחיים, זה מה שחשוב בסופו של דבר.

שייסע, ולא יעשה בעיות, רק למלא דלק פעם בשבוע.

לחם עם מרגרינה ונקניק.

לאותה ורסה/אלמרה צריך להיות דור חדש, הרבה יותר מוצלח ממה שהבנתי.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם למי שמחפש רכב בסיסי ללא יומרות דינאמיות, היו אלטרנטיבות עדיפות על פי האלמרה הזאת - יונדאי אקסנט, מזדה 2 סדאן הן לפחות 2 דוגמאות שעדיפות כמעט בהכל על האלמרה. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים נתקעתי עם האופניים ברכיבת שבת ( נשבר הקראנק ) . חבר בא לאסוף אותי עם אלמרה 2002 . אחלה רכב , אולי קצת נמוך אבל סוחב מעולה ונוסע חלק . תוצר יפן עד כמה שזכור לי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, menir1 כתב:

גם למי שמחפש רכב בסיסי ללא יומרות דינאמיות, היו אלטרנטיבות עדיפות על פי האלמרה הזאת - יונדאי אקסנט, מזדה 2 סדאן הן לפחות 2 דוגמאות שעדיפות כמעט בהכל על האלמרה. 

זה ברור, גם אין לרכב הזה הצדקה במחיר שדרשו עליו.

אבל - אם זה היה באיזור של בין 70 אש"ח לידני בסיסי ל80 אש"ח לאוטומטי מאובזר, זה היה הרבה יותר הגיוני.

הרכב הזה צריך להיות בקטגוריה שבה הוא נמצא בשאר העולם - זול וחדש עם אחריות ואפשרויות מימון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...