Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית ג'יפון משומש וגם מדוע פיאט 500X נסחרת נמוך כלכך?

wee~man acuna
שימו לב! השרשור הזה בן 1460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני בן 31, מחפש רכב לי ולבת זוגתי + בעוד שנה אנחנו מתכננים להביא ילד.

אני מחפש רכב בתקציב של 50K, אפשרי למתוח לא הרבה. הצרכים שלי הם:

- מודל 2013 ומעלה עם העדפה לרכב חדש ככל האפשר.

- צריכת דלק סבירה, אוכל להתמודד עם צריכה ממוצעת של ג'יפון.

- גודל של סופר מיני ומעלה.

- מאובזר. הנעה ללא מפתח, מע' בטיחות, מראות מתקפלות וכו'.

- אשמח לרכב שגם נראה טוב ומרגיש יחסית חדיש.

ההעדפה שלי היא ג'יפונים או רכב גבוה אבל גם האצ'בק יכולים להתאים. ברשימה שלי בהתאם לתקציב הגעתי ל:

מאזדה 3 האצ'בק (2013).

וולוו (V40 (2014.

סובארו (XV (2015.

פיאט (500X (2015.

אני נוטה יותר לכיוון הג'יפונים שברשימה, אבל החשש שלי מה XV הוא מהאבזור הדל שמגיע בגרסאות שנכנסות לי לתקציב. בנוסף שמתי לב שבפיאט 500X פרט לחוסר יכולת שטח יש מערכות בטיחות מתקדמות בנוסף לאבזור מתקדם (בגרסאת הPop Star) שזה + גדול מבחינתי. המחירים ביד 2 מפתים ואני רואה שהרכב נסחר יחסית נמוך למחירון.

האם לדעתכם יש סיבה נוספת מדוע ה500X נמכר במחירים יחסית נמוכים? המחירון כ-60K ואני רואה ביד 2 שמפרסמים בפחות בעוד שמחירון הXV הוא 66K.

האם יש לדעתכם סיבות נוספות, פרט ליכולת שטח, למדוע XV עדיף על ה500X?

בנוסף אם יש בידכם הצעות נוספות לדגמים שנכנסים לי לתקציב אשמח לשמוע.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט 500X רכב מוצלח, מעוצב עם מנוע טורבו חזק וגיר רובוטי דו מצמדי שנחשב אמין.
הסיבה לירידת מחיר נעוצה במותג האיטלקי בלבד.
אם מוצא חן בעיניך, לך על זה.
תיכנס לאוטו עם חיוך, מה שלא יקרה בסובארו כנראה...
אלא אם כן חשובה לך הנעת 4×4 ויכולת שטח קלה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק טוב את גודל תא המטען ב-500x. הוא לא גדול, אם נהיה עדינים.

אל תשכח גם שמה שאתה קונה בזול היום, תמכור בזול עוד כמה שנים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו נחמד, מתנהג יופי ולידיעתי גם נטול בעיות, שני מינוסים עיקריים הם מרחב פנים ומטען מצומצמים ונסיעה קשיחה מדי לרכב משפחתי. המחיר הוא פונקציה של המיתוג לא של הערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבית פיאט ה 500X אחלה רכב, נוח נחמד וחזק יחסית אפילו נראה טוב.

הפלסטיקה בפנים לא הכי להיט, הגיר הוא דו מצמדי ממה שאני זוכר וצריך לבדוק את זה, לא מכיר את האמינות שלו, לעומת הרובוטי הרגיל של פיאט ב 500 לדוגמא האמינות ברצפה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נוקשה קצת ועסוק כל הזמן, אין מנוחה בהיבט הזה ממנו, גם לא בכביש המהיר... גם שם הוא עסוק.

תא מטען נוח להעמסה ודי מספק לקניות מהסופר למשפחה בעלת 5 נפשות, אני מוביל איתו 5 נפשות 4 מבוגרים וילד בן 6 . 

לא סובלים ממש, מקדימה נוח ונעים לשבת ומרווח, מאחור סביר, לא יותר מזה... לא קיה פיקנטו אלה קצת יותר טוב.

יש מקום לכולם. הגיר מצוין ולא מורגש שזהו רובוטי, הוא לא דופק ולא מקרטע הוא נעים מאוד ...הייתי מגדיר אותו מצויין.  אין השהייה בהאצה מהמקום כמו אצל רובוטים אחרים וההרגשה היא של גיר אוטומטי רגיל.

הוא זריז מאוד, והמנוע זמין בכוחו מתחילת הנסיעה... חסכוני בעיר יחסית (עושה 9 קמ לליטר בתוך העיר אצלי עם רגל כבדה מאוד ) ומחוץ לעיר הצריכה היא  13-15 קמ לליטר. תלוי איפה אתה נוסע, עירוני או בין עירוני? אבל 11 קמ משולב, זה מה שכנראה תקבל.  הוא מרגיש לי אישית  זול מבפנים בגלל קיקושים וזימזומים , הוא מקרקש ומזמזם בצורה מחפירה (מרים את עוצמת הקול במערכת),  ההרכבה והבנייה לא נתקלתי ברכב מקרקש בצורה שכזאת כבר הרבה זמן.

כיף להיות בתוכו בגלל העיצוב החמוד (גם חיצונית) והלא שיגרתי.

יש בו כמעט הכל ולא צריך להוסיף דבר, המערכת בדגם הפופ סטאר מצויינת . לרכב יש 3 תכניות נהיגה מצוינות

כשבמצב הספורט שלו משתמשים כשיש צורך לעוד כמה סוסים... במצב הרגיל שלו חלק מהסוסים ישן או באורווה

אוכל בדיוק.  אני אוהב את הרכב ולא מתכוון למכור , אבל חשוב שתנהג עליו ותרגיש את נסיעתו.

אני מהרצליה אתה מוזמן לנהוג בו אם תרצה , אחרי שיעברו הימים הקשים . על כל שאלה הענה אם תרצה עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך סביר להניח שתמצא פיאט 500X ללא מערכות בטיחות.

הייתה חבילה שכללה בלימה אוטונומית ומערכת לתיקון סטייה מהנתיב שהוצעה כאופציה ובפועל הגיעו מעט מאוד מכוניות כאלה.

מערכות בטיחות הפכו לסטנדרט בדגם הפופ סטאר רק בדגמים אחרי מתיחת הפנים ב-2017.

הפיאט חביב מאוד, זריז ואפילו מהנה לנהיגה. לחסרונות כבר התייחסו פה, במחירים שהוא נסחר בהם היום הוא עסקה מאוד מעניינת כתחליף למשפחתית קומפקטית.

שים לב שסובארו XV מגיע עם מערכת הנעה כפולה ובאמת אפשר לרדת איתו לשטח לשבילים ואפילו יותר מזה כך שהוא מוסיף לך את האפשרות לצאת לטייל קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כיפי לנהיגה מאוד, מאוד כיף לנהוג בו ...לא יודע עד כמה זה חשוב לך אז מוסיף.

לא רכב ספורטיבי ולא מתיימר להיות, אבל אחד הכיפים שיש בסיגמנט הזה. הוא נוקשה ומרגיש מהודק כמו רכב ספורטיבי ... אבל הוא לא.

ניסיתי כמה פעמים לאתגר אותו, הוא לא עמד במשימה והאחיזה שלו לא ממש מאפשרת מצבים שהכנסתי אותו אליהם, אבל הרבה רכבים לא עמדו במשימה הזו. 

הוא פשוט הקדים אותם והודיע לי שזה לא ממש בשבילו ואיבד אחיזה מהר מאוד.

אל חשש, הוא מרגיש ומתנהג מאוד יציב בנסיעה פרועה וסלחן מאוד בהתנהגותו.

שלי 2016 ונקנה קצת פחות מ60 אלף, 40 אלף קמ, לידע כללי.

כמה מילים על הסובארו XV... לאח שלי יש אחת והרכב פשוט דל מאוד באיבזור ואיטי

להחריד (לא מזכיר נסיעה נורמאלית של רכב 1.6 סמק... הוא פשוט עצל ולא זז ומאוד מאוד דל בפנים בצורה מחפירה... נפסל מהר מאוד אחרי שעליתי על קיה ספורטאז 2015 המודל הישן, שנסעה יותר טוב ממנו לאין שיעור והעיצוב הפנימי שלה עולה על הXV ב2 רמות.

והיא גם לא איזה רכב זריז הקיה ספורטאז 1.6.

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף שאצלי יש תוספת שנקנתה בסוכנות אצל היד הראשונה (לא זוכר את שמה) ויש סטייה מנתיב

ותיקון כיוון , כשיש עצירה פתאומית לרכב מלפניך, הוא מתריע בצפצוף (לא בולם את הרכב ).

יש זיהוי רכבים מצידך... גם מצפצף חזק.  

אין מערכות של קרוז קונטרול דינמי או אך שלא קוראים לזה.

בכללי הסובארו רכב משעמם ודל איבזור ולשהות בו לא להיט, מה שכן הוא שומר על מחיר כמשומש

ולמכור אותו יהיה יותר קל.

רכב שמכרתי לא מזמן, פיזו 208 2012 ... נמכר ב24 שעות  1.6 ליטר אוטומטי. חשבתי שיקח חצי שנה

למכור, הפחידו אותי כאן בפורום.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...