Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי מחשב macbook ומערכת הפעלה.

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה צודק!

ברגע שהוספתי את המוצר לסל זה נתן לי אופציה לשדרג למעבד i7 בתוספת 1578 שח.

השאלה מה ההבדל רכישה בidigital לחנות istore שמצאתי אותה אתמול מי משווק מורשה שניהם?

שתיהן.

לאפל יש כמה משווקים בימינו בישראל.

מהתנהלות בעבר מול אייסטור אני לא אהבתי את הסגנון. אבל כסף זה כסף.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה ליביו.

נכנסתי לאתר של idigital ולא מצאתי מקבוק פרו עם מעבד I7 רק I5.

יכול להיות שלא מוכרים אותו בארץ?

עריכה* מצאתי ברשת אייבורי לבסוף. הבעיה שאני חושב שלאייבורי אין הנחות סטודנטים על המחשבים

כמו בidigital.

באייבורי יש גם הנחת סטודנט תסתכל בסוף העמוד של המוצר. האחריות היא של יבואן אחר. אני קניתי לבת שלי בסוף באיידיגיטל. אתה מקבל גם הנחה של 15 אחוז על מוצרים נלווים כמו מתאמים לusb ולמקרן, עכבר וכו'. ככה שההפרש במחיר לא היה משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכריחים אותי בעבודה לעבוד עם מק. כמעט התפטרתי כאשר הסיבה הזו היתה בערך 90% מההחלטה.

גם היום, חצי שנה+ אחרי, שאני כבר רגיל - עדיין שונא אותו מאוד ובא לי לזרוק אותו מהחלון כל בוקר מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי באתר שלהם באמת המחירים נמוכים משמעותית אני צריך לבדוק אם יש להם הנחה לסטודנטים.

יש לי הרגשה שלא, אבל שווה לבדוק. מה שכן, יכול להיות שהמחירים שלהם מלכתחילה דומים לאלו של החברות האחרות לאחר הנחת הסטודנט...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכריחים אותי בעבודה לעבוד עם מק. כמעט התפטרתי כאשר הסיבה הזו היתה בערך 90% מההחלטה.

גם היום, חצי שנה+ אחרי, שאני כבר רגיל - עדיין שונא אותו מאוד ובא לי לזרוק אותו מהחלון כל בוקר מחדש.

כי אתה רגיל אולי לווינדוס? :roll::wink:

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא היסחפות. המקלדת נוטה לבעיות רבות. מדובר בתקלות מתועדות היטב ואפילו אפל הכירה בהן די מהר צעד חריג מחברה בעלת היסטוריה ארוכה של התחמקות מהכרה בכשלים תכנוניים. כנראה זה עד כדי כך גרוע.

אם חייב מאק בדחיפות אין מה לעשות שיקנה את המחשב ובתקווה הכל יהיה בסדר. אם אין לחץ שיחכה לגרסת 2020 שכנראה תגיע עם מקלדת בתכנון אחר בכל גדלי מסך.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בריא לגדול בגישה של ״זקן ממורמר״.

יש לך עוד כמה שנים טובות להסתגל לפני שאתה הופך באופן סופי לכזה.

שום מערכת לא מושלמת, אבל גם אם זאת לא כוס התה שלך אתה עדיין צריך ללמוד להפיק ממנה את המיטב.

לשימושי פיתוח שהם לא עבור סביבה של windows desktop היא מאוד נעימה, לטעמי.

בשביל לעשות את מה שאני עושה כרגע בחלונות הייתי צריך להפוך את העולם

או לעבוד כמו חמור עם מכונות וירטואליות ובזבוזי זמן שלא מהעולם הזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה בעולם שיכפו על עובד מערכת הפעלה כלשהי [אלא אם כן הפיתוח הוא ל Mac? שזה לא המצב פה].

כשאני מקבל תשובות של "כל המחלקה קיבלה Mac אין Exceptions", בלי סיבה קונקרטית - בא לי לקום וללכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מפריע לך לקום וללכת? או שאתה עובד אצל קים ז'ונג איל?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא היסחפות. המקלדת נוטה לבעיות רבות. מדובר בתקלות מתועדות היטב ואפילו אפל הכירה בהן די מהר צעד חריג מחברה בעלת היסטוריה ארוכה של התחמקות מהכרה בכשלים תכנוניים. כנראה זה עד כדי כך גרוע.

נתעלם מהחלק השני של המשפט לרגע , אבל ספר לי עוד - מניסיון אישי - כמה מקים בחברה יש לך ולכמה החליפו מקלדות?

ומתוכם - לכמה זה קרה עם הגירסא המשופרת של 2019?

יש בעיה - נכון

יש כיסוי מלא של אפל לאם הבעיה תתעורר - והיא הרבה יותר נדירה ממה שאתה חושב, ונפתרת לרוב עם אוויר בלחץ.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מישהו - אבל ארגזים של כסף שאוותר עליהם במידה ואלך...

זה מה שקורה שתאגיד אמריקאי בולע סטרטאפ קטן - מכניסים המון שיט שאתה סובל ממנו ביום יום יחד עם המון כסף שתקבל במידה ותשאר.

שוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם רגיל כול חיי למחשבים ניידים לא של אפל אבל זה לא מונע ממני להשתמש גם במשהו אחר.

אני צריך את המחשב לעוד חודש/חודשיים גג..

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...