Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון לאישה - 130 ~ אלף ש"ח

GuyHar
שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו כבר העלה את הקישור הזה לא מזמן:

בכל אופן, אותך זה לא מטריד, אותי כן.

מי שמעוניין לקנות רכב חדש, שישמע את 2 הדעות.

אגב, אותי הנושא התחיל להטריד רק בגלל כאבי ראש שהיו לי אחרי שנסעתי פעמיים בפריוס מאחורה. ואז התחלתי לבדוק.

צירוף מקרים? אולי. כרגע לא רואה שום סיבה שבעולם לקנות רכב היברידי.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להבדיל מהכתבה בערוץ "כאן", ה-Consumer Reports ביצע מדידות גם ברכבים היברידיים וגם ברכבים רגילים. אם תואילי לקרוא את הכתבה שלהם, תיווכחי שאין הבדל בין רכבים רגילים לרכבים היברידיים (שוב בבדיקה של ה-CR, הרכב שבו נמדדה עצמת השדה הגבוהה יותר היה דווקא רכב סטנדרטי). כל עוד בדיקות רציניות מראות שאין הבדל בין רכבים רגילים להיברידיים, אני לא מבין על סמך מה אפשר לקבוע שרכבים היברידיים פסולים.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

אכן מדובר בנסועה נמוכה מאד באופן יחסי.

הדיון גלש לנושא הקרינה שקצת פחות מטריד אותי האמת, אנחנו חיים סביב זה כל הזמן...

הchr אמנם נראת מעיינת אבל בביקורת טוענים כי היא חלשה באופן מופגן ומאחר ואני כן נוהג ברכב מדי פעם מעדיף משהו פחות אנמי.

קבעתי נסיעת מבחן לקונה מחר, אחרי הנסיעה אולי יהיה חכם יותר.. על פניו עושה רושם שהוא פחות או יותר עונה על כל הצרכים, למרות תא הנוסעים המכוער!).

קבעתי גם לcx3 נסיעה, שיהיה. מנוע 2000 סמק אטמוספרי מרגיש לי נורא שנת 2002... ולמרות שהיא מפוארת יותר ותא הנוסעים יותר מרשים, לעניות דעתי זה לא מצדיק את פער המחירים מול היונדאי.

הנירו מתחלפת? לא ראיתי על כך מידע...

בכל מקרה רוצה להחליף עכשיו אז פחות רלוונטי.

עוד הצעות? לפני שהאופי האימפולסיבי שלי ישתלט ופשוט ארכוש את הקונה מחר ? ;)

תודה

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קונה. וממש לא רציתי לקנות אותה.

אחרי 1500 מ׳ אמרתי לעצמי וואו מה פה קורה פה?!?

אחרי שעה נסיעה נתתי מקדמה.

חווית נהיגה שונה מכל מה שיתן לך רכב בסדרי גודל דומים ( ארונה,סטוניק ובעלי מנוע 1 ליטר) של מחיר

עם הקונה לא מאיצים, פשוט מלטפים קלות את דוושת הגז וזהו לא צריך יותר מזה.

שותה דלק לא קטנה, אבל מויי כיף, מערכות בטיחות מקיפות,אנדרואיד אוטו ומערכת שמע לא רעה,מנוע שקט ורעשים חודרים רק במהירות תלת ספרתיות

תנסה ותראה [emoji6]

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם מתוח הפנים של הנירו כבר משווק ונמצא באולמות התצוגה. (יש מבצע של הוט/הסתדרות המורים והוא נמכר כרגע ב-139900 ש"ח)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה -

אחרי ההודעה האחרונה שלי עשיתי חיפוש ומצאתי פרטים לגביה,

בהחלט מעניין!

אמנם קצת יותר יקרה אבל יש בה הרבה יותר ... מבצע של הוט לא רלוונטי אלי - אבל מניח שהנחה דומה ניתן לקבל עם התמקחות קטנה

אנסה להגיע לאולם מחר בלי לקבוע מראש, נראה אם יקבלו אותי

תודה!

עריכה אחרונה על ידי GuyHar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר הייתי ממתין ל CX30, עושה רושם שהצליחו שם לשמר ואף לשפר את האיכות, המרחב ואף המראה של תא הנוסעים בצרוף איכויות נסיעה ונהיגה עדיפות יחסית ל CX3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן אתה יודע שבכלל יביאו? ואם כן אז מתי? דלק ידועים בכך שהם מביאים רק מה שמשתלם להם להביא, ובמחיר שמתאים להם. לכן עד שלא נראה את הדגם באולם התצוגה (ונדע את מחירו שלבטח יהיה מעל התקציב של פות"ש) אין (לדעתי) מה להמליץ עליו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם את ה-מיצובישי ASX.

ב-0 ק"ם תוכל לקחת אותה ב-120000 שקל.

רכב גבוה, מאוד נוח, ויחסית שקט. והוא לא רע בכלל גם בשטח,

תנוחת נהיגה שולטת, ויש בה את כל האביזרי הבטיחות המקובלים היום.

מולטימדיה מצויינת. רשימת אבזור ענקית. רק תתפשר על בקרת האקלים, כי אין.

אבל בקשר לזה, מה יותר קל? להתחיל להתעסק ולחפש טמפרטורות, סירקולציות, ולחצנים למיניהם?, או פשוט לסובב כפתור אחד גדול...

מנגד יש כאלה שיגידו,"מיושן, ישן, מזדכן, עייף, חברה בלי כסף, " ולא חסר תיאורים למיניהם.

תעשה פשוט סיבוב ברכב. רק אל תשכח. מנוע 2000 בלבד. וצריכת דלק לא של רכב הייברידי.{אם זה חשוב לך כל כך}.

*אני לא אומר שזה הרכב הכי טוב בקבוצה. אבל הוא זול, מנגד הוא לא מרגיש ככה, אבל בהחלט שווה את המחיר שציינתי.

בקרוב אביא סקירה מסודרת על הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס לאחרים בקטגוריה הוא מרגיש מיושן וזול מבפנים. ב120 אלף זו אופציה סבירה בהחלט. בהתחשב בעובדה שזה רכב שיצא לשוק ב2010 הוא בהחלט זכאי לתואר מיושן.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס לאחרים בקטגוריה הוא מרגיש מיושן וזול מבפנים. ב120 אלף זו אופציה סבירה בהחלט. בהתחשב בעובדה שזה רכב שיצא לשוק ב2010 הוא בהחלט זכאי לתואר מיושן.

נכון. אבל הוא עבר עדכון מקיף ב 2017 ונראה לגמרי שונה מגרסתו המקורית מ-2010.

גם עונה לדרישות פ"ש, KEYLESS,בטיחות, וכל מה שרצה..

אפילו מראה מתכהה אוטומטית, אורות גבוהים שמתחלפים אוטו" למניעת סנוור,2 סוככי שמש עם מראות ומנורות{למי שזה חשוב, אישה לדוגמה},גיאנט 18 אלומיניום יפהפה, ועוד הרבה "קטנות" כאלה.

לדעתי נראה עדיין טוב לאחר מתיחת הפנים שעבר, ושכחתי לציין שהוא מיוצר ביפן,{אם זה חשוב}, לא בתאילנד או טורקיה,

זה גם הרכב הנמכר ביותר של מיצובישי באירופה. מה גם שאצלנו הוא משווק עם מנוע 2000, והיה אפילו יותר זול בהרבה מה-ספורטאגי ה-1600 האטמוספרי מלפני שנה.

יש הרבה רכבים שמיוצרים הרבה שנים, אפילו ללא שינויי שנראים לעין: פגיו 208, פיאט 500, שאגב נראות ונוסעות מצויין אפילו כיום, ואני חושב ש-פ"ש צריך לקחת בחשבון, בנוסף לרכבי שהוצעו לו כאן, מעליי, גם את ה-ASX או לפחות לבצע עליו נסיעת מבחן.

יוסי.

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מקיף? הוא לא השתנה מי יודע מה, השינוי הכי משמעותי היה תוספת של מערכות בטיחות אקטיביות, ומיצובישי ממשיכים לגרור אותו לעשור הבא עם מתיחת הפנים שתגיע מתישהו לקראת סוף השנה הזו ותחילת שנה הבאה.

פיג'ו 208 ירדה מפס הייצור לאחר 7 שנות ייצור שזה פחות או יותר הממוצע של חיי דגם מכונית מודרנית.

כמובן שיש יצרנים שממשיכים למכור מכוניות שהתכנון שלהן הוא בן עשור (פיאט, קרייזלר דודג' ועוד),אבל זה בדרך כלל קורה עקב חוסר תקציב לפיתוח ופחות עקב נתוני מכירות (מה שאולי מצדיק את ה500, שתמשיך להיות מיוצרת ליד דגם חשמלי חדש בשנה הבאה).

עד כאן חטיפת שרשור.

קונה מגיע עם תיקון סטייה מנתיב ובלימה אוטונמית אך ללא בקרת שיוט אדפטיבית. הסטוניק כנ"ל, המנוע שלו חלש יותר והוא צפוף יותר ביחס לקונה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

האמת, שיצאתי ברגשות מעורבים מאד מהקונה.

המנוע נהדר ביחס לסגמנט והמכונית יפיפייה מבחוץ אבל האינטיריור פשוט משעמם! רק שחור, פלסטיק ברמה נמוכה מאד. האבזור לא מספק מבחינתי, בלם יד רגיל ולא דיגיטלי עם הולד, אין בקרת שיוט אדפיטיבית, מחסור בפתחי מיזוג מאחור ועוד.

כל אחד מהדברים הללו לבדו, ניחא, אבל הכל ביחד קצת הוריד לי.

אחרי נסיעת המבחן, נסעתי לקיה.

הגעתי לבחון את הנירו המחודשת אך לצערי היא לא הייתה זמינה לנסיעת מבחן. ההתרשמות מתא הנוסעים הייתה נהדרת. מרגישה מאד מהודרת, ברמה גבוהה. לוח מחוונים דיגיטלי, מושבי עור, מסך 8 אינטש מאד יפה, הכל דיגיטלי ומאד מרשים, בטח ביחס לקיה.

אבל אז גם תפסה את עייני הסטוניק, 1000 סמק טורבו עם 122 כוחות אמנם לא מרשים מדי אבל תא הנוסעעם משמעותית פחות משעמם ואפילו נראה צעיר ויפה. רשימת האבזור סהכ טובה ברמת הגימור הגבוהה, keyless, מערכות בטיחות מלאות וכד' והאפשרות לחסוך 20 אלף שח מול הנירו מעניין. נהגתי עליה, וקיבלתי פחות או יותר מה שניתן לצפות לו. מנוע נמרץ מאד וחלש מאד.

עכשיו, ממתין לנסיעת המבחן על הנירו בערב החג ואז תתקבל ההחלטה.

על פניו ההתלבטות בין לחסוך עוד קצת כסף וללכת הסטוניק הצעירה או, במידה והנסיעה על הנירו תהיה טובה כפי שאני מאמין שתהיה, פשוט ללכת על זה.

נחכה ונראה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...