Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: קופרה אטקה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא במקרה הזה. רחוק מכך. האטקופרה מאד "עגולה" ודי נינוחה וממוצעת. כל המבחן למעשה אני חושב לעצמי "וואלה, הייתי שמח לאחת כזאת לדיילי". דיילי. לצד רכב אחר, מהנה וממוקד.

כדיילי, לא עדיף אוקטביה vrs?

או אפילו סתם אוקטביה 2.0?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם צמיגים בחתך כזה, הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי מטפס על מדרכה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא עם הרכב מהחניון, מולי נעמדת קופרה אטקה.

דיבור זריז עם הנהג (תגיד, אתה שם לה ראשון היא לא רוצה שני?\תיתן רכבת לאימפרזה הכחולה מחולון"?) והנהג יוצא גבר גבר ומזמין אותי לנסיעת מבחן.

יאללה, מניעים!

א. הרכב שקט, מה זה שקט? שקט כמו כל אטקה 1.4 שיש לשכן.

ב. המושבים האופציונלים פצצה, רק לטעמי חבל שהוסיפו את העלאק קרבון בצדדים.

ג. אבזור- כל מה שתרצו יש שם, כולל טעינה אלחוטית, תאורת אווירה בדלתות, גג פנורמי וכדומה.

ד. איכות החומרים סיאטית להמדרין, יענו "אנחנו יכולים יותר אבל בוחרים להיות הרבה פחות מאשר הVW המקבילה כדי שלא נחטוף על הראש".

יאללה, תן בה גבר, תן בההההה

מתחילים בנסיעה, היא מאיצה טוב. לא מדהים, לא רע, פשוט טוב.

אין תחושת חוזק שמדביקה אותך באמוק למושב, אין פירפורים (הנעה כפולה) אין סאונד מחרמן מהמנוע, אין פיצוצים מהאגזוז כמו שהיית מצפה.

כל מה שאתה רואה זה את המספרים רצים למעלה ומהר.

מגיעים לפניות הדוקות ורטובות מהגשם, והקופרה נדבקת ואוחזת, מה זה נדבקת? יותר קל להוציא את אשתי מהפריימארק (וזה קשה) מאשר לנער את הגיפון הזה לצאת מהמגבלות.

שעון הדלק מצפצף, מסתכלים על הצריכת דלק שלי: 1-4 והטווח הנותר 13 ק"מ.

מתדלקים ונוסעים להוציא אותה משלוותה בכיכרות.

יש כיכר קטנה אחת, שחבר בשם עמית נתן לה את השם "הבת ז**ה". היא הרוויחה אותו ביושר, אספלט חלקלק, שיפוע משתנה לשלילי, יציאה רחבה לאפל קונטרה פל מושלם ויש אפילו קצת מרווח ביטחון לטעויות.

*בקרות עובדות, אני אחרי סיבוב של חצי שעה ומתחיל להכיר קצת את הרכב.

רכב רגיל ייקח אותה על 25-30 קמש ולא יותר.

סידרה 2 לקחה אותה על 50 ונכנסה להיגוי יתר, כנ"ל Q50.

איוו 9 עשתה אותה סביבות ה 70-60 והופ ברחה לי לדריפט קצרצר אבל מלחיץ.

ואז מגיעה הקופרע- זרקתי מבט לשעון וראיתי סביבת ה65 ואפשר הרבה יותר.

רכינת המרכב סבירה, בטח יותר טוב מכל גיפון אחר שיש בסביבה (להוציא RSQ3 שובר השיניים וסודק החוליות)

פשוט- סובב את ההגה וטוס קדימה לכיכר הבאה.

לא הגעתי למגבלות, בקרת האחיזה לא היבהבה, לא היו יללות צמיגים ולא הייתה דרמה.

ופה קבור הכלב- תראו, רבע מיליון שקל ועוד קצת הרבה למושבים וגאנטים בלינג בלינג- והרכב משעמם.

ציפיתי לאטרף, ציפיתי למשפחתמוביל המושלם בשבילי. ציפיתי לסיים את הנסיעה ולרוץ לסיאט לפתוח הזמנה.

גיליתי שציפיות יש רק על כריות.

ואז, עוצרים ליד הבית ומדברים מחוץ לרכב האם אבא של ערוסי השתחרר או עדיין משלם את חובו לחברה, הילדון בן השש נכנס ונותן גז בניוטרל.

מה אגיד ומה אומר, שלל פיצוצים, רעמים, פלוצים ונביחות יצאו מהאגזוז.

ופה נפל לי האסימון, מה שמפריע לי זה שהרכב ממש תוכנן לעשות הכל טוב,והוא עושה- אבל בלי להפריע ובלי לרגש.

המטרה שלו להשאיר את האישה מרוצה, ואת הילדים מרוצים, ואת האטרף רק כלפי חוץ כדי שרעש המנוע לא יפריע לשירי יובל המבולבל להתנגן בסראונד במערכת המצויינת שלו.

כן, בדיוק כמו שהרבה רשמו פה- מסכים עם כל מילה שלכם. סינטטי, טוב אבל חסר כל ריגוש.

לאשתי שנוסעת בפקקים הלוך חזור תל אביב אם כבר אטקה אז 1.5 FR תיהיה עדיפה, ולי אין מה לחפש בו.

לא הייתי קונה אותו- אבל בהחלט מבין את מי שכן. אולי מרגיש לי משעמם ושאין לו נשמה אבל רכב בן ז**ה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...